Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
Rekao bih da mi ovaj trransfermarkt deluje mnogo ozbiljnije od wikipedije :) Jos samo kad bi se upario sa Mitrovicem , zlo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Fofana je valjda danas dosao u Beograd, ili sutra stize ako nisam pomesao dane. :D
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Dok nije krenulo ovo da dolazi kod nas, ja pojma imao nisam da je bio u Charltonu?! Ne sad nesto sto ja 'svrsavam', sto ima u CVu engleski klub, nego sam bio ubedjen da je direktno iz Afrike dosao medj' 'Kardasijane' :D

P.S.
Sto bi rekla moja majka, ma kakve Jermenke, cigansture najobicnije, potucane po USA :buhaha
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
На ТМ-у пише да је обештећење 176 хиљада. Интересантно, с обзиром да се и поред неодласка ниједног играча пљунуо солидан кеш.
 

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
LazarP, tebra znam i ja da od toga u principu nema nista , ali eto neka moja zelja :)

Fofanu su kroz karijeru dodavali kao bong iz kluba u klub ,ali i pored toga mislim da je za nas dobar , mozda nova crna mamba .
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Kao zamena za Scepovica ili Kojica odlicno resenje, mada to i nije neki tezak zadatak, ako zeli da nadmasi prvog dovoljno je da se bori i grize, ako zeli da nadmasi drugog dovoljno je da se ne saplice o loptu i postigne koji gol. Ipak se nadam da bi mogao da donese bum, nesto kao Dijara pre par godina.

Edit:

Ja ne znam sta je u glavi Scepovicu (odnosno znam, al kad bih napisao, popio bih poene). Mitrovic koji iza sebe ima sezonu sa 15 pogodaka, ogroman doprinos osvajanju titule prvaka Evrope u svom uzrastu, pohvale i preporuke svakoga ko ga je gledao i sjajne fizicke predispozicije, nada se transferu u belgijsku ligu koja je realno po kvalitetu, atraktivnosti i plateznoj moci tek na nekom 12-om mestu iza liga petice, ruske, ukrajinske, turske, portugalske, grcke i holandske, pa se onda zapitam cemu li se nada onaj panj koji je 4 godine stariji a cela dosadasnja karijera moze da mu se svede na po jedan gol siptarima, ciganima i slaninarima. Koliko god se trudio ja ne mogu da razumem njegovu uobrazenost i kurcobolju, jbt za sebe igras, ako ne za klub, za svoju karijeru.

Igrac se iz naseg kluba moze prodati na tri nacina:

1. Suvi kvalitet, pracen i skautiran od nekog kluba, posmatran na vise meceva, a gospodina Scepovica bi pozitivno ocenio mozda Filip Visnjic.
2. Da se neko prevari na osnovu statistike, a gospodinu je statistika jako mrsava.
3. Da se neki klub prevari na osnovu klipova, a i ta opcija je tanka u ovom slucaju.

Tako da sledi zakljucak da osim ako se ne desi cudo ovu cemo pojavu gledati dok mu ne istekne ugovor, a mozda i duze.
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Neverovatna je steta sto su vec sada "maltene" prodali Mitrovica.

On jos godinu dana kada bi igrao kod nas i potvrdio ovaj kvalitet sto vec pokazuje, ujedno jos malo sazreo i bio iskusniji, on bi mogao da bira u koji klub hoce da igra a Partizan bi mogao 10 miliona da dobije kao nista.

Pa Mamic bi izvukao sada vec 25 miliona za njega!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
На ТМ-у пише да је обештећење 176 хиљада. Интересантно, с обзиром да се и поред неодласка ниједног играча пљунуо солидан кеш.

Ako iole vredi tu cifru će iz džepa menadžer da plati. Posle dobije procente i tako...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Verovatno cekaju odlazak Ivanova. Po glavi mi se mota situacija:

Ivanov dobio ponudu, zeli da ode, otici ce posle Ludogoreca. Puste buvu po medijima o Larteju, zatim pocnu pisanja da se otimamo s nekim drugim klubom oko njega a onda kad Ivanov ode, ovaj potpise odmah sutra, i eto, uprava je odmah reagovala, pobedila sve zainteresovane i dovela pojacanje.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
Neverovatna je steta sto su vec sada "maltene" prodali Mitrovica.

On jos godinu dana kada bi igrao kod nas i potvrdio ovaj kvalitet sto vec pokazuje, ujedno jos malo sazreo i bio iskusniji, on bi mogao da bira u koji klub hoce da igra a Partizan bi mogao 10 miliona da dobije kao nista.

Pa Mamic bi izvukao sada vec 25 miliona za njega!



zamisli tek publicitet koji bi pratio mitrovica, ali i klub ako budemo igrali evropu ove jeseni. svaki pocetak meca, a kamera zumira NJEGA, najboljeg fudbalera evro sampionata za u19...a on u PARTIZANOVOM DRESU:wink:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
На страну што причамо већ годинама да је суманута продаја клинаца на прву понуду класично урушавање клуба, на страну и то што нико не зна како је Партизан у дуговима поред толико трансфера, чак и то што је висина трансфера Настасића или Марковића већа тајна од нестанка Атлантиде...

Али, ако је Митар продат (а има назнака да јесте) пре овог ЕП за младе, то је класично кривично дело! Попут онога кад на тендеру свесно изабереш лошију понуду.

Нека окаче на курац свој одртавели и Лигу шампиона и све остало, продају Митра ништа не може да опере!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Bas tako. Ali ako nije prodat oni su na teskim drogama ako ga sad prodaju za 5 milki. Njegova cena posle ovog prvenstva skocila je realno za 50%.

Ne vidim zasto mora da se proda sad ako je prodaja ivanova tu da zacepi rupe...

Odavno ali odavno nismo imali ovako dominantnog igraca... ono sto je uradio na prvenstu, pogotovo sinoc... ako se samo sa njim bude adekvatno radilo bice ozbiljan ali ozbiljan igrac

I da, ako ga vuk ne pusti na ludogorec... istog sekunda i njega terati sa tribina...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ne nego ne znam koga ce pustit.Ne igra Marko zbog toga sto je neko zaljubljen u njega,nego jer boljega nema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top