Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2010/11

    ima li prenos igde?
  2. FK Partizan 2010/11

    postavljeni golovi na sajt...adija voza ko lud!:napred Partizan
  3. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    ganci su se posle svetskog prvenstva bash izlozili na reprezentaciju,tako da nema brige da li ce Tagoe i ostati ovde...jer zna da je tu ispred nosa selektoru.A i vidimo da oni vole da saradjuju sa srpskim trenerima...Mislim da je ovakav potez,odlicna stvar!
  4. FK Partizan 2010/11

    U svim tim pricama,oko novih igraca...druge polusezone i to.....Mislim,da je vrlo bitno ne zagusiti Babovica,treba ga pustiti da igra...jer je to i vise nego zasluzio.A i statisticki gledano on je najkorisniji igrac jesenjeg dela prvenstva. :napred Partizan
  5. Aleksandar Stanojević - Decembar 2010

    ja ceo zivot drugarima pricam kako se po faci neko vidi da je ganci:pickaciganska Saletu naklon do poda.
  6. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    mislimda nasa uprava treba da zestoko da se baci na to da Kezman vec u januaru dodje ovde....to bi bilo najvece pojacanje za nas!!
  7. Liga šampiona 2010/11

    jasno se videlo da je trazio 4,a da su stala tri igraca.......a lazevski se sklonio ko da se uplasio lopte,a lopta je bash prosla tu gde je on trebao da stoji....!
  8. Liga šampiona 2010/11

    kako mozes da kazes da je Moreira bio los? nije bio dobar sut kod gola?golman kriv?
  9. 139. Večiti Derbi

    Zamolio bih ovde sve grobare da ako se odluci sutra da se igra pred publikom,da ih ne mrzi da se iscimaju da kupe karte...Moramo napuniti jug,moramo grmeti u subotu!!!!!!!!:napred Partizan
  10. Liga šampiona 2010/11

    decko,procitaj sta si napisao,molim te...:bangheadneki i posle hiljadu odgledanih utakmica nece skapirati fudbal!
  11. Liga šampiona 2010/11

    nismo bili sjajni,zaista......ali sta je tu je...! ali da vas pitam ja nesto cemu sad odmah pljuvanje po Tomicu,pa nije od jedini igrao.....po mom misljenju on je veceras odigrao mnogo bolje nego na prethodnim utakmicama,vidi se neki napredak u njegovoj igri......nazalost,danas je bilo mnogo...
  12. Liga šampiona 2010/11

    moracu da napisem par stvari ovde...jer mnogo kakite..... Kao prvo EPS tek nema veze sa ovim,jer se oni ne bave tim lokalnim trafostanicama.....time se bavi beogradska elektrodistribucija ili kako se vec zove firma..... e sad do tog preopterecenja je mnogo lako moguce doci,pogotovo u ovoj...
  13. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Da ali i pored toga je on trenutno tamo glavni igrac....svaku priliku ili ima on,ili je asistent.........kad gledas neke hajlajtse viole cuje se samo Ljajic Ljajic :clap:clap
  14. Dres Partizana - nekada i sada

    u pozarevcu,dres kosta 2850 dinara....da se mozda nisu vec pojavile neke kopije?
  15. FK Partizan 2010/11

    Video sam na oficijelnom sajtu raspored treninga.....zna li neko da li je moguce gledati trening,bez neke novinarske akreditacije ili cega vec? hvala unapred edit:zamolio bih nekog sto pre da mi odgovori,jer bi izjutra otisao da gledam trening?
  16. Prelazni rok, leto 2010

    ovo bi bio sjajan potez......pogotovu sto bi se on i moreira odmah skapirali jer su zemljaci!:napred Partizan
  17. Liga šampiona 2010/11

    samo opusteno,prolazimo ko iz picke!!!!!!!:napred Partizan
  18. Prelazni rok, leto 2010

    zasto je ovaj forum prepun pesimista i ljudi koji sve znaju unapred i pljuju pre bilo sta da vide? :banghead :napred Partizan
  19. ПАОК

    jos je i ona lopta presla crtu na pocetku! pozdrav braci!
  20. Evroliga 2009/10

    izjava duleta je "meni je iskreno falilo i onih 430 navijaca...." dule legendo
Top