Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Milan je furao nesto slicno pre nekoliko godina, kada je Sheva igrao za "rosonere".
  2. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

  3. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    To ne bih znao, i na ovo sam slucajno naleteo. Meni je zao sto rukavi nisu crni, ali dobro, nema veze, i ovako je ispalo sasvim ok. Svidja mi se crni dres.
  4. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Novi font. Zlatni brojevi na crno-belim i belim dresovima, i beli sa zlatnim okvirom na crnim. Na prvoj garnituri brojevi ce biti na belim ledjima, onako kako je Djidji postavio pre nekog vremena. Crno-beli je bio brzi.
  5. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Novi dresovi.
  6. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Blah, 1-1... Poluvreme 1-1...
  7. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Vodimo 1:0 ;)
  8. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Sale :respect
  9. Dzi

    139. Večiti Derbi

    Hahahaha, da l' ste čuli Gnojka maločas na SK? A joj, i ovo mi je ulepšalo dan... Kadu, Kadu, jeeeeeeedan.... stativa! :buhaha:buhaha:buhaha
  10. Dzi

    139. Večiti Derbi

    Isfrustrirana đubrad, što ološi nisu i na severu skinuli stolice... Joj, kako mi je drago što smo ih naguzili... Crno-beli bravo, bravo...
  11. Dzi

    Liga šampiona 2010/11

    Ček, stani, da li se šališ? Da se menja Stanojević zbog poraza u LŠ? :buhaha I ja vala, kao kolega fluid, ne mogu da verujem šta se piše ovde... Druže, umesto da navijamo za to da dečko potpiše novi, znatno duži ugovor, ti pričaš o menjanju trenera. Pa ko će da ga zameni? Rašović, Tešović...
  12. Dzi

    Liga šampiona 2010/11

    Istina, očekivao sam malo više od Partizana, ali i mnogo više od Brage. Ljudi, ovaj tim je prošle godine umalo uzeo titulu, završio sezonu neporažen kod kuće, sa skorom 14-1-0. U kvalifikacijama su izbacili jednu Sevilju, koja je na papiru bar dva puta jači rival. Braga je, iako to rezultat ne...
  13. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Grobari iz CG, kako je Savic odigrao protiv Engleza? Citam sada na Goal.com da je opet bio desni bek... Bonja igrac meca :)
  14. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    I boljeg broja, ako smem da dodam. #4 - Viera, Makelele... :wink:
  15. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    Pjer, jel se secas perioda kad nisi mogao da das gol i stative protiv Artmedije? -Secam se, da. I kakve emocije budi? -To sam zaboravio. :buhaha Jos rekao da Braga i Sahtjor nisu u velikoj formi. :buhaha Kamara, dobro nam dosao! Siguran sam da ce ovaj momak biti pravo pojacanje!
  16. Dzi

    Alo, nemoj da ti banem na gajbu.

    Alo, nemoj da ti banem na gajbu.
  17. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    Meni je drugar iz Turske jos pre mesec dana rekao da Galata hoce Jovanovica, ali sumnjam da ce Marko otici sada, nema razloga za to, igramo LS, moze samo da mu poraste cena, a ovi nesrecnici su vec ispali iz Evrope.
  18. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    A pozajmica ne predstavlja odlazak? Ne moze covek da igra za oba kluba istovremeno.
  19. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    Mutuov agent kategoricki odbacio mogucnost njegovog odlaska iz Viole. Izvor TMW.
  20. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    Jaka slika. Savic podseca na Milita. Stefane, dobro nam dosao!
Top