Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
@Juca Moreira
to je upravo ono što sam pričao o "timu za budućnost" kao šatro kupujemo neke igrače jer radimo tim za budućnost a onda pošt poto prodajemo mlade igrače.. strašno

pa dobro nisam znao da postoji ograničenje koliko se smije pisat.. mislim kad neko ne piše onda ne sudjeluje kad piše puno onda pretjeruje.. no uredu neću više

A da ti malo prestanes da stancujes postove kao na traci??? Svaki drugi post je tvoj, jos malo ces pricati sam sa sobom...


 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Ma dajte ljudi 100 puta isti teks i 100 puta je receno da nije ovo izjavio.
Meni je paznju skrenula jedna recenica iz ovog teksta:

Budući srpski zet, koji će, kako kaže, sigurno živeti u Novom Sadu.
Jel se on stvarno ozenio srpkinjom? Onda bi lako mogao da uzme nase drzavljanstvo i da se ne racuna kao stranac, ako ne zauzima mesto stranca bi bio sasvim solidno pojacanje.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
aman te bre ljudi ajde sad Boya cigane, pa sta i Bane Jovanovic je izjavio slicno dosao je kod nas i iskazao profesionalizam na najvisem nivou cak smo mi njega zajebali
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kad je promocija Boje i Kamare

Mogao bi malo da pogledas prethodne stranice pa ce ti se ukazati...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Prva stvar ovo su novinari izmislili sto je napisano na prethodnim stranama ali je tesko prelistati forum. Drugo odusevljvate se ciganinom koji je dosao kod nas, ali vam smeta igrac koji je navodno rekao da bi presao u zvezdu iz osvete. hm....
Prvo nisam znao da je tekst izmisljen, ne znam otkud vi to sa sigurnoscu znate, u sustini nije ni butno, naleteo sam na zanimljiv link pa rek`o da ga podelim..... Drugo apsolutno mi ne smeta Boya, cak sta vise mislim da ce biti odlican i da ce nam apsolutno koristiti.... A sto se tice stojkovica, ne bi o njemu da ne popijem ban posto je zabranjeno vredjati "nase" igrace.....
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Bravo, Juca_Moreira! Umesto sto se energija trosi na pljuvanje NASEG novog golmana i planira mu se zvizdanje i ko zna sta vec ne, bolje bi bilo da od Kule u subotu pa do kraja godine po 90 minuta na svakoj tekmi vicemo "Nastasica ne damo, Nastasica ne damo!" Jebem ja ceo ovaj prelazni rok (koji je i bez bombe skoro savrseno odradjen) ako mali ode bez pola minuta u prvom timu. Jebem sve prelazne rokove ako on ne odigra dve sezone u prvom timu.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Nerazumem pojedince koji nasedaju na pisanje pojedinih medija u vezi bilo kog naseg igraca,ako znamo da 80% novinara su okoreli musavci i boli ih uspeh naseg kluba.I ja da sam novinar pa jos nedaj boze da sam i musavac svratio bi na forum procitao sta se ovde pise i onda izvukao neki tekst iz arhive ubacio sta meni odgovara i pustio u etar.Tako se samo zeli degradiranje i razdor u nasoj ekipi.Igrac procita novine u pauzi izmedju treninga i posle pocne da podjebava nekog o kome su novine pisale,epilog svadja saigraca.Sreca imamo pametne ljude u klubu koji ne nasedaju na te provokacije,a ni ne demantuju nista preko novina vec ce im pokazati na terenu.Setite se samo sta su novinari sve pisali o nasem KK,pa kad nisu nista uspeli,e onda ajd sad malo da hvalimo,uz parolu "Kad nemozes nekog da pobedis prikljuci mu se".
Takav epilog uskoro ocekujem i u FK od strane novinara,posto su igraci vec poceli da dolaze kod nas,pa i pojedini navijaci.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Oko Nastasića: Ja sam već jednom napisao moj predlog, ponoviću ga: Po jedan klinac (ispod 21 godine) da se proda po prelaznom roku (ako možemo), za minimum 10 miliona (ni evro ispod ne dolazi u obzir, mladost košta!) i svakog takvog klinca i u najlepšu mašnicu na svetu da spakujemo pre nego što se otisne na put. I da za svaki takav prelazni rok uprava dobije :clap.

Pod uslovom naravno da te pare završe u klubu i da se usmere za dobrobit kluba.

Sa takvom strategijom, mi bi UVEK imali para da dovedemo jaka, čak i veoma poznata pojačanja u svakom prelaznom roku, da UVEK (svake godine!) budemo jako konkurentni u Evropi i da NIKAD nemamo previše tumbanja između ekipe koja završi jednu sezonu i one koja nastupa u narednoj sezoni.

Ali prodati neko "dete" za 2-3-4 miliona...na lomaču sa takvim ko to uradi!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Znam da moderatori ne vole kratke izlive podrske, ali:
@Je-Ne-A
AMIN!
 

sasha_pfc

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
182
Reaction score
70
Локација
Partizane ti znas
32 utakmice za grenobl, golova 1, 64 utakmica za partizan, golova 9...to je napadac? opet su me lagali za pojacanja, ali gle cuda, na kraju sezone, opet cemo biti na pozitivnoj nuli sa parama, a prodacemo bar 3 igraca! Pisem kao neko deriste kome mama nece da kupi neku igracku, ali muka mi vise.
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Nisam mislio da se ukljucujem u raspravu ali moram.Prvo bih od srca pozeleo dobrodoslicu SVIM pojacanjima i da nam donesu jos puno radosti u vremenu koje nas ceka.
Grobari pa sta znaci to pljuvAnje po Stojkovicu,pa on je nas najbolji golman i ogromno pojacanje a to sto je bio musavac ne sme da buDe prepreka da ga prihvatimo. Milko je nekad bio jos okoreliji musavac pa je posle postao idol kome smo se klanjali a tek kosarkasi Vujanic ,Tomasevic... tako da im se tamna proslost brise hrabrim potpisom.
Pjer Boja je bio jedan od najboljih i najkorisnijih igraca naseg tima kada je igrao i apsolutno ne zasluzuje pljuvanje.Ja nisam navijac pored tastature vec od 1985 redovno sam na stadionu.Penal koji zivot znaci su promasili i mnogo veci igraci nego sto je Pera a njegova osnovna osobina je sjajna asistencija i borbrenost sto je pokazao mnogo puta .
DOBRODOSLI U KUCU SAMPIONA:pfc:
 

sasha_pfc

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
182
Reaction score
70
Локација
Partizane ti znas
Mene zanima, sada kada gledam ovih par godina, da li smo mi obicna filijala Fijorentine? Kazu, izuzetna saradnja dva kluba...a kako nijedan njihov talentovan igrac ne dodje kod nas makar na pozajmicu?
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
Crno na belo: Stigli Medo i Boja

Poslednjeg dana prelaznog roka Partizan predstavio dvojicu pojačanja - Mohameda Kamaru i povratnika Pjera Boju.

v181327p0.jpg

Afrički tandem Mohamed Kamara - Pjer Boja zaključio je "letnji pazar" u Humskoj 1.

Doskorašnji fudbaler Helsinkija igra na poziciji zadnjeg veznog, ima 22 godine, rodom je iz Sijera Leona, ali ima pasoš Finske, zemlje u kojoj je svojevremeno tražio i dobio azil. Mohamed Kamara, popularan kao Medo, predstavio se crno-belima u najboljem svetlu u nedavnom dvomeču u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Kamara je potpisao trogodišnji ugovror i dobio dres sa brojem 4.

"Stigao sam u ponedeljak kasno uveče, u utorak ujutru je prošao preglede i osećam se fantastično. Ne znam mnogo o klubu, ali sam siguran da je veliki i srećan sam što sam ovde. Biću zadovoljan ulaskom u prvi tim kako bih po mogao ekipi da što bolje igra i u prvenstvu u u Ligi šampiona", rekao je na predstavljanju Mohamed Kamara.

On će praviti konkurenciju reprezentativcu Radosavu Petroviću i Milanu Smiljaniću na poziciji zadnjeg veznog.

"Obojica su dobri igrači i ne želim nikome da zauzimam mesto, ali došao sam da bih igrao".

Tim Aleksandrra Stanojevića gledao je uživo u Briselu protiv Anderlehta, a na sebi je imao dres Partizana.

"U prvom poluvremenu su igrali jako dobro, ali u nastavku su primili dva lagana gola. Ekipa se malo umorila, ali je pokazala borbenost i moral. Bio sam srećan zbog povede", prokomentarisao je Kamara.

Raduje se učešćšu u Ligi šampiona i tvrdi da se ne boji nikoga.

"Nema veze protiv koga igramo, važno je samo da verujemo u sebe i onda možemo dalje".

Oproštaj Kamare od navijača Helsinkija bio je nabijen emocijama, a bilo je i suza.

"Tamo sam bio četiri godine i na rastanku je zaista bilo mnogo emocija. Srećan sam što sam ovde i želim da radim isto što sam radio u Helsinkiju".

Nadimak mu je Medo, na pitanje da li zna šta to znači na srpskom jeziku odgovorio je: "rekli su mi ali sam zaboravio".

Kamara i Pjer Boja su istim letom stigli u Beograd. Imali su dovoljno vremena za razgovor, a Kamerunac je uputio novog saigrača u detalje vezane za Beograd i život u Srbiji.

"Rekao sam mu da se ništa ne brine, da sam ja tu i da ću da mu pomažem", objasnio je Boja.

Na povratku Pjera Boje insistirao je Aleksandar Stanojević. Iako je Kamerunac prilikom prethodnog boravka u Partizanu (2004-2007) postigao samo devet golova na 64 utakmice, trener crno-belih zna da Kamerunac ima kvaliteta za njegov tim.

Boja se iz Beograda preselio u Bukurešt, gde je igrao za Rapid dve godine, a prošlu sezonu proveo je u Grenoblu, sa kojim je nedavno raskinuo ugovor.

Na zvaničnoj promociji u Humskoj Boja je pričao na srpskom koji je odlično savladao prilikom prošlog boravka u Beogradu.

"Ovde nisam nov, pratio sam sva dešavanja u klubu. Partizan je moja kuća i u Srbiji mogu samo za njega da igram. Mislim da ćemo daleko dogurati u sva tri takmičenja", izjavio je Pjer Boja.

Pred očima navijača Partizana još se trese stativa na golu u podnožju južne tribine u Humskoj koju je Kamerunac pogodio kada je mogao crno-bele da uvede u Ligu šampiona u meču sa Artmedijom 2005. godine.

Mnogi pamte i njegov dug golgeterski post.

"To sam zaboravio. Daću sve od sebe da pokažem da nije trebalo tako da bude".

Klub iz Humske je sada mnogo drugačiji nego 2007. kada je Boja otišao.

"Odmah se vidi da je sve drugačije, a naročito ekipa. Ima mnogo novih igrača i svi se bore na terenu. Vreme prolazi, ništa ne može da bude isto".

Kao i Kamara i kamerunski napadač samouveren je uoči početka Lige šampiona.

"Imamo velike šanse da prođemo dalje, jer možemo da pobeđujemo kod kuće. Braga i Šahtjor nisu favoriti, ali Arsenal je nešto drugo", zaključio je Boja, koji je potpisao ugovor na godinu dana.

(MONDO - R. Jakšić)
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
@Je-Ne-A:

dobra strategija, nazalost na slobodnom trzistu potraznja diktira i cijenu. Slabo da ce neko da plati toliku lovu za klinca. Pogotov sad, kad je Platini promjenio pravila igre i klubovi mogu da investiraju samo ono sto su i stvarno zaradili. Od sledece godine, koliko znam, manje ce love biti u opticaju za fudbalske transfere
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Alal vam cufte kako ste od juce do danas uspeli da ispisete 12 strana, a u medjuvremenu nista se ozbiljno nije dogodilo.:)
Kao prvo, zelim sve najlepse Banetu Jovanovica. Jbg, nije dobio pravu sansu kod nas zato sto je bila prevelika konkurencija, a i doveli smo i Kamare sada. Zelim mu sve najbolje u karijeri i odigra jos puno utakmica i da daje mnogo golova.
Sad oficijalno, dobrodosli u Partizan Medo i Pero!:D: Za Boju bas i nisam Bog zna koliko zadovoljan, ali ako je Saletu(Stanojevic) dobar, onda i meni je dobar!:)
Srecno u Partizanu momci!
P.S. Ova tema za 3 meseci nadmasila je po broju komentara tema Nuklearni otpad, koja postoji 3 godine!:buhaha
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.538
Reaction score
1.414
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dobrodosli Medo i Pero!!!! Zelim vam da ostavite dubok trag u klubu i odigrate sto bolje mozete

p.s.

Ovo ''Medo i Pero'' kao likovi iz crtanog filma :D :D
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Želim dobrodošlicu obadvojici i nadam se da će ispuniti sve što Sale od njih traži!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top