Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. djole_tomic

    PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    kad je mogao fofana da dobije banku, sto ne bi i babovic.. ako ce da se ponasa normalno, neka je ziv i zdrav.. a teren.. sta bude, bice.. drazi mi je i ovakav babovic od raznoraznih petrovica, markovica, stankovica... samo kad sam voji video ledja.. ja ne mogu da verujem da vise nije u klubu..
  2. djole_tomic

    Uprava i marketing

    ovo mu dodje kao neka preteca sajta.. da li je realno da ovako nesto uopste i predstavljaju pa jos kao neka inovacija.. kao da je u vreme tesle pravljeno.. :pop
  3. djole_tomic

    Uprava i marketing

    na svakoj slici deluju drugacije nijanse.. najbolje ce se videti uzivo.. zato svi na stadion.. pa ako bude 15000 na svakoj utakmici, kao sto nikolic zeli, niko nece ni da zagleda boje.. partizanovci daltonisti.. :D:
  4. djole_tomic

    VК Partizan, PK Partizan

    partizan 2 igra B ligu van konkurencije pa ne moze da se plasira u visi rang.. nece igrati ni f4 ukoliko izbori plasman..
  5. djole_tomic

    FK Partizan - sezona 2013/14

    sudija je, bar sto se kartona tice, odradio sve kako treba jer koliko god se tintor trudio da dobije crveni i propusti utakmicu sledeceg kola, ovaj ga je kulirao.. ili je samo tako delovalo..
  6. djole_tomic

    Liga Evrope 2013/14

    @ Jasmina ja samo kazem svoje misljenje.. mene bi bilo sramota da se onako ponasam u trenutku kada mi jedan sasa ilic koji gine iako je 101. godini stavi traku na ruku.. mozda i gresim, ali...
  7. djole_tomic

    Liga Evrope 2013/14

    posle svega vidjenog, i vise nego realan ishod.. pozitivni utisci gulan, djemba, grbic, obradovic.. ali ko nas jebe kad su ih doveli sutra umesto pre dva meseca.. zao mi sto gulan najeba ni kriv ni duzan (cini mi se da je penal zivkov, tj. da je morao da krene na loptu, mada to ne bi nista...
  8. djole_tomic

    VК Partizan, PK Partizan

    Verovatno ce igrati i mandic, a tu je i manojlovic iz banjice.. mozda i mali jaksic gogov ne ide u madjarsku
  9. djole_tomic

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    kad se vec prica o mitrovicu.. do kada ima ugovor sa nama?
  10. djole_tomic

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Lukac je u Zarkovu branio kao bonus, a retko ko je imao u ekipi klinca za golmana.. bio je najbolji golman, a borili su se za drugu ligu.. mada, to je bilo bas davno..
  11. djole_tomic

    VК Partizan, PK Partizan

    iste su cene kao i za polufinale tribina 300 parter (tj. blize bazenu) 500
  12. djole_tomic

    Liga Evrope 2012.

    imajuci u vidu nasa prethodna ucesca u raznim grupa... nista nije realno treba da pokazemo zube i muda u sest utakmica pa sta bude.. azeri.. prva utakmica, svi nalozeni, mozda ne izgubimo.. pobeda je premija svoje vrste.. ostale, sta bude bice..
  13. djole_tomic

    Jelen Superliga 2011/12

    A ako bi gledali samo jesenji ucinak, ili pak ukupan ove sezone, taj epitet bi bio na krilima tvojih golubova.. o tradiciji u medjusobnim duelima da i ne govorimo.. duvaj djoku pijani.. i samo :napred Partizan
  14. djole_tomic

    Kup Srbije 2011/12

    najmanje je danas bitno ko igra, nego kako igra.. da ostave muda u rupi, da ginu za grb, pa sta bude.. srusicemo stadion, srusicemo stadion..
  15. djole_tomic

    Jelen Superliga 2011/12

    iako se u mnogome ne slazem sa stavovima vecine oko trenutne situacije, ovo mora da bude poenta cele price.. i samo :napred Partizan
  16. djole_tomic

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    svi zajedno su krivi i za genk, i za samrok, i za + 10, i za ligu sampiona.. druga stvar su medju"ljudski" odnosi u klubu, ali ne moze da se odvajaju zasluge (krivica) za rezultate..
  17. djole_tomic

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    ide se u Dubai..
  18. djole_tomic

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    @Nikolai to je to.. vec vidjeno na drugoj strani brda, a sada zaigrala mecka i na nasim vratima.. a koristi od svega toga najmanje ce, verovatno, imati partizan.. i jasno je kao dan da pojedini na forumu znaju koliko je sati ali drze jezik za zubima... ali, ako je to u interesu navijaca, onda...
  19. djole_tomic

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    jel pisac scenaria isti kao i u ljutice bogdana ili.. mozda paranoisem, ali sve deluje isto.. i onda se u januaru oglasava savo u velikom stilu.. sa stolice.. Partizane, neka ti je Bog u pomoci.. kako god se ovo zavrsi..
  20. djole_tomic

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    jos jedna od dosadnih utakmica kada igramo na strani a favoriti smo.. pjunik, helsinki, skendija.. ovi su smesni.. i ovde ce da ih upropastimo.. ali po mom misljenju bruka je ne pobediti ove micovane u obe tekme.. koliko god znamo da prolazimo sigurno..
Top