Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. igor-1

    KK Partizan 2018/19

    Bravo momci ...to je to ...koliko znači trener u košarci ?! Za mene je utisak posebno ostavio čovićev isprdak ,na poslednjem tajm autu....ovaj njohov trener započinje da objašnjava neku akciju,a ovaj mu kaže...ne ne , to ne može.....i ovaj odustaje.......hahhaahahahahahahah
  2. igor-1

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Najveći problem je što je kod nas ,za razliku od nekih pametnijih zemalja , klubovima dozvoljeno da registruju neograničen broj dece za svaku generaciju ,i onda imate glupu situaciju ,gde Partizan,cigani,Voždovvac,Rad imaju po 50 registrovane dece ,od koje većina i ne vidi utakmicu ,ili ih šalju...
  3. igor-1

    ПАОК

    Nema šta...izgleda da je došla i ta sezona na red , da konačno braća postanu šampioni .
  4. igor-1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja mislim da si to ipak ti ! :)
  5. igor-1

    Uprava i marketing

    Verovatno ne znaš...postoji sajt Narodne banke Srbije.....mozes sam da proveriš.... Blokada na današnji dan 15 000 000 din https://www.nbs.rs/internet/cirilica/67/rir.html ukucas PIB broj : 100268842
  6. igor-1

    FK Partizan 2018/19

    Sindrom malih igraca iz malih klubova ,a nema ko da ih nauci sta je Partizan .
  7. igor-1

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    ..hahahaha...ja ne verujem oko čega se ovde vodi rasprava ?!!! Kooji kurac Evropa....mi prvo moramo u tunguziju da stignemo...pa tek onda Evropu. Zamisli bezobrazluk...da neko traži da sedne na svoje mesto ??? hahahhahaah ..ili....ako hoces na svoje mesto..dodji sat vremena ranije...hahhaah...
  8. igor-1

    ПАОК

    https://www.stream2watch.org/live/paok-vs-basel-live-stream
  9. igor-1

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Gorane....potpis za sve napisano ! Jebo ja njegovo Grobarstvo ......on i rumeni 11 ne zasluzuju nikakve komentare ....ne znaju oni sta je Grobar...
  10. igor-1

    ПАОК

    Iako sam mislio da je ofsajd ,pricao sam danas sa dvojicom sudija i kazu da nije . Igrac nije pipnuo loptu i nalazi se iza golmana ..tako da ne utiče na igru. A naročito smatraju da je debilno bilo promeniti odluku. Sve u svemu..sjebali su se sad.... A pazite ovu teoriju... ..posle dva...
  11. igor-1

    Dule Vujošević

    Još te se plaše Generale...srećan rodjendan !
  12. igor-1

    Liga Evropa 2017/18

    Prvo ...da se najbem mile majke upravi ....i kapijama....i redarima..i pandurima !!! Ne znam kako je bilo na ostalim ulazima ,ali Istok ulaz R i S , ljudi moji....Hejsel . Ljudi padaju,kukaju,deca plaču ...sat vremena nam je trebalo da udjemo . Zašto sve što je novo i kao bolje nego prethodno...
  13. igor-1

    Liga Evropa 2017/18

    I ,jel neko na kraju kupio kartu za klince ? Da li moram njega da vodim , koji dokument da im spremim ,nije mi jasno ?
  14. igor-1

    Liga Evropa 2017/18

    Cekajte ljudi , treba danas da odem po karte... kupujem za sebe i klinca , jel mogu to sam da obavim na stadionu ili moram i njega da vodim ?
  15. igor-1

    KK Partizan 2017/18

    Sunovrat Partizana je krenuo onog sekunda kad su domaće izdajice ,na čelu sa Todorićem, odlučile da se prodaju za bedne plate i lične benificije i smene Dulete. On je bio naša najveća snaga i pretnja svakom režimu koji se drznuo da krene na nas. Plašili su nas ovde na forumu ,razne kuvarice...
  16. igor-1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ...ma nije ni bitno , mi taj oprost dugova koji su oni dobili možemo samo da sanjamo ,tako da mlatimo praznu slamu. Ja samo kažem da stečaj i UPPR nisu gašenje kluba ,eto , samo to .
  17. igor-1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ! Drugar , aj sad ti prvo prouci štivo. Šta je stečaj ?????? Nije gašenje , već kontrolisano trosenje para i pokušaj oporavka pravnog lica . Ne menja se pib , ne menja se adresa ,znači ono što je nama najbitnije ,istorija postojanja se ne prekida. Prednost je što si zaštićen i ne...
  18. igor-1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ljudi , još jednom .... ...UPPR je dobra stvar za duznike poput nas ,naravno , mora gazda Vucko da ga odobri. UPPR gde ne menjamo PIB i adresu ,gde samo kresemo budzet na minimalu ,znaci da nasi poverioci pristaju na reprogram od 4 god i tom periodu moramo da izvrsavamo dogovorene isplate ,ali...
  19. igor-1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da malo pojasnimo , UPPR uopste nije problem , nemoj da to mesate sa ciganima i Zeleznikom. Postojeci KK , sa istim pibom, adresom , istorijom , moze da sprovede uppr bez menjanja istih. Kod cigana je bio UPPR i preimenovanje FMP u CZ ,da bi nastavili da igraju ABA ligu i konkurisu za ULEB...
  20. igor-1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ma da bre, mozes ti u naslovu ugovora da napises da je vrednost transfera 1 000 000 eura ,ali taj ugovor u poslednjoj stavci moze da ima i aneks, pa u tom aneksu napises ,da 50 % finansija ide menadzerskoj agenciji ili uslovis tu isplatu nekom minutazom ili uspehom kluba u toj sezoni. Priznao...
Top