Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • jao kakbo bi bilo dobro da im jebemo mamu samo zbog ovih stvari. Jadnici su se usrali ustvari pa se tako hrabre...
    хаха...видео сам! најјача дефиниција ЈЈ. а овај мој колега оставио ми њен постер у ормару на послу кад сам се вратио са одмора...и написао све и свашта...причаћу ти...
    Ohohoh, novia imena, poz tebra, ne VaNaMa ima samo 4 pesme nazalost su se brzo raspali, ali ih mladja braca ( ExtraVaGanja)zamenise i isto tako nestadose nazalost
    nisam stigao, zaboravio. imao sam dosta posla ceo dan, a posle zaboravio. aj sad cu da vidim na brzaka bar
    pa je li to opet Podbara tamo? nemam sad vremena, moram od kuce da pogledam...kakav loodak!
    Neka, neka samo se ti kurci. Zafalice tebi opet neki dinar. Posetices opet Plavi mostic :mrgreen:
    Sto si za mene gospodin? Pa ja sam odavno kupio fakultetsku diplomu :mrgreen:
    Djano novobeogradska, cestitam na polozenom ispitu. Mislio sam da od tebe nikad covek nece postati :mrgreen:
    Daj bar reci kome sam se prodao i zasto :D
    Ne bez zezanja... zasto brate,ne kapiram nista?
    cao! kriza nije toliko velika kao sto sam mislio, mada...ponekad me bas vukla neka sila na net...haha. Valjda ce biti ovih dana...sad ne mogu da stignem da procitam sve...
    kakva dzeja ? ja mislio na knjige ,pa univerzitet mi je u mislima...c.c.c...
    Ja sam ga gledao jednom ali zato sto je dolazio i Busta Rhymes
    Hallo ovde Ice Cube,gde je Redman ? Znam da je bio sa tobom na Univerzitetu a nestalo mi robe :)
    matori, znaèi nick billba respect ode u istoriju, zajedno sa legendarnim avatarom...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top