Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Keshka

    FK Partizan 2012/13

    Derventa, brate, Derventa... Iz Brckog sam i znam te bizMismene iz dervente... on je original, frizura 70te, kravatica i odijelo, bez kicme, bez karaktera, sirovina ona najgora, pun kompleksa i mrznje, oci mu gladne, samo daj njemu - da slaze labudove, lavove po kapiji i farba kucu u ljubicasto...
  2. Keshka

    Liga šampiona 2012/13

    Svaka cast na komentaru Duljaj, Juca, Dr. Mo, Kleo, Fejsa... a sad?.. prc... ali zato igraju nasa dijeca, jebem ih lijene, mamurne i anemicne... Tomic: toliko kondicije ja u mojoj 35toj imam posle bureta piva i steke marlbora. Guzonja, znas ti igrati ali si se usvinjio i ne planiras da se...
  3. Keshka

    Liga šampiona 2012/13

    koja nezainteresovanost, nasi igraci se boje duela... Vermez je suvise mekan, njima treba neko da im jebe milu majku i isamara ih sve redom
  4. Keshka

    Liga šampiona 2012/13

    Lista zrtava Grobarske frustracije i hobija zvanog "edukativno jebanje mame Partizanovim igracima": - Fejsa (vrati milion i dvesta) - Tomic (debeli, samo driblas) - Miljkovic (bojis se lopte) - Scepovic - Rnic - Babovic koja bolest... ali sta drugo da se radi, dosada brate pa mora malo happy...
  5. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Bogicevic je ovim zadnjim intervjuom pokupio dosta simpatija. Veoma smiren i pametan covjek. Smekerski im je kontrirao bez spustanja na nivo septicke. Dule me nije nikada posebno zanimao. Jos uvjek sam pri tom da ima pravo na svoje misljenje ali od kad sam vidio snimak izlaganja veoma sam...
  6. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    jedna stvar se svo vrijeme namece. Teramo djuru da bi vratili zeku i bijeku - ili bar njihove ljude... negdje smo se zajebali, ili onda kad smo ih terali ili sad kad ih vracamo. Meni licno vise nista nije jasno. Mutavi je negativac, o tome nema diskusije... ali zeka/bijeka nisu bolji...
  7. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    pa zar Dule nema pravo na svoje misljenje?
  8. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    e... da je nama jedan Uli Hoeness... ali on je tipicni svabo, skrt do koske, domacin, realan i ozbiljan. Od nasih legendi ja sam za Ivana Tomica. Vec preko 10 godina radim u internacionalnom menedzmentu i koliko mogu da ocjenim on je savrsen za tu poziciju. Racionalan, moderan, otvoren...
  9. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    ja jesam protiv djurica ali niko mi ne moze ogaditi fudbal i moj Partizan. Cime su Markec, Vukic i ostali zasluzili da ih ignorisemo. Ja ostajem uz Partizan i ostajem protiv djurica.
  10. Keshka

    FK ĐurGarden 2011/12

    niko kao ti... preterali ste, ime teme je glupo i samoponizavajuce. Podrzavam borbu protiv Djure ali ne volim kad se preteruje. I jedna je stvar natezati se oko obracuna plate a druga ici u totalni strajk
  11. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    tuzno, stravicno, bolesno... zar ne moze to da se prijavi policiji pa da ih pohvataju kao dzajica? Taman i da im nista i ne dokazu, samo da ih skinu nama s kurca
  12. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    ovaj tekst ako je bio, brisite: http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/kontroverzni_predsednik.46.html?news_id=232291
  13. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sojic ponovo napada zdrav razum. Nije se bavio prodajom i kupovinom ali je morao da proda Savica, trebaju nam pare... a i doveo je Tejga i Adiju, zasto sto su bili dzaba?
  14. Keshka

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    hm... Sojic koristi taktiku spaljene zemlje: - doveo buljavog koji ima debelo da nas kosta - kad ga oteramo opet trzavice / mada tim zna Stanoja i nece biti tako tragicno - oterao Vukica koji do raspleta ima da nadje novi klub - pripreme pocele a nista od skupstine (mozda je vise i ne bude)...
  15. Keshka

    Partizan in world media

    danas je na oficijelnom fifa sajtu nas Partizan na prvoj stranici: http://de.fifa.com/ Predstavljeni smo kao jedan od velikana svjetskog fudbala (http://de.fifa.com/classicfootball/clubs/club=44271/index.html)
  16. Keshka

    FK ĐurGarden 2011/12

    ...nece njega ni San Marino
  17. Keshka

    Jelen Superliga 2011/12

    To sto ti pises Jasmina, nije pogresno. Naravno da zadnji slif / usavrsavanje igrac moze samo da postigne kada ima najjacu konkurenciju. Pa i tetris da igras citav zivot na najlaksem levelu cim bi prebacio na tezi puko bi. Nivo igre i zahtjevanja mora da raste. Ja samo kazem da Partizan nudi...
  18. Keshka

    Jelen Superliga 2011/12

    izvini, tvoj sarkazam sam shvatio kao rezignaciju, ni na kakve casove ti ne treba da ides. @Gazda: hvala na asistenciji ali mislim da nema razloga da ikog saljes na casove, nesporazumi su dio svakodnevne komunikacije ;) ne radi se o tome da imaju uslove i mogu da kupuju nego o tome da mlad...
  19. Keshka

    Jelen Superliga 2011/12

    bez ljutnje Jasmina ali takav stav nas nikada nece izvuci iz kaljuze. Lazar je buducnost Partizana i treba da nam da krila, da u buducnosti imamo jos vise Lazara koji ce da IGRAJU ZAJEDNO U PARTIZANU A NE JEBENOJ FIORENTINI!!! I on moze svako vece prije spavanja da se zahvali bogu da igra za...
  20. Keshka

    FK ĐurGarden 2011/12

    svasta bi sad napisao ali bolje da cutim... sramota
Top