Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
mojsov je izrazito spor ,tako da on se ne bi uklopio jer bi onda imali da veoma spora stopera...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Magnifico nije sporan,ima onih koji nisu mislil kao on ... njima je i bilo upuceno,bar sto se mene tice :wink:
 

Zagor

Guest
Признај Талични, упецао си се најбруталније! :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mozda izgleda po vremenu odgovora,ali veruj mi kad bi znao kakve su snicle sad pale razumeo bi me sto sam tek sad odgovorio :D

iako nisam kao Mister MVP :D da pamtim svacije misljenje,Magnifico je jedan od likova cije znam sto se tice fkp i kkp i pojedinih igraca :wink:
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
@Стојанче Р.

Ne čitam forum baš toliko da znam ko se zeza, a ko ne. Činjenica je da ima gomila ljudi na ovom forumu koji su "jedva čekali da mu vide ledja", a bez razloga, Iliev je svojih 60 minuta koliko može da istrči igrao maestralno. Ja se ne sećam da smo mi imali igrača koji je jednako dobro znao da probije i sa levog i sa desnog krila i uputi centaršut, u trenucima kada su nam bekovi bili tiha jeza Iliev je bio zlata vredan igrač.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@pfc prijedor
a njegov potpis sa hajdukom ima veze sa nama zato sto...?
Od svega me najvise brinu postovi druga Je-Ne-A,koji su vec neko vrijeme u ovom tonu,a to ne valja uopste...
Rajkovic igra lijevom nogom,tu imamo Ivanova tako da nam je cak i dostupan,to nema neke logike,ko jos ima 2 lijevonoga igraca na stoperima.Sve ovo ostalo sto se pominje se krece u rasponu od smijeha do tihe jeze :puke
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Od svega me najvise brinu postovi druga Je-Ne-A,koji su vec neko vrijeme u ovom tonu,a to ne valja uopste...

Vodio sam ranije racuna o Jenea-ovim najavama i njihovim rezultatima i dosao da zakljucka da je uvek suprotno, ako kuka bice dobro ako je zadovoljan nije dobro :D pa sam tako naucio kako i ja da se ponasam, dal da budem miran ili strepim :D
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
Sto se tice prelaznog roka, sve je nekako stalo, nema cak nista vise ni u medijama o eventualnim dolascima. Pise se samo o Savicu da odlazi. Cisto sumnjam da ce da ode! To je neki moj instinkt. Otici ce samo u slucaju da dodje neka zvezda na njegovoj poziciji, tipa Taribo West. hmm ..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vodio sam ranije racuna o Jenea-ovim najavama i njihovim rezultatima i dosao da zakljucka da je uvek suprotno, ako kuka bice dobro ako je zadovoljan nije dobro :D pa sam tako naucio kako i ja da se ponasam, dal da budem miran ili strepim :D
Nije tako. Omašio sam par rezultata, par prognoza tog (rezultatskog) tipa kad su neke utakmice bile u pitanju...i onda se svaka takva omaška komentarisala, "na kilo"...moje tačne rezultatske prognoze naravno nikad se nisu komentarisale, nijedan jedini put...

Ja ovde ne komentarišem rezultat(e).
Mene brine prelazni rok ovako kako ide.
A samo je 10 dana do početka kvalifikacija za LŠ.
A samo je 23-24 dana do prve utakmice 3. kola kvalifikacija.


Ovakvo tumbanje tima je nezabeleženo u FK Partizan u poslednjih...ma ne znam ni ja u koliiko poslednjih godina...Ne znam da li je IKADA bilo ovoliko "saobraćaja" između 2 sezone...osim možda 1966. kad nam ode ceo tim posle Brisela...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Je-ne-a slazem se u vecini stvari sa tobom ,ali treba biti realan i reci da u ovim pripremnim utakmicama delujemo JAKO dobro ,da su dovedeni kvalitetni igraci i da se uigravaju brze nego sto smo mogli da zamislimo ,veceras ce biti jos jedna potvrda za to .Imamo plejadu mladih izuzetno talentovanih igraca sto ohrabruje.Jedini problem moze da bude ta prodaja Savica i njegova eventualna zamena .
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Vodio sam ranije racuna o Jenea-ovim najavama i njihovim rezultatima i dosao da zakljucka da je uvek suprotno, ako kuka bice dobro ako je zadovoljan nije dobro :D pa sam tako naucio kako i ja da se ponasam, dal da budem miran ili strepim :D

:D,da ali on to tako autoritativno i ubjedljivo saopstava da meni bude ozbiljna frka :D.Daj Boze da i ovoga puta izbaja nesto :buhaha
@pfc prijedor
ma u redu je ako ti je to bila zelja,ali ako je potpisao,nema vise nista sa Partizanom.Licno,nisam ubjedjen da je taj kvalitet.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Samo da podsetim starije članove foruma, a vi me demantujte ako sam to sanjao, sećam se da su B & Z, odbili ponudu za Sašu Ilića 2000. godine, koju je poslao Midlsborough u vrednosti preko 15.000.000 DEM, a posle je otišao u Galatu za 2.

:buhaha

Daj prebacujte ovo u otpad. Ona dvojica su za 2 milke rodjene majke prodavala, a ne Saleta za 15 milki. Moram priznati, jedna od jacih ''izjava'' otkad pratim forum.
To mora da je isti onaj izvor informacija po kome nam je Filips pre 10-ak godina izgradio stadion kao deo Kezmanovog transfera. :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Labrin i Smiljanić crno-beli?

Partizan pokušava da dovede štopera iz Palerma i da otkupi vezistu Espanjola. Krstajić bi sutra mogao da postigne dogovor oko Labrina. Milana koči ugovor sa Espanjolom


PARTIZAN je na Pohorju napravio fizionomiju tima, ali za daleko mirniji san pred start sezone potrebni su štoper i još jedan zadnji vezni kako bi se izbegla glavobolja. Ti „aspirini“ bili bi Karlos Labrin, štoper Palerma i Milan Smiljanić, vezista Espanjola koji bi ponovo mogao da postane samo crno-beli.

Sve oči su i dalje uperene u rasplet sa štoperima. Stefan Savić je na putu za Mančester siti, ugovor bi trebalo da bude potpisan čim Partizan obezbedi zamenu, jer sportski direktor Mladen Krstajić najavljuje da mladi crnogorski štoper sigurno ostaje u timu bar još za dvomeč sa Škendijom u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Crno-beli i dalje nisu digli ruke od Čileanca Labrina. Šansa i dalje postoji, a možda će u ponedeljak mnogo toga više da se zna o štoperu kojeg je Palermo kupio od Huačipata i planirao je da ga pošalje na jednogodišnju pozajmicu u Humsku, mada su italijanski mediji u subotu objavili da bi klub mogao da preproda Čileanca.

Ostao bi Milan Smiljanić u Humskoj po završetku sezone da se pitao samo klub i trener Aleksandar Stanojević. Voleli bi da ga ponovo imaju u timu, ali velika prepreka je Espanjol. Dete crno-belih ima ugovor na još godinu dana sa klubom iz Barselone, što automatski isključuje mogućnost nove pozajmice.

Šampion Srbije, naravno, nema novac da otkupi ugovor, dok je Espanjol dužan i vezisti i našem klubu. Pominjala se mogućnost da se Smiljanić preseli u Saragosu, a čeka se kompletan rasplet. Pre svega je neophodno da Smiljanić reši svaki sporan detalj sa Espanjolom i to već od ponedeljka. Ako uspe, onda bi ovog leta mogao ponovo da zaigra u dresu Partizana, njemu ubedljivo najdražem

novosti
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Siti neće rizik

MANČESTER siti silno insistira na dovođenju Stefana Savića pre 8. jula, kada je poslednji dan za prijavu igrača za drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Na taj način bi Englezi otklonili svaki rizik da skupo plate igrača, a da on posle ne može da igra u elitnom takmičenju.
Naime, Savić bi mogao da igra za Partizan protiv Škendije, pa čak i u narednoj rundi, a zatim da pređe u Siti. U tom slučaju, za „građane“ bi mogao da igra u Ligi šampiona jedino ako Partizan ne uđe u takmičenje po grupama Lige šampiona ili Lige Evrope!

U slučaju uspeha crno-belih, deset miliona evra plaćeni štoper mogao bi da bude korišćen samo za Premijer ligu, kažu propisi UEFA. Taj rizik neće ni Mančester siti, ni Arsenal koji je takođe zainteresovan. Zato se i toliko lome koplja oko termina obavljanja transfera.

novosti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Ostao bi Milan Smiljanić u Humskoj po završetku sezone da se pitao samo klub i trener Aleksandar Stanojević. Voleli bi da ga ponovo imaju u timu, ali velika prepreka je Espanjol. Dete crno-belih ima ugovor na još godinu dana sa klubom iz Barselone, što automatski isključuje mogućnost nove pozajmice.

Može objašnjenje neko za ovaj bold? Zašto postojanje ugovora isključuje pozajmicu :confused:
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
вероватно зато што је још годину дана, па ако би га сад дали на једногодишњу позајмицу следеће године би био слободан играч и ништа не би зарадили.....претпостављам да је то у питању.....
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Pa jer hoce da zarade nesto na njemu.Sto da ga daju Partizanu za dzabe na pozajmicu,kad mogu Saragosi da ga prodaju?Mislim da je to u pitanju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top