Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. rankovic dejan

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Polako ali sigurno kockice se sklapaju,dolaskom ove poslednje dvojice delujemo vec ozbiljnije pa verujem da bi dolaskom jednog brzog krila resili sve za ovaj prelazni rok.Eduardo mi deluje sasvim dobar a moj prezimenjak ce svojim iskustvom puno pojacati desnu stranu. Vidimo se u hramu protiv...
  2. rankovic dejan

    VК Partizan, PK Partizan

    SVAKA CAST MAJSTORIII
  3. rankovic dejan

    FK Partizan 2010/11

    Kretu i Saletu zelim puno uspeha u sledecoj sezoni a nama naravno nove radosti i uspehe.Krletu ce biti potrebno mnogo srece,jer uloga koja mu je poverena trazi velike rezutate.Sale je vec naucio da se nosi sa ti pritiskom pa verujem da ce mu bti lakse.Naravno od mene ce imati maksimalnu podrsku...
  4. rankovic dejan

    FK Partizan 2010/11

    Dugo nisam nista komentarisao ovde ali sad moram iz sebe da izbacim koju... Situacija je krajnje losa,kriza nas drma pa razbija ali zar sad treba i mi da sedimo i da placemo ili da podrzimo do zadnjeg daha?Naravno da sad treba da budemo slozniji no ikada i da im pomognemo da izadju iz ovoga...
  5. rankovic dejan

    Prelazni rok, leto 2010

    Nisam mislio da se ukljucujem u raspravu ali moram.Prvo bih od srca pozeleo dobrodoslicu SVIM pojacanjima i da nam donesu jos puno radosti u vremenu koje nas ceka. Grobari pa sta znaci to pljuvAnje po Stojkovicu,pa on je nas najbolji golman i ogromno pojacanje a to sto je bio musavac ne sme da...
  6. rankovic dejan

    Liga šampiona 2010/11

    Anderleht,prvo sam bio razocaran zrebom ali kad sam razmislio shvatio sam da je to ono pravo. Trenutak istine da li vredimo za LS,ako prodjemo ,tamo nam je mesto i necemo biti lak zalogaj nikome a ako ispadnemo igracemo LE sa slabijim protivnicima . Nadam se musemi ali necu biti nezdaovoljan ni...
  7. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Braco grobari budimo veceras na visini zadatka posebno mi na tribinama za igrace ne brinem oni ce ostaviti srce na terenu pa kako bude. PREKLINJEM sve koji ce biti u areni da ne nasedaju na provokacije kojih ce biti,da pokazemo celom svetu da smo NAJBOLJI NAVIJACI NA SVETU,cak i ako puknemo...
  8. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    LJUDI ,OVO JE GENIJALNO Ponovo je upalila fora sa uspavljivanjem protivnika koji sigurno vodi,po ko zna koji put je Dule uspavao protivnika i kad se niko nije nadao CRNO BELI URAGAN je krenuo. Kecman briljirao,Maric celu odbranu drzao na sebi i razigrao tim , svi borbeni do fanaticnosti i...
  9. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    ljudi pa mi smo pobednici samim plasmanom u top 8 i mecom u nokia areni,hvala momcima sto su nam prustili to zadovoljstvo hvala im do neba. Verujem u ove momke i verovacu do poslednjg zvizduka da ce nas voditi i do Pariza jer su oni svojim odnosom prema svetom dresu to zasluzili SRECNO VECERAS...
  10. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Sve sto bih ja napisao receno je u onih pola sata nakon utakmice ovacijama koje se ne kupuju nikakvim novcem nego se zasluzuje odnosom prema svetom dresu,jos jednom im HVALA sto su nam ulepsali ovu dugu i hladnu zimu. Nadam se da ce Pao pocistiti Marusi i dodeliti nam visenego zasluzenu super...
  11. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Pregrmesmo i ovu farsu sa zalbom,sada je na redu Marusi i nadam se odlucujuca pobeda. Bice veoma tesko ali Dule nije dobio na poklon titulu najboljeg trenera evrolige nego po apsolutnoj zasluzi i to ce dokazat novom sjajnom taktikom zaustavljanja njihovih sutera koji su najveca opasnost. Elem,da...
  12. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Ovaj Marusi je sve zakomplikovao,izgleda su veoma jaka ekipa,bice veoma tesko u Atini ali nema vise nista nemoguce.Pobeda u Atini je veoma vazna za plasman dalje,verovatno i odlucujuca. Verujem u nase momke i nadam se da cemo overiti plaman u top 8 pre poslednjeg kola,nekako nebih voleo da sa...
  13. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    HVALA VAM MAJSTORI,HVALA:pfc:
  14. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Ma ljudi sve kalkulacije su jos uvek preuranjene,uzivajmo punim plucima i nadajmo se novim podvizima Duletovih heroja,svaka pobeda je podvig i ja sam im zahvalan za to.Treba samo nastaviti ovom zestinom i voljom i sve je moguce,niko nije nepobediv,niko nije nedodirljiv ali ne smemo nikome...
  15. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Zaista je neumesno praviti kalkulacije pre pocetka jedne ovakve grupe sa dva evropska giganta. Ja cu samo zahvaliti Duletu i ekipi sto su mi uopste priustili da uzivam u ovakvim spektaklima a svaka pobeda je mega bonus koji ceme dodatno oduseviti.:D:
  16. rankovic dejan

    Djuric vs Sava

    Druze Tito mi ti se kunemo Najvece razocarenje za mene nije pobeda Djurica nego rezultat glasanja i cinjenica da oni koji su prestavljali i mene i sve ostale grobare ocigledno nisu se interesovali za misljenje onih koje predstavljaju nego su po svoje misljenje isli u svoje partijske kancelarije...
  17. rankovic dejan

    Djuric vs Sava

    NEZNAM KOJI JE BOLJI,ALI ZNAM KOJI JE MANJE LOS MOJ IZBOR JE SAVO MILOSEVIC,ne sato sto je izlozio neki sjajan program nego sto za njega bar znam da je GROBAR i nije posran u mojim ocima kao ovaj Djuric koji bi da ima obraza ove zime spakovao kofere i otisao bez izbora ,ON JE POKAZAO KOLIKO...
  18. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Zar je potreban komentar na ovo PA MOMCI SVAKA VAM CAST I ALAL VAM VERA I SVAKA VAM DALA Puci cu od srece ,ovo je bila utakmica gde su svi poginuli za PARTIZAN. ALEKS MARIC :respect BO MC CALEB :respect DUSAN KECMAN:respect Pa koga tu preskociti,ROBERTS KOJI SE BORI KAO LAV,PERA...
  19. rankovic dejan

    Evroliga 2009/10

    Ne treba biti preveliki optimista,ali treba verovati u nase momke. Nisu kladionice dzabe stavile 2.8 na nas... Maric mi je glavni adut da ih odvali pod kosem pa ce ostali nekako da ih dokosure,mnogo nam je vazno da veceras dobijemo. SRECNO GROBARI, POKAZITE KAKO SE GINE ZA CRNO BELI DRES I SVETI...
  20. rankovic dejan

    Liga Evrope 2009/10

    KAKO SMO SE NADALI DOBRO SMO SE UDALI,nisu nas rezultatski ponizili sto moze da nam bude jedina uteha u sumornoj veceri. Ja kao papagaj ponavljam koliko smo nespremni i cekam zimske pripreme u nadi da ce one doneti poboljsanje. Mene najvise bole ove KRIMINALNE greske kod golova,pa ljudi moji...
Top