Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Odgledah celu emisiju.
Prvo mi je bilo muka ,a posle sam umirao od smeha.

Ne bih ulazio u mnogo detalja ,ali me odusevila konstatacija čovketa legende da na nasem sajtu tacno po postovima mozete videti koji administrator je u smeni , hahahah
Oni koji su na platnom spisku Todorića i ovi drugi .

Pa bi ja s toga pitao ,Sensei ,u kom si ti taboru i ko tebe plaća ??? hahahahahahah

I molim te ,u kojim smenama ti radis , pa da znam sta tad mogu da pisem ?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Todoricev naravno. U stvari ne placa me on kesom, baci poneku dojavu samo :)
To ti je dokaz da nismo lobotomirana masa, nego svi imamo svoje misljenje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Treba pogledati od dolaska Gorana Vesica na mesto gradskog menadzera Beograda koliko je para,koliko je rebalansa budzeta islo u korist fmpcz i koliko su puta dobijali finansijku inekciju od Grada Beograda,na istim gradskim skupstinama se desi da porodiljama se ukidaju ili umanjuju davanja a da fmpcz dobije 15 miliona dinara recimo.Bojim se sta nas tek ceka kad Goran Vesic postane prvi covek Beograda.Dok je Dule bio makar je imao ko da odbrani nas i da se suprotstavi pudli,ovako nista,gledamo nepravdu i ostajemo nemi na nju.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
DNTabm8WkAYQTuZ.jpg:large


presednik kaze da stize i 4ka..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U ime sajta "glodari.net" zahvaljujem se ćoravoj pudlici i onim dvoje Gebelsovih novinarčića na reklamiranju našeg web sajta. Bolju uslugu ni u snu nisu mogli da nam naprave.

- Reklamirali nam sajt na TV

- Odgovorili, pa čak i javno priznali da postoje dokumenti o kojima smo pričali, a onda počeli da mašu nekim ugovorima koje niko na TV nije mogao da vidi, a verujemo da su sveže napisani baš tog dana.

Još jednom, DANKE!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma da bre, mozes ti u naslovu ugovora da napises da je vrednost transfera 1 000 000 eura ,ali taj ugovor u poslednjoj stavci moze da ima i aneks, pa u tom aneksu napises ,da 50 % finansija ide menadzerskoj agenciji ili uslovis tu isplatu nekom minutazom ili uspehom kluba u toj sezoni.

Priznao je slucajno da nasi stranci kostaju 150 000 po sezoni ,hvala mu na tome ,kao i na reklami .
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.462
Локација
.
Ovo znaci samo jedno, tresu se gace coravom.
Gde ces bolji motiv za momke da im se useru u zivot.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nema nista lepse za grobarski duh i sve grobare planete zemlje kad nizi sluzbenik m6 donosi kojekakve papire kod ono dvoje nakaza na tv punk.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
zvezda je i u fudbalu one sezone kad je izbacena evrope,upravo izbacena zbog friziranih papira od strane vesninog muza.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.166
Локација
Beograd
Hahahaha šta kaze ćoravi,nije bilo lako plaćati i nositi dugove od 15.5 miliona od 2012-te godine i živeti i nositi klub i zato smo malo te tekuće obaveze zapostavili.Pa ti si mahinacijama u dogovoru sa drzavom sve te dugove sveo na 6% stečajem originalnog kluba a i to nisi isplatio.Jbt ovo samo kod njih moze da prodje.Kao jeste jbg imamo 9 miliona novog duga ali smo vratili 15.5miliona starog a u stvari nismo.Kako ih čovek jebe jbt. bez blama.
I opet priča za nas finansijski izveštaj i dugove Duletu iako i sam zna da to ne ulazi u taj izveštaj.A ova iDea i Čarapa samo aminuju.
E pa pošto sada znamo da ovo čita i ćoravi ubica premijera: puši ga ćoravi jebao te aca srbin.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.073
Reaction score
18.337
Pozdrav ćoravom ubici, stiže četvorka, drži gaće :D Biće opet ćorava pudla Grobarima dudla :D Joj ja ne verujem koliko se gmizavac usrao... Ee da, p.s. Vesna ti je kurva xD
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Koja bolest mozga sa pudlicom.Klasicna prica danasnjice, gostujem samo tamo gde nece da mi postave "nezgodna" pitanja,kod dva kvazi novinara-voditelja ili sta vec,prospem demagogiju i to je to.Lobotomirana masa ce i da prihvati,ja bih ga na primer pitao koliko su od tog duga od 15 miliona eura zapravo ''vratili'' i mogu li ja za moj studentski kredit da svedem na 6% ukupne sume ?A ovo tek oko donacija grada-drzave je smejurija,oni koliko su dobili od grada Beograda nikada nisu objavili iako su onih cini me se 20 miliona za KKP provlacili tri dana po medijima a da je privatni klub Cokija dobio tri puta vise to nikome nista.Nije Partizan pre sto godina igrao El pa da se ne secam kako su cvileli da se i originalnoj KKCZ da ista kolicina novca kao i KKP iako nisu sampioni i ne igraju EL.Mislim koliko treba da te uplasi jedan navijacki forum da platis termin na TV i da pred dve podguzne muve od voditelja pravdas sebe mislim oko 20min nisam gledao do kraja i ovo malo sto sam video bilo mi je dovoljno. Ps, molim nekoga iz uprave KKP da procita ovaj post i da me kontaktira za broj ziro racuna koja frakcija nije bitno za dobru kintu podrzavam svakoga,pa vidite dokle je Coki dogurao....
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Ne planiram da ga gledam posto zeludac nemam za gluposti, ali molim neke fine tekstopisce da sloze lijep tekst o ovoj reklami i izvuku neke stvari koje je i on sam priznao a idu nam u korist (nebitno da li u vezi sa nasim klubom ili njegovim).
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.054
Pozdrav za Sarapu,Ćoravog i ovu gutačicu,pošto ovaj sajt od danas ima bar dva gosta više,neračunajući Ćoravog kome je izgleda prečica "Partizan.net" odavno postavljena na radnu površinu i poruka za svo troje NAPUŠITE SE "GLODARSKOG" KURCA,to računajte onako kao predigru do derbija,a za tad spremite kofe vazelina,boleće vas mnogo marvo ciganska.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.166
Локација
Beograd
Savet za Gazdu da zakupi i domen glodari.net i preusmeri ga na ovu adresu.Plašim se da će mnogi otici tamo jer ćoravi nije baš najbolje odradio svoj deo posla u marketinškom smislu.Te gloradi te Partizan.net.Zbuniće se "napredni" gledaoci ruzicaste televizije.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Jel moze neko postaviti tacnu minutazu kad prica o Forumu, nemam zeludca da gledam ovo, vec bi samo taj dio da vidim strah u pudlinim ocima.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Hvala kolega.
Kakav coek (sto rece voditeljka) :buhaha
Razbacao se papirima kao vucko na RTS o davanju klubovima. Onim istim sto ih je ostavio RTS-u da ih objavi, mada im do dana danasnjeg to nije poslo za rukom, mora da se skener sjebao :puke

Strah je tu, ajde sada momci grizite jos vise, ti bote na mjestu predsjednika dovodi pojacanja, vrijeme je da se kara kurva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top