Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Milan Vozdovac

    Zimska Radio Mileva 2017

    A ustvari nije. Crvena Zvezda je jednako bila kurva i sekta i 1991. kada je Dule pristao da joj bude trener, sa sve Arkanom na mestu vodje navijača. Partizan ti pruži šansu da sa 27 godina postaneš trener, a ti posle 5 godina postaneš trener kurve? Dodješ treći put u Partizan, nanižeš titule...
  2. Milan Vozdovac

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ожежи Цигани... Мени је тешко да се сетим примера циганског играча који је уканалио Партизан више од Живковића и његовог тате - када се саберу пенали плаћања уговора и црвени против Аугзбурга, коштао нас је пола годишњег буџета и десетоструко више од дуга који је остао према Дулету у КК...
  3. Milan Vozdovac

    Uprava i marketing

    Јесам ли ја добро разумео да дуг од ''преко 15 милиона евра'' није смањен и да можемо да очекујемо да се повећа за 2 и кусур милиона евра? То значи да дугујемо потенцијално 17-18 милиона евра? Каже да су редовно сервисирани сви текући трошкови и да је бившим играчима исплаћено преко 6...
  4. Milan Vozdovac

    FK Partizan 2016/17

    Након што смо играли финале Купа шампиона, ми нисмо освојили ниједан трофеј 11 година. Након, званично, освојених титула '86. и '87. нисмо играли Куп шампиона. Након освојених титула '93. и '94. такође нисмо могли да играмо Европу. Закључно са сезоном у којој смо одрали Зрињски, а били...
  5. Milan Vozdovac

    FK Partizan 2016/17

    Није ли поменути Петровић бранио и данас, само не на голу Партизана?
  6. Milan Vozdovac

    KK Partizan 2016/17

    http://www.streamgaroo.com/live-sport/basketball/kk-karpos-sokoli-vs-kk-partizan-live-stream-10-october-2016
  7. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Јесте ли ви обични навијач, па тврдите, или сите нешто озбиљније? Шта тврдите следеће, кад и у чему освајамо нешто, било шта? Мислим, да знамо унапред. Нећемо уназад да тврдимо, ипак је Земља равна плоча и немамо где одавде, осим на боље место...
  8. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ако изузмемо ''хахаха'', пошто ми никако не иде уз ситуацију у којој се клуб налази (додуше, можда би могла да се односи на форумашког Кецмана или Рубљева, али ни тада ми некако није за ''хахаха''), занимљива је та поставка о владару за којег ''никад не би претпоставили да влада''. Рецимо, ако...
  9. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Нека се сви играчи боре као Цветковић и лакше ћемо поднети тренутну ситуацију. Вања је прошле године био кључан у победи против МЗТ-а. Вечерас - јако лоша селекција шута. Надам се да ће временом све изгледати много боље на терену. До сада смо одиграли 3 утакмице са 3 просечне екипе, од...
  10. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Није проблем изгубити. Проблем је бити у заблуди. Кад сам ја био млађи, имали смо потенцијал на плеју који се презивао Гајић. Тада сам први пут чуо за термин ''акцелерант''. Оно, дечко има 15 година, а у фаци изгледа као да има 30. При том се не мисли на озбиљност у погледу, него баш на...
  11. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Толико је тих придева који могу да опишу ситуацију у којој је један играч крив за све. Пошто видим да се увелико играчима тепа, да тепам и ја, иако је Лепи Тепи у Паоку. Пера Аранит је дечко са изузетним осећајем за лопту, осећајем у рукама, осећајем у прстима... Да га нико не чува, био би...
  12. Milan Vozdovac

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Зашто си ти онда и с којим правом, устао против Вујошевића? С којим правом си у већем делу сезоне прозивао Даниловића? Зашто ниси са истом аргументацијом иступио када су, један или други, периодично и у зависности од ситуације, били нападани? Да ли би, по истом аршину, требало да имамо...
  13. Milan Vozdovac

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Оно што је стечено је једна категорија. Годишњи приходи су друга категорија. Ако већина нас који свраћамо овде на форум има просечну плату од око 4000 евра годишње, а од те суме одваја минимум око 100 евра на годишњем нивоу за Партизан, ја бих рекао да смо, у односу на друге велике клубове у...
  14. Milan Vozdovac

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Зашто се и даље допуштају овакве сплачине? Докле више са ''чистим'' лажима? Добро је да си убацио Веселог, иако је продат док је тренер био Влада. А да ли си, којим случајем, чуо за Пековића, Марића, Тепића, Трипковића, Величковића, Лучића? Ти 6 комада, ја 6 комада, а сигуран сам да ми је неко...
  15. Milan Vozdovac

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    За ових 150 000 евра - може ли извор? Ако је извор медијски, односно РТС, неки други медијски извори (Б92, Новости) наводе да ништа није плаћено одмах него да ће 315 000 евра бити исплаћено у наредне 4 године, а успут је Дуле опростио 85 000, односно, суму која се односи на казне. За ово друго...
  16. Milan Vozdovac

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    О томе да ли су чланови, симпазизери или шта год СНС-а ушли у клуб, нема потребе да се дискутује, пошто је толико јасно да јесу. Када су Ћоки и Ђилас правили мутанта, довели су Пешића и платили да учествују у Еврокупу. Ако је већ отеран Дуле, а за председника изабран Пековић који ће следећи...
  17. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Мало је чудно да тврдиш да Аранитовић зна да постави игру, а онда кажеш да га ниси гледао годину дана... Приличном сам сигуран да је против ФМП-а у Куп утакмици играо двојку, а Дало плеја, и да је исто тако у Еврокупу и на почетку прошле сезоне у АБА лиги, оно мало што је играо, увек играо са...
  18. Milan Vozdovac

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Аранитовић изгледа баш воли да пуни ФМП. Дајте да ови што се боље разумеју напишу шта имамо у играчком кадру. На позицијама 2 и 3 имамо пристојне играче, свакако за горњи део табеле: Маринковић, Мурић, Андрић, Аранитовић и Милутиновић. Може ли Аранитовић да игра плеја? Која је природна...
  19. Milan Vozdovac

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Тему никако не би требало затворити, има ту пуно питања без одговора. Између осталих и три јако битна. После такозваног ''5. октобра'', у клуб су ушли, Богу хвала, Дивац и Даниловић. Даниловић је код Пантића рекао да су он и Дивац позајмили по милион евра клубу. Некако је утисак да је Дивац...
  20. Milan Vozdovac

    FK Partizan 2015/16

    Штета што и на овом делу форума немамо инсајдере највишег ранга, као на делу који је везан за кошаркашки клуб. Шта ли је Вучела рекао Кизи, како ли је сада јадном Вазури и његовом челу? Чињеница је да су циганштуре имале среће. Један остарели тренер нам је увек говорио ''срећу треба...
Top