Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Voleo bih da mogu tako da se iskljucim....ali ceo život sam pratio skoro samo fudbal i tako će i u buduće biti. Hteo ne hteo. Jednostavno me vuče.

Onomad zbog bojkota sam uspeo da se iskuliram i da ne odem ni na jednu tekmu, ali mi to nije puno pomoglo....
FK Partizan jeste u velikim govnima, ali će igrači imati moju podršku sa tribina.

Takođe.

Inače, kad pričamo o Baji, pogledajte koliko već Blok 23 stoji bez novih radova, pogledajte robne kuće, pogledajte koliko se već odlaže tržni centar na Trošarini.. bilo bi promena s njim, svakako, ali za pare već nisam ubeđen..
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
ja jesam protiv djurica ali niko mi ne moze ogaditi fudbal i moj Partizan. Cime su Markec, Vukic i ostali zasluzili da ih ignorisemo. Ja ostajem uz Partizan i ostajem protiv djurica.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisi jedini... i ja ću biti uz momke na terenu, osim uz Avrama. Želim da pobede sve utakmice na proleće, a sa govnima iz uprave ćemo se juriti na drugi način.

Mada... fudbaleri su mogli, da su hteli, da reše ovu situaciju za 72 sata. Štrajk dok ne ode Đura. Ne bi onda imao izbora, nego da ode!

Mislim da nema potrebe da se drami oko imena potencijalnih kandidata za mesto predsednika. Ko god da dodje nije toliko ni bitno, ukoliko se istera do kraja ideja o zdravom Partizanu, ukoliko se u rad ukljuci sto vise ljudi kao sto su nam Krle i Stanoje. Sa takvim kadrovima uopste nije bitno ko je predsednik, pravi operativci nam mnoooogo mogu doneti, a sa njima i ja polupismen mogu da predsedavam.

Tu sliku nećeš uskoro videti! Ajde da prvo skinemo Partizan sa veštačkog disanja, pa onda da sklonimo "pijavice" koje već godinama, a neke i decenijama ispijaju krv... tek onda možemo da krenemo sa poslom ozdravljenja.

Đurić je možda samo marioneta, ali jako važna marioneta. Ako njega oteramo, ljudi kao što je Mišković, više neće imati svog igrača na najvišoj poziciji u FK Partizan. Zbog toga je jako važno oterati (prvo) Đurića.

Sa njim u paketu, hoću da vidim leđa posebno Jovičiću i Raši Babiću! Ovaj drugi ima toliko slabašan uticaj u upravi, ali toliko je gadljiv da ne želim više da ga gledam. Njemu želim samo da kaže za mesec-dva: "Oteran sam, pa šta?"

Neko očigledno kapira! :clap
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Gazda, sta cemo sa Ruzicem, coveku kom nije bas u interesu da osvojimo titulu? Imali veceg zlotvora od njega?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Да је ситуација нормална, једини кандидат за председника клуба би требао да буде Момчило Вукотић. Никакви привредници, таксисти, политичари.

Ово је најдаље могуће од нормалног, обзиром да мутави и његова клапа лопатама за снег скидају кајмак, и да је уз све то политичка линија решила да нам "није у интересу да будемо прваци ни да освојимо куп". За Живанића се може рећи све и свашта, много тога и није за јавност, али сигурно није човек којим неко може да манипулише, или да га застраши. Са те стране гледано, не би са њим цигани правили онакав пир као 26.11., на последњем дербију.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Да је ситуација нормална, једини кандидат за председника клуба би требао да буде Момчило Вукотић. Никакви привредници, таксисти, политичари.

Koliko ozbiljnih evropskih klubova možeš da se setiš a da im je predsednik sportska legenda, dok su privrednici i političari negde pozadi?

Meni jedino Bajern pada na pamet..

Mada... fudbaleri su mogli, da su hteli, da reše ovu situaciju za 72 sata. Štrajk dok ne ode Đura. Ne bi onda imao izbora, nego da ode!

Recimo da je tako.

A onda za pola godine popizde na trenera i bojkotuju i njega. Šta onda?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gazda, sta cemo sa Ruzicem, coveku kom nije bas u interesu da osvojimo titulu? Imali veceg zlotvora od njega?


Ne branim to krme, nego možda je to sve malo prenaduvano...
Možda je lik rekao, ajde opušteno, imamo 4 titule, nije moranje i peta, nemaš tu vrstu imperativa, iskulirajte... Šta bude, biće :confused

Ne verujem da je baš mislio: Ej, nemoj slučajno da osvojite titulu, moraju cigani biti šampioni.. Da je to plan, verujem da bi ga 100% ostvarili, ne bi tu ni Stanoje, ni Krle ni bilo ko mogao da pomogne ili spreči..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Za ovog Živanića nisam ni čuo do sada i glupo mi je da ga komentarišem na osnovu natpisau u novinama, pošto je pitanje hoće li on uopšte i biti kandidat. Mada mogu da kažem da mi je sigurno bliži neko ko je bio na jugu, od nekoga ko ne dolazi ni u ložu.

To je poenta cele ove borbe... da se skinu ova bahato-lopovska govna, a posle ćemo videti kako će se novi ponašati. Ako krenu istim putem, zna se... borba i protiv njih!
Ovaj put ne smijemo da omanemo, jer ako dođu novi koji su isti kao Đura, ko će njih da skine? Posle jedino možemo da prizivamo Mileta, Rašu, Dragoljuba i ostale koji danas važe za najveće zlo u klubu.
Borba se završava na skupštini kakav god da bude ishod, jer ni treneri se ne mjenjaju svaki dan, a ne predsjednici.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ja i dalje mislim da mnogi ocekuju nerealne promene, naravno iz najbolje namere. Ljudi, ne moze talog stvaran 50 godina da nestane nakon odlaska par ljudi. I ne obeshrabrujte se, sanse za pobedu i dalje postoje, premda nisu velike. Jel to znaci da cemo ne daj Boze ako ostanu, nestati i mi i Partizan. Bice akcija, disacemo im za vratom, mozda nam se pridruze i ovi sto se ne mesaju u tudje poslove, tj. sto se mesaju samo u zajednicke poslove. Otici ce bagra, kad tad.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Полако бре људи... Ништа још није готово, шта сте се успаничили!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ne znam zašto se ljudi toliko isčuđuju što će protiv kandidat biti neko kao Živanović...odnosno čovek iz tog miljea, sa sumnjivom biografijom!?

Taj Zivanovic je bar izrastao na JUGU.U prevodu-Grobar je i Partizanovac.Ona dzukela Djuric verovatno i ne zna gde je ulaz na JUGU.Neka me popravi neko ako gresim,ali taj covek je i pomagao Partizan kad smo bili u teskim govnima.Bez pozajmice i bez kamate.
Svi znamo kako su se ljudi bogatili na prostoru ex-YU,ali to ipak ne znaci da je svako ko nesto ima lopov.Nama se Miskovic seta po klubu sa mutavim debilom.Zivanovic bi ga verovatno patosirao da ga vidi na JNA.Znaci od starta postoji ogromna razlika.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Vala baš od Miškovića teško da postoji veći lopov u Srbiji . Od ovoga teško da može gore ako ništa drugo ne bi sarađivali sa ciganima kao što to današnja uprava radi . Nikako ne može da bude isto kad je Grobar na čelu kluba ili neko kao mutavi koji stadion jedva da posećuje i još šuruje sa ciganinom Miškovićem.
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Kakve veze ima ko je gde odrastao? I bik je bio legenda Partizana,pa je posle prodavao meceve :confused
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Koliko ozbiljnih evropskih klubova možeš da se setiš a da im je predsednik sportska legenda, dok su privrednici i političari negde pozadi?

Meni jedino Bajern pada na pamet..


Мијешаш бабе и жабе !

умјесто одговора на ово твоје питање имам неколико контра-питања

1) какве везе има Србија с државама из којих долазе ти озбиљни европски клубови ?

2) реци ми један озбиљан европски клуб а да њиме управља политичар ?

мени пада на памет само Милан, с тим што је Берлускони за разлику од шнајдера власник клуба !

3) реци ми у којем од најбољих европских клубова главну ријеч воде привредници ?

не мислиш ваљда да је предсједник нпр. Манчестер Јунајтеда "јачи" од Фергусона...или Росел од Кројфа и сл...

у оним клубвима у којима су бизнисмени власници они улажу грдне паре у те клубове, а не исисавају их !

4) ако се слажеш са мном да су ВК и КК Партизан најбољи спортски клубови из Србије, ко њима управља ?



на крају крајева, није битно је ли предсједник привредник или екс-фудбалер ! битно је да ради у интересима клуба ! ако је већ бизнисмен очекује се да уложи неки динар ! у супротном, зар није 100 пута логичније да клуб води Мијат или Моца, кад једнако улажу ко и привредници, а 100 пута боље познају фудбал и имају разне везе ?

да се нпр. у КК појави неки параш који оће да приложи неку пару чисто сумњам да му Данило не би дао фотељу, наравно под условом да се не мијеша у рад тренера !




Recimo da je tako.

A onda za pola godine popizde na trenera i bojkotuju i njega. Šta onda?


Ако се 30 играча побуни против тренера, онда је прилично велика вјероватноћа да је нешто заглибио !

Ми све ове претпоставке правимо под условом да су наши фудбалери озбиљни и добри људи (да ли су?), па чисто сумњам да би као такви дизали побуну против тренера без неког доброг разлога !

а ако би дигли побуну против тренера након што искрени(наплаћени) навијачи организују побуну, излијепе плакате, напишу саопштења, и окупе се испред стадиона, онда нико не би могао ништа да им приговори, зар не ?
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Koliko ozbiljnih evropskih klubova možeš da se setiš a da im je predsednik sportska legenda, dok su privrednici i političari negde pozadi?

Meni jedino Bajern pada na pamet..

e... da je nama jedan Uli Hoeness... ali on je tipicni svabo, skrt do koske, domacin, realan i ozbiljan.

Od nasih legendi ja sam za Ivana Tomica. Vec preko 10 godina radim u internacionalnom menedzmentu i koliko mogu da ocjenim on je savrsen za tu poziciju. Racionalan, moderan, otvoren, pametan i profesionalan.

Ali da legenda ne mora da bude najbolje rijesenje vidili smo na primjeru komsinice, piksija i nekontrolisanog zaduzivanja bez granica.

Iako mi se djura ultraviloletna frizura maksimalno zamjerio svim svojim potezima (pogotovo teranjem Krleta i SSa) jedna stvar me je uvjek smirivala - to sto skrtica. Sad dovodjenjem granta i to se promjenilo - ali ja njega vise i ne racunam u uracunljive.

Nego sta hocu da kazem je: bio on krimos ili bivsi igrac, skojevac ili japanac - ko ce da vodi klub manje je bitno - jedino sto je vazno je da nas ne unisti nekim ludackim ulaganjem u kojekakve juznoamericke indijance i ne pokusava na silu da dodje do uspjeha. Neka nadje ravnotezu izmedju pametnog ulaganja, dobrog ali ne i preveliko budzeta i nek ne riskira previse.

Ne zelim da zavrsimo kao nacionalna manjina iz rupe.

I ja jos uvjek ne gubim nadu, ako peder iz dervente ne ode sad, sigurno nece jos dugo.

Ali moramo da priznamo i nasu gresku (svih nas koji se bunimo protiv mutavog). Teramo ga a nemamo alternativu. I onda kad nam se uvali isti kurac u drugom pakovanju opet sve iz pocetka. Slaba strategija.
 

Zagor

Guest
Ali moramo da priznamo i nasu gresku (svih nas koji se bunimo protiv mutavog). Teramo ga a nemamo alternativu. I onda kad nam se uvali isti kurac u drugom pakovanju opet sve iz pocetka. Slaba strategija.

Не треба сада претеривати. Ми смо дигли свој глас, свако ко жели Партизану добро могао је то да "употреби" или "злоупотреби".

Очигледно је да никоме не одговара јака организација навијача која није ни под каквим утицајем. Просто, мораће изнова да праве паклени план како да је корумпирају и изведу на погрешан пут. Зато нико није поменуо скупове, плакате, писмо (изузев Станојевића) иако је све било одлично медијски пропраћено.

Нико не жели савезнике међу независним људима који се воде правим циљевима. Ја се само надам да ћемо их једног дана довести у пат позицију, тј. да ће се временом створити критична маса мимо "организованих навијачких група", која ће имати своју форму, средства и утицај. Но, о том потом.

За сада је урађено доста, не можемо ми још увек да изнедримо свог кандидата, а следећи председник нека мисли ко му све броји кораке и мери речи...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
el mago, stvarno ne vidim šta je mešanje baba i žaba u tome što pitam koji ozbiljan klub vode bivši fudbaleri.

Naravno da po Evropi glavnu reč u klubovima imaju vlasnici, a oni su pre privrednici nego sportisti. Trener redi svoj posao, ali pare za pojačanja daje neko drugi. Nemešanje u posao trenera je nešto što u suštini postoji u svakom poslu, dobar gazda nigde ne zabada nos u posao podređenih, nego vodi posao, pruža uslove i traži rezultate. Ferguson je tu gde je zato što je stvorio mnogo toga i jer je najbolji trener kog Mančester parama može da kupi, ali 99% trenera nije u toj situaciji, jer uprava kluba donosi odluku o tome ko je trener i može da ga smeni, a može i da proda igrača protiv trenerove volje (to se obično ne završava lepo, ali se događa)

Bivši fudbaleri se u praksi bave sportskim delom, ili su portparoli ili nešto slično ako su popularni i imaju šlifa za rad s medijima (npr. Vitor Baia u Portou). Nigde fudbaleri ne vode finansije. Uglavnom nemaju ni znanja ni škole za tako nešto.

Političari vode klubove tamo gde su u isto vreme i vlasnici, ali nije ništa neobično da neko iz lokalne samouprave bude u UO kluba.

KK i VK vode sportisti. No tamo niko ne sme ni da pita kako to da nema sponzora, i kukaju kao suri pilići za parama. Ali to nema mnogo veze, porediti finansije u fudbalu i u vaterpolu nema smisla. FK može sam da se izdržava i bez ijednog sponzora i da ne bude bitno lošiji nego što je sad. KK i VK bez pomoći sponzora mogu ključ u bravu.

Igrački pogon ne treba da se meša u stvari u upravi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top