Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dado PFC

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Стадион им прима 6000 људи, вероватно не смеју све да штампају значи мање од 6000 Имали смо доста среће, а и ред је био....
  2. dado PFC

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Јеботе ја не знам да ли сам блесав или се уопште не разумем у фудбал, али јуче је Партизан одиграо једну од бољих утакмица у последње време....Осим можда Миљковића који јесте био слаб, сви остали су одиграли веома добро, чак и Шћеповић који се толко пљује. А такође ми никако није јасно да неко...
  3. dado PFC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    вероватно зато што је још годину дана, па ако би га сад дали на једногодишњу позајмицу следеће године би био слободан играч и ништа не би зарадили.....претпостављам да је то у питању.....
  4. dado PFC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Репрезентативци су добили недељу дана дуже ја мислим.
  5. dado PFC

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Свака част Влади Јовановићу и свим кошаркашима.... Јуче сам плакао кад је Јан одлазио, и пало ми је на памет да је он био странац у Партизану а играо је са таквим жаром и жељом као да му је прадеда погинуо због Партизана...велики играч, још већи човек, и за мене један од најболнијих одлазака од...
  6. dado PFC

    VК Partizan, PK Partizan

    Црно-бели браво браво :D:...... свака част момцима, Милановићу, свима у ВК Партизан на овом ОГРОМНОМ успеху. Ја морам ово да кажем већ данас у јеку овог славља, али ова титула мора да се искористи да држава коначно стане уз Партизан и помогне да нам се не дешавају ситуације да играчи не...
  7. dado PFC

    VК Partizan, PK Partizan

    Данас, ако нам судије не поставе неку "клечку", у Србију се можда коначно враћа један клупски трофеј најбољег у Европи ! Само храбро :napred Partizan
  8. dado PFC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Мислим да је то аутоматски, због тог програма :) А што се овог Јованчића тиче, ако није пуно плаћен свакако може да буде ок појачање...дати 8 голова у клубу какав је Рад није мала ствар, не може то да се пореди са 8 голова у Партизану где на утакмици нападач има по 3 зицера... пуно среће и да...
  9. dado PFC

    Jelen Superliga 2010/11

    Ајде да је са срећом......да нам и следећих 20 година буде као ова што се тиче Србије....а у Европи шта нам Бог да.... што се тиче доделе, заиста би било лепо да се то организује у Хумској некако....нема разлога да примамо пехар негде у пизиди материни кад је најмањи проблем организовати доделу...
  10. dado PFC

    FK Partizan 2010/11

    А и ако га доведу, ја мислим да би он могао да игра тек као четврти шпиц....отерати/продати/поклонити (или нешто четврто) Шћеповића и довести овог....ако се са њим као првим шпицем буде рачунала ЛШ, могли би озбиљно да се зајебемо....
  11. dado PFC

    Jelen Superliga 2010/11

    Ма бре што се сад оптерећујемо бројношћу....ако ништа данас нема ниједан "разуман" изговор....лоше време? скупа карта?велики празник? нема ништа, а ко не дође јер му се не гледа Чукарички, није за стадион. А што се саме утакмице тиче, ја искрено верујем да би овај тим Чукаричког добили наши...
  12. dado PFC

    Jelen Superliga 2010/11

    Мени овај бод нимало не смета....чак шта више ја верујем да је ово теже пало циганима....замислите њихово размишљање, да смо добили ОФК били би на бод и опет би био притисак на Партизану.... Што се игре тиче, заиста слабо, целу утакмицу нисмо имали 2 поштене шансе, дали смо гол из прекида и још...
  13. dado PFC

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Оно јуче је више личило на неку партију баскета испред зграде кад старији играју са клинцима, и онда ајде пуштај их да шутирају мало, зезај се у нападу итд. Само су у једном периоду, пред крај друге четвртине играли озбиљно и тад направили 15 разлике, након тога опет цело друго полувреме...
  14. dado PFC

    FK Partizan 2010/11

    Добродошлица Волкову, па да коначно следеће године имамо употребљиве центаршутеве !
  15. dado PFC

    FK Partizan 2010/11

    Рукавина би био ОГРОМНО појачање.....коначно би имали центаршутеве са обе стране.... Ако је све ово по медијима тачно (или бар већина) ово би мого да буде први прелазни рок у коме ће се Ђура онако широко отворити....
  16. dado PFC

    FK Partizan 2010/11

    Личи мало на Ц. Роналда или се само мени чини на овом првом клипу? :D
  17. dado PFC

    FK Partizan 2010/11

    Јел може неко да ми каже какав је тип играча овај Сарић? Плејмејкер или ? Ако не буде нешто, моћи ћемо да се курчимо како купујемо играче од великана- прво Милан сад Ливерпул :D :D
  18. dado PFC

    КУП ЈЕ НАШ!

    Ма удри НС цигана у сред септичке јаме.........они су препаљени, али то може да буде и мач са 2 оштрице...но без обзира на њих ако наши буду играли без "курцобоље", значи максимално озбиљно 90 минута, они само могу да поједу свој ланч пакет и назад у рупе..... Само озбиљно и куп је наш !
  19. dado PFC

    КУП ЈЕ НАШ!

    Istorijat dosadašnjih kupova www.partizan.rs
  20. dado PFC

    FK Partizan 2010/11

    Па немамо сад, али на лето стиже Волков, вероватно и још једно крило..... Треба игра да се прави за следећу сезону, а ако и тад будемо покушавали само кроз средину ко ове године, биће кромпира опет..... Али прво сезона да се заврши, а онда ћемо да псујемо Ђуру и управу (јер нам је то ипак...
Top