Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Наша је велика грешка (при том мислим на навијаче и симпатизере) што смо мислили да уласком у ЛШ играчи аутоматски постају бољи за две класе. Не! Само ривали постају такви.

Да ли је неко мислио да је она мушема чаробна? Два пута млатнеш њоме, и ето центаршута, шута, нема више глупих фаулова, и иначе грешке постају ретке...

Ми та екипа нисмо. Ово су, мање - више, исти они играчи са којима су се поигравали Бриж, Апоел, Тулуз... И они су, такви какви су, изборили ту мушему, три фудбалска меча у Хумској за историју, и три у гостима за нервирање и понеку наду...

Ако у такву ситуацију дођемо опет, па опет, не сумњам да ће се појавити и по који фудбалер више кога ћемо моћи да хвалимо онако како, рецимо, хвалимо данас Савића, или одајемо поштовање Клеу за какве такве покушаје...

Шта рећи, стрпљен - спасен!
To je to...prosto i jednostavno...fudbal je igra na dva gola bilo u LS ili u nasoj "super" ligi ali s tom razlikom da u LS naspram sebe imamo kvalitetnije protivnike a to ne mozemo da nadmstimo preko noci tj. samim ucescem nego konstantnim jacanjem u svim oblastima...
Moreira, onakav od juče (sa jednim jedinim izuzetkom, opisaću ga dole), jednostavno je obrazac kakav nastup moraju imati svi naši igrači!
Upravo to mislim!! samo da je Moreira juce izbacio pricanje sa sudijom i igracima i to je onaj pravi pristup koji se trazi...

Sto se tice price oko pada forme i slicno to je za mene velika bezvezarija...ajde bre ti si profesionalac i ako ti je ostala neka ljubav prema ovom sportu, a i klubu za koji igras onda pad forme nije problem...nego je svar u tome sto poneki igraci brzo padnu psihicki tj. brzo se istrose na psihickom planu, nedostaje im motivacija (a to je za mene velika misterija zasto je tako)....
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Evo posle prespavane noci ,zasluzeno dobijenih poena.. :) da prozborim nesto hladne glave ...
1.Psihicki smo nedopustivo pali ,ako se ekipa ne podigne do subote izgubili smo derbi 99% u ovim okolnostima.
2.Fizicki smo bili neverovatno indolentni ,tromi,nezainteresovani,malaksali..
3.Scepovic ne moze da igra jake utakmice.
4.Tomic ili kod psihijatra ili na pozajmicu ,jednostavno ne ide ,decko nema nikakvu ulogu u timu ,ama bas nikakvu.
5.Gol iz slobodnjaka je cist amaterizam ,takve golove ne primaju ni ekipe iz sos bubamare.
6.Stanojevic se malo pogubio sa taktikom .

Sta uraditi ,dobro pitanje ? Lako je sada biti pametan ,ali ....Treba isforsirati PSIHICKI JAKE,AGRESIVNE,CVRSTE igrace u narednih nekoliko utakmica POGOTOVO NA DERBIJU ,jer smo juce izgubili utakmicu samo zbog glave! Da su u veznom redu FEJSA,KAMARA,MOREIRA kitu bi delovali ovako indolentno ,DA LI POSTOJI JEDNA UTAKMICA U KOJOJ SU MOREIRA I FEJSA BILI INDOLENTNI ? Ta dva igraca moraju da igraju kada se Fejsa oporavi...
Neko kaze Scepovic neiskusan ,a kako onda Savic mali kida i ne napravi ni jednu jedinu gresku ??? Zasto za Jovetica nikada nismo rekli da je neiskusan??? zasto ,zato STO SU JAKI U GLAVI ,a mozda to ima veze i sa time odakle ta dvojica dolaze,tj nacinom na koji su vaspitani i u kakvom okrezenju su odrasli !! Nasi treneri moraju da shvate da je PSIHOLOGIJA SASTAVNI DEO IGRE I DA NIJE SVE U TALENTU ,dzaba Tomica svo znanje kada je u glavi tanak !
Ocekujem veliku cistku u janauaru ,lepo sam pisao letos i gubio slova ovde da su Iliev i Stevanovic potpuno bespotrebno dovedeni ,evo sada ni jedan ni drugi ne igraju i zasto su dovedeni ??? Za te pare su mogli da dovedu 2-3 talentovana igraca iz CG,BOSNE ,a mogli su i onog Galesica da otkupe ....
Stojkovic,Zivkovic,Miljkovic,Savic,Jovanovic,Stankovic,Krstajic,Lazevski,Ilic,Kamara,Fejsa,Davidov,Moreira,Cleo,Scepovic,...Su igraci koji po mom misljenju treba da ostanu...Do tada proveriti jos malo Babovica i Kizita kroz drugi tim videti da li oni mogu da ostanu .... Iliev,Stevanovic,Radisa Ilic,Boya,Tomic,Petrovic treba da idu na zimu da se ocisti igracki kadar i da se dovedu PRAVI IGRACI ,a ne uobrazena deca i kvazi fudbaleri ,alo ljudi nama treba OZBILJAN IGRAC TAKMICAR a ne dete koje se zajebava na FB . Od Tomica i Race,a mozda i Jovanovica mogu da se uzmu dobre pare i dovedu kvalitetni igraci ,uz ove gore koji ce da ostanu to moze da bude jako dobar tim,sve ostalo je cisto zajebavanje ,bolje prodati 2 skarta i dovesti 1 kvalitetnog,nego ta dva vecita talenta da kidaju zivce ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
А ја очекујем да у Београду видим прави Партизан. Ако се то деси, нема бриге. :wink:
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Sve imam neki osecaj da cemo sa Bragom u Beogradu da igramo 2:2,a sa sahtjorom 1:0..i da imamo na kraju 4 boda,a Braga da ima 3..Mada moze i obrnuto,sa sahtjorom 2:2 a sa njima 1:0..Konacna tabela po meni:
1)Arsenal 16
2)Sahtjor 10
3)Partizan 4
4)Braga 3
Samo da Bragu dobijemo,pa makar i sa 10:9,oni nece da osvoje ni jedan bod u poslednja 2 kola u grupi...videcete!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nista do sad nisam komentarisao. Nije mi lako bilo, nije ni sad.
Ono sto je najvaznije NISTA nije izgubljeno. Stanojevic se sigurno vodio time da bi bod bas mnogo znacio, pa je zbog toga i napao. Primili smo i drugi, ali nije toliko tragicno. Braga u zadnja dva kola nema sta da trazi. Mi moramo da dobijemo Bragu kako znamo i umijemo, a onda da cupamo taj bod protiv Sahtjora ili da Sanja ispuni ono obecanje :)

Pitao bih isto naseg golmana dje mu je zivi zid? Dva gola prima sa 30+ metara (Sahtjor i Braga). Dva gola koja lome utakmicu. Sto je najgore nijedan ni drugi nisu bili idealni sutevi. I sta li je Lazevski radio u zivom zidu!?
Moreira i Scepovic losi! Zbog cega je uopste Scepovic i poceo utakmicu, pitam se. Nadam se da cemo ubrzo vidjeti onog starog Moreiru.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
hvala kurcu da se i ja jednom slozim sa mladjanim Mladenom.

osim konstatacije da "NISTA" nije izgubljeno. izgubljeno je dosta, ali ajde. ovo ostalo, sasvim ok.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
MOreira je kod nas,evo vec chetvrtu sezonu.Od prve utakmice pa do danas (juche u Portugalu) on igra isto,agresija,agresija,agresija i OGROMNA zelja za pobedom i fudbalom uopshte.Znachi 4 godine igra isto!Za to vreme on je dobio jedan jedini crveni karton i to nepravedno u derbiju kad ga je onaj kreten davio.

I kakvog smo se onda drugog zutog koji moj plashili?
Ta pricha jednostavno ne pije vodu i to je MO pokazao za ovaj period proveden u Partizanu!
 

prospekt

Početnik
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
59
Reaction score
0
Nista do sad nisam komentarisao. Nije mi lako bilo, nije ni sad.
Ono sto je najvaznije NISTA nije izgubljeno. Stanojevic se sigurno vodio time da bi bod bas mnogo znacio, pa je zbog toga i napao. Primili smo i drugi, ali nije toliko tragicno. Braga u zadnja dva kola nema sta da trazi. Mi moramo da dobijemo Bragu kako znamo i umijemo, a onda da cupamo taj bod protiv Sahtjora ili da Sanja ispuni ono obecanje :)

Pitao bih isto naseg golmana dje mu je zivi zid? Dva gola prima sa 30+ metara (Sahtjor i Braga). Dva gola koja lome utakmicu. Sto je najgore nijedan ni drugi nisu bili idealni sutevi. I sta li je Lazevski radio u zivom zidu!?
Moreira i Scepovic losi! Zbog cega je uopste Scepovic i poceo utakmicu, pitam se. Nadam se da cemo ubrzo vidjeti onog starog Moreiru.

decko,procitaj sta si napisao,molim te...:bangheadneki i posle hiljadu odgledanih utakmica nece skapirati fudbal!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pa molim te da mi ti objasnis, jer si strucnjak !?
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Ma sve je jos moguce.

Mi samo da pobedimo Bragu i da gledamo svoje poslove, i dalje mnogo zavisi od nas.

Samo da Arsenal pokida Sahtjor u Donjecku. Onda ce Arsenal imati 12 bodova, a sahtjor samo "6", sto znaci da moraju da pobede Bragu ukoliko zele da ostanu na 2. mestu. Ako to ucine imace 9 bodova, a Arsenal 15, poste ce nas pobediti na emirejtsu, ili ako Sagna ispuni obecanje i pokloni nam neki bod :D. Posto ce sahtjor onda biti sigurno drugi, i nece imati sanse ni da bude prvi ni da spadne na drugo mesto, bice im utakmice u BG totalno nebitna, tu vidim nasu sansu da im otkinemo sva 3 boda. A arsenal nece svoju Publiku razocarati, i sigurno pobediti Bragu, nema ni theorije da oni mogi i do boda u londonu.

Eto Partizanu 3. Mesto sa 6 Bodova = dve pobede = 1,4 Mio.
 

prospekt

Početnik
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
59
Reaction score
0
kako mozes da kazes da je Moreira bio los?
nije bio dobar sut kod gola?golman kriv?
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ja mislim da golman jeste kriv. ne mozes da primis gol sa 30 metara iz slobodnog udarca, a da prethodno namestis zivi zid.
 

prospekt

Početnik
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
59
Reaction score
0
jasno se videlo da je trazio 4,a da su stala tri igraca.......a lazevski se sklonio ko da se uplasio lopte,a lopta je bash prosla tu gde je on trebao da stoji....!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pa los je Moreira bio. Nista posebno. Moze on to mnogo bolje. Jel to nesto cudno?
Sut kakav god da je bio, bio je sa 30+ metara. Golman postavlja zivi zid! Pa dje je cetvrti u zivom zidu?
I ako nisi vidio ja sam napisao za Lazevskog kako je lose stajao.
A kao sto rekoh kao prvo i najvaznije sut je bio sa 30+ metara, bio je dobar naravno, ali daleko od idealnog. Pogledaj dje je lopta zavrsila. Pa nije mu sutirao Zunjinjo.
Sustina svega je da je on morao to da brani !
Ali dobro ti si strucnjak. Svi koji tvrde drugacije i za ovo i za Moreiru su neznalice.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Мореира је добио жути картон јер је штрчао. Он је једини кидисао на противника, остали гледали са рукама у џеповима, у фазону, шта ради ова будала... Све "Партизанова деца", ццц!

Ovo sam i ja juce rekao... Da su svi usli u utakmicu kao i on, drugu bi mi pesmu ovde pevali sada.

Znachi 4 godine igra isto!Za to vreme on je dobio jedan jedini crveni karton i to nepravedno u derbiju kad ga je onaj kreten davio.

Dodao bih da je u pogledu kartona jedini nerezonski onaj koji je dobio utakmicu pre Fenera kada se znalo da mora da se cuva kartona, a on poseze rukom ka lopti...

Eto Partizanu 3. Mesto sa 6 Bodova = dve pobede = 1,4 Mio.

Mislim da si opasno pomesao raspored. Ukoliko Arsenal pobedi u Donjecku, Sahtjor ce protiv nas sigurno igrati na pobedu! U to nema sumnje jer bi mu se sve ostalo moglo obiti o glavu...
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
@mrzim_sve

upravu si, posle brage ide sahtjor a ne arsenal, kao sto sam misleo.

bice zajebano, mada ja mislim da je sahtjor znatno slabiji na gostovanjima... mada tesko da cemo uzeti sva 3 boda... tek sad vidim koliko bi nam pobeda u bragi znacila.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Auuu brate mili, pa da l' je moguce??!!
Da se menja trener? Iz kog razloga? Zbog poraza u jednoj LS-a??!
Braga na nivou Helsinkija?? E ovim si sve rekao...


Za promene je odavno vreme ne samo zbog ovog poraza od ekipe koja nas nije ni napadala sinoc mi smo dosli da igramo na bod ...A stvarno mi nije jasno kako neki ljudi ne vide da Partizan ne zna da se brani!

Meni vec duze vreme smeta nemoc naseg trenera da se izbori za samostalnost u radu sve dok mu Krstajic i Ilic, da ne kazem Djuric budu pravili tim do tada nam nece krenuti na bolje...
Ja igru Partizana ne vidim nigde ,to je jad i cemer u zadnje vreme ,a to bogami traje od kraja prosle, pa se nastavilo na pocetku ove sezone...Mi konstantno idemo na to da se usetamo u gol ,to smo radili i sinoc i zato ni nema kvalitetnih centar suteva...

Poceli smo da razmisljamo kako da izgubimo sa sto manje golova ,a ne o tome kako da damo nekome gol vise ,pa sta i da nas neko nabije i 10-0 ...Sta?..ali da igramo fudbal da prsti na sve strane za to sluzi LS, svi poredite Saleta sa Duletom, ali Dule je igrao svoju igru u Evro ligi svih godina, setite se kada nas je Makabi tukao u Pioniru i sa preko 40 razlike ,pa sta se sad desilo!?..ali ako Stanojevic misli ovako da igra kukavicki nema tu napredka!

Voleo bih da cujem, od nekog koja je nasa taktika bila sinoc,sta mi uopste igramo na bokove ,po sredini ili se sa dva visoka spica islo na bunarenje,stvarno ne znam?

Sinoc je sve kulminiralo neki kazu da nismo slucajno primili onaj gol svasta bi bilo ,a ja kazem nismo mi gol slucajno primili to je greska pre svega golmana, koji ne zna da postavi zivi zid i prima na isti nacin golove na dve od tri utakmice u LS, a za golmana je kriv trener golmana koji UzAsNo radi sa njima to se vidi iz godine u godinu njega prvog treba menjati ,a to treba da uradi Stanojevic sto znaci da je njegova krivica tu najveca...

Sinoc smo doziveli jedan hladan tus u evropi, ne zbog poraza ja sam posle Arsenala bio presrecan , nego zbog toga sto nam je igra ocajan i ne vidi se izlaz...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top