Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Superliga 2013

    Леп дан данас, а?
  2. VК Partizan, PK Partizan

    Вујасу и момцима честитке од срца!!! Недостајало је искуства, али и среће. Ако Бог да да остану још коју сезону заједно, убеђен сам да ће освојити Евролигу. И управо морамо на ово обратити пажњу да се задрже кључни играчи, јер ће, верујем, инстант пројекти покушати да покупе од нас све што ваља...
  3. VК Partizan, PK Partizan

    Браћо, Ја сам веома поносан на ову нашу "голобраду" дечурлију! Живи били, убеђен сам да узимамо титулу ! Свака част, момцима!!! ПС: Вујасе, Желим ти да будеш 1000 пута бољи тренер него што си био играч! Вујасе, Легендо!
  4. Kup Srbije 2011/12

    Мој коментар на све: ТИ СИ ПРВИ ТРЕНЕР, СТАНОЈЕ!!! Не бих ништа више додао, осим, УПРАВА НАПОЉЕ, ВРАТИТЕ НАМ НАШЕГ ТРЕНЕРА!!!
  5. Jelen Superliga 2011/12

    Ђурићу, Гранте, и остали, марш у три пичке лепе материне и вратите нам нашег тренера!
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Сале је, очекивано, стао уз Крлета, а надам се да ће тако и остали из спортског сектора. Добро би било када би и они јавно рекли шта мисле, као што је Сале то урадио. Крстајић до победе. мутави ОДЈЕБИ!!!
  7. Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Шта рећи осим ДОМИНАЦИЈА! Честитке свима у клубу, пре свега тренеру и играчима.:respect Влада није прекинуо Дулетов низ, и мислим да ће у будуће радити под много мањим притиском него ове сезоне. Од свег срца му желим да надмаши свог учитеља Дулета :D. Јане:respect:respect:respect, хвала ти за...
  8. VК Partizan, PK Partizan

    БРАВО ШАМПИОНИ!!!!!!!!!
  9. Dres Partizana - nekada i sada

    Није ни мене. Искрено, много су ми бољи скроз црни дресови него црно-бели где доминира бела боја.
  10. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Да није из Хофенхајма као и Тејго? http://www.transfermarkt.de/de/josip-simunic-zu-partizan/topic/ansicht_154_983149_seite1.html
  11. NLB-liga 2010/11

    Нисам се пуно исцимао због овакве завршнице, јер ми је то постало уобичајено кад је ККП у питању.:D Е сада што се утакмице тиче, Рашко, царе, хвала ти за ово финале! Шут за 3п и слободна бацања су за :pop:banghead Искрено, не знам хоће ли се ико више обрадовати од мене ако нам изграде халу за...
  12. Jelen Superliga 2010/11

    Честитке нашима на 3 бода. Било је баш густо али гурамо даље. 3 по 3 и титула! Пенал ЈЕСТЕ био. Досадили су ми они који кажу: Јесте био фаул, али није за пенал. Е па сваки фаул у 16м јесте пенал, без обзира да ли био за затвор или доста блажи. Види се јасно на снимку да је овај звекнуо Илиева...
  13. Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    1. petorka: 1. Miloš Vujаnić 2.Petаr Božić, 3.Dušаn Kecmаn 4.Dejаn Milojević 5.Nenаd Krstić 2. petorka: 1. Lester Bo Mekejleb 2.Mićа Berić 3.Jаn Veseli 4.Novicа Veličković 5.Nikola Peković 11. i 12. Uroš Tripković i Vlаdo Šćepаnović
  14. FK Partizan 2010/11

    ...U jednom duelu Mladena Krstajića i Marka Šćepovića, mladi napadač je dobio posekotinu po licu... Да се зна ко отвара капију а ко вози трактор :D Можда је ово "директор" намерно урадио да мало уозбиљи Шћеповића...
  15. NLB-liga 2010/11

    Очекивана победа, и већ сада можемо рећи да идемо на Ф4. Пета екипа заостаје две победе и у домену теорије нас може престићи. Кецман пефектан, без промашаја, + 7асистенција. Курта и Гист без беспотребног силовања у шуту, господарили су под обручем - укупно 18 скокова. Уништили смо их у скоку, и...
  16. FK Partizan 2010/11

    Да, али има бољих десних бекова и крила, које он треба да чува, или они њега да чувају. И то му је највећи проблем.
  17. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Реално, имао је и Андерлехт среће да Радиша "брани" онако како је бранио.
  18. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Клео и Мо :respect и хвала Вам за све! Што се новајлија тиче, још не знам шта да мислим. Тек што су дошли одмах треба да иду да играју за репрезентацију. Нисам их пратио раније, али верујем да ће моћи да замене Клеа и Боју, можда не 100% (сигурно неће), али уз помоћ Илиева, биће ваљда опет...
  19. Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    Краљ Рукавина, Мирковић, Крстајић, Обрадовић Дуљај, Илић, Мореира, Вукић Диара, Клео Штета је изоставити још неке играче, али нека буде ова екипа. Било би сигурно другачије да су неки играли имали (или имају) мало већи стаж у клубу (нпр. Јовета, Фејса), или да се мало више сећам њихове игре, а...
  20. KK Partizan 2010/11

    Штимац уместо Катића :buhaha:buhaha
Top