Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ima li negde online prenos???
  2. Liga Evrope 2009/10

    Шахтјор (!) и Бриж засад.... Чекају се Темишвар или ЦСКА Софија...
  3. Liga Evrope 2009/10

    Јако битна победа синоћ! Доказали су да могу и без Мореире да се "споје" и одиграју... Није то изгледало претерано лепо, али јачамо из дана у дан! Битно је да смо превазишли и ту бољку која нас је по ко зна колико пута коштала .. (затвориш Мореиру и остали се не могу саставити..) Такође...
  4. Liga šampiona 2009/10

    Стари добри Партизан Тотално раштимовано од првог минута... Изгледа да их нико није обавестио да су готове припремне утакмице! Крш ствари има да се каже.. мислим, мали је Мореира за европу. Удвоје га опуштено, отерају на 30 метара од нашег гола, а остатак екипе се лако погаси потом. Као да...
  5. Liga šampiona 2009/10

    Нисам нешто испратио игру, ал сваки пут када бих обратио пажњу пао је гол. :D Напред Партизан!
  6. Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    Један од ретких странаца које сам стварно готивио. Прави фајтер! Хвала Жуки за пружене партије и незаборавне моменте са утакмица, као и за агресивност коју је унео у наш тим. Штета што је отишао малтене на мала врата, ал` шта да се ради. Верујем да ће пронети добар глас о црно белој породици...
  7. Dule Vujošević

    Браво Дуле, браво!
  8. Slaviša Jokanović

    Данас сам случајно налетео на овај чланак у журналу и сит сам се исмејао! Јеботе који лик. "Како сте видели ту утакмицу? Очима." или "Једва сам чекао полувреме да коригујем неке ствари... (5:1)" Да ли се то назире каква сличност између ДВ и СЈ ? Иначе ово је само још једна потврда да су у...
  9. VК Partizan, PK Partizan

    На конто Ф4 у Ријеци, па зар сте стварно мислили да постоје базени у Србији који би могли да угосте такав турнир? Још боље што се игра у липој њиховој, ја се још увек сећам освајања ЛЕН купа у комшилуку. Шта ће кад су нам талични! Могу само да цркну од муке....
  10. Dule Vujošević

    Мислим да на слици говори нешто у фазону: Јес, ти ће да ми кажеш нешто у том маркеру од дреса. Иди у јкп. А онда је културно наставио да му ређа женску страну фамилије, ал на српском.:D Ипак не заборавимо споредног јунака из стрипа Тодорића који опуштено телефонира и шмека цице по хали...
  11. Dule Vujošević

    Кежмане Матеја свака част! Душко Вујошевић архетип навијача Партизана.
  12. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    The South will Rise Again! Генерација клинаца без идентитета који су се у налету популарности приклонили Фк Пентаграму полако али сигурно нестаје са сцене. Партизан је клуб за одабране који су из генерације у генерацију све бројнији. Ствари долазе на своје. Баш као што каже песма: љубав је...
  13. Dule Vujošević

    Где мали уђе, уш'о је! :D Уђе на терен,прекине игру, изнапушава судију и овај још приђе извињава се. Непроценљиво!:ziveli Покушао је и носоња да га копира при крају меча, ал нема тај стил. :pickaciganska
  14. Dule Vujošević

    Бити Гробар значи доста, а пре свега размишљање својом главом и не пристајање на компромисе. Црни хумор је наша карактеристика, Богохуљење није. Свака част на уложеном труду, али то је благо речено неукус. Дуле заиста заслужује песму, али не на овакав начин...
  15. Dule Vujošević

    Још једном без претеривања! Дуле ти си алфа и омега КК Партизан! Браво мајсторе! Само настави!
Top