Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2009/10

    Svaka cast momcima.... Jeste da je ova ekipa Amera skrpljana od kojekakvih igraca nepoznatog kvalite...nije mala stvar pobediti ih dva puta zaredom....igrajuci po NBA pravilima. Uz to smo ih ovaj put bas poderali... Sve ovo nama grobarima daje nadu da nas ceka jos jedna sezona puna pobeda i...
  2. KK Partizan 2009/10

    Milojev iznenadni odlazak je veliki udarac. Njegov doprinos bi bio nemerljiv i jedino bi on mogao ublaziti ogromnu rupu koja ostaje zbog odlaska Novice ciji je odlazak po meni veci gubitak nego Tepicev, Tripkovicev i Lazmeov zajedno. Pre svega mislim zbog harizme koju on ima i zbog kojeg bi bio...
  3. KK Partizan 2009/10

    Ovo sa Milojem je vise nego hendikep za nas. Njegov doprinos bi bio nemerljiv jer bi pomogao ne samo igracki nego pre svega svojim ljudckim kvalitetima i iskustvom. Sa njim u timu svaki igrac mora biti 100% motivisan. Ali sta je tu je...njegovo zdravlje je najprece a nama grobarima ostaje da ga...
  4. KK Partizan 2009/10

    Posle sve balade sa Dasicem i ja vise ne prizeljkujemda ga vidim u nasem dresu. Pogotovo sto ce ako dodje, to biti neka solucija u vidu jednogodisnje pozajmice. Mi sad vec imamo zasita respektabilan tim i mislim da uz to pojacenje na pleju mozemo da se nadamo mnogim radosnim trenucima u...
  5. KK Partizan 2009/10

    Sve sam sigurniji da taj stranac na pleju nece biti niko od imena koja su kruzila po forumu i stampi...odnosno da ce to biti neki amerikanac (mozda iz NBA kao Palasio) koji do sad nije igrao u Evropi. Sto se krila tice...mislim da to nece biti ni Kecman ni Haus...nego pre neko malao mladji...
  6. Liga Evrope 2009/10

    Sigurno nece biti lako... Sa druge strane ipak je to protivnik protiv koga smo favoriti....mada se to zaista vise ne zna. Pogotovo kad smo mi u pitanju i nase trenutno stanje u kom se nlazimo. U svakom slucaju dobra prilika da se izvrsi konsolidacija i stabilizacija ekipe plasmanom u tu ligu...
  7. Liga šampiona 2009/10

    Sta reci... a ne ponoviti vec nesto sto je napisano. Moj najaci utisak je ipak losa fizicka spremnost nasih igraca. To najvise zameram Jokanu. I dalje mislim da je ovaj tim Patrtizana znatno jaci od timova iz predhodnih godina. Ali... Veoma losa takkticka postavka i priprema obadve utakmice od...
  8. Liga šampiona 2009/10

    U nekim trenucima mi se cini da ce biti mnogo tesko naparaviti rezultat koji ce nas odvesti dalje zbog pritiska koji je nad nasim timom...a onda opet preovlada optimizam da cemo ih razbiti i da ce to biti jedno velicanstveno grobarsko vece za pamcenje. Zelim samo jos jednom da ponovim ono sto...
  9. KK Partizan 2009/10

    Zaista su retki ljudi za koje ne znas da li su ti odvratniji na prvi pogled ili tak kad progovore, kao sto je slucaj sa ovim Raznatovicem...
  10. KK Partizan 2009/10

    Lepa vest... to zanci da su sanse za povratak Palasia vece..:s
  11. Liga šampiona 2009/10

    Nema se sta prigovoriti nasoj igri od sinoc. Igra je bila taman da se nedorasli protivnik ubedljivo pobedi a da se pri tom sacuva snaga a rizik od povreda maksimalno umanji. Mislim da odavno nismo imali jaci tim, koji je pokriven na gotovo svim pozicijama sa dobrim i proverenim igracima...
  12. KK Partizan 2009/10

    Obozavao Vujketa, ali takodje mislim da nije dobro resenje. Mi igramo u zestokom ritmu sreda subota celu sezonu i samo zdravi i odlicno fizicki pripremljeni igraci mogu da izdrze taj pakleni ritam utakmica i Duletovih treninga. Palasio je zivotinja, jak kao bik. Naravno da nije jeftin ali...
  13. KK Partizan 2009/10

    Mislim ipak da se Kecman nece vratiti. Pre ce biti da ce to pojacanje na poziciji 3 i 4 biti Maras ili Micov. Ko zna...mozda ni od Dasica nisu odustali. Jasno je da Dule ceni da pored Miloja mora imati i jednu mladu brzu cetvorku. Ja se na pleju nadam povratku Miltona....
  14. KK Partizan 2009/10

    Ne znam sta da kazem za Strahinju. I ako je veliki potencijal i odlican momak nikako da proigra kako bi trebalo. Cini mi se da je jedini njegov nedostatak manjak samopouzdanja i nedostatak one sportske drskosti i bezobrazluka bez kog nema vrhunskog igraca. Ta drskost se recimo kod Novice videla...
  15. KK Partizan 2009/10

    Bas tako...a i Pera kapiten ce imati specijane zadatke...njegovo iskustvo je najace oruzje...da odigra jaku odbranu na coveku kad treba i zvekne trojku kad nikom srugom sut ne ide. Milsim da ce njegove uloge u prevodjenju lopte izbog njegovih godina biti u drugom planu..
  16. KK Partizan 2009/10

    Bas na to mislim...plus sto je Milton iskusan igrac koji sve zna...a ne bi mu trebalo ni vreme da se adaptaciju...samo bi nastavio gde je stao :D:
  17. KK Partizan 2009/10

    Uhhhh....kako bi nam legao Milton da se vrati. Takav plej nam treba...siguran u vodjenju lopte..uz to jak asistent i poenter. On i Rasic na pleju...ekstra kombinacija. Al bi bili jaki...
  18. KK Partizan 2009/10

    Mozda Tripko i ne ode...mada ne znam koliko bi to bilo dobro posto po njegovim izjavama izgleda da mu je bas zelja da se oproba negde drugde. Ne znam koliko bi mogao pruziti i napredovati ako ostane a zeli po svaku cenu otici...
  19. Stize Miloje...Imas li jos kakavih informacija? Je li potpisao Lesic? Plej?

    Stize Miloje...Imas li jos kakavih informacija? Je li potpisao Lesic? Plej?
  20. KK Partizan 2009/10

    Slazem se da nam nije potreban bek suter...nego jedan dobar i pouzdan plej koji ce biti i pristojan poenter. Definitivno imamo dosta mladih igraca koji na poziciji 2 moraju dobiti sansu jer bez toga nikad ne mogu postati igraci. Dakle po meni...jos samo plej...
Top