Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Odlicna utakmica, Krstajic me odusevio, sjajan go !!!
Kleo pokazao da je sjajno pojacanje, Diarra standardno dobar :clap
I ono sto me najvise raduje da su dva pojacanja postigla go i onda mogu samo da kazem Tomicu kralju :respect
dr. Mo slab, Petrovic i nije nesto ali nema veze ...Brana odlican kao i Tomic !!!
Spremite se dolazi PARTIZAN !!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sto nema Washingtona,sta je s njim?Vise mi protiv amatera ne ulazi u igru...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mozda ga cuvaju kao tajno oruzije....
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sta reci za Branu Ilica? Stvarno je dobro odigrao, ali je meni uvek asocijacija za njega facebook, odnosno njegovo deklarisanje kao velikog fana Zvezde, pre nego sto je dosao u Partizan. Voleo bih da mogu to da zaboravim, ali biti clan grupe "neko pamti Tokio i Bari, a neko Timokom i Fljamurtari" a igrati za Partizan... Ne znam, ne mogu da to zaboravim, verovatno sam staromodan.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
dr. Mo slab, Petrovic i nije nesto ali nema veze

По мени, Мо уопште није био слаб, није био на најбољем нивоу, али није био ни слаб, а Раћа је сасвим добро одиграо, одлично се кретао, отимао је лопте, придодавао се нападу, имао 2-3 солидна шута из даљине ...... Он је отео лопту, непосредно пре другог гола, додао Илићу, а овај погодио Клеа у главу и 2:0.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Sta reci za Branu Ilica? Stvarno je dobro odigrao, ali je meni uvek asocijacija za njega facebook, odnosno njegovo deklarisanje kao velikog fana Zvezde, pre nego sto je dosao u Partizan. Voleo bih da mogu to da zaboravim, ali biti clan grupe "neko pamti Tokio i Bari, a neko Timokom i Fljamurtari" a igrati za Partizan... Ne znam, ne mogu da to zaboravim, verovatno sam staromodan.

Po 847. put - svaka rasprava o tome ko je za koga navijao pre dolaska u Partizan neće biti tolerisana na ovom forumu. Iskreno nas zabole k.... što je Brana Ilić pristupio toj grupi na Facebooku dok je još bio član Rada.

Bitno je da daje 100% u Partizanovom dresu, i da se bori. On je PROFESIONALNI FUDBALER!

Kraj diskusije po ovom pitanju!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
meksikanac76
slazem se sa tobom da Ljaji nije mesto u prvih 11,da su normalne okolnosti on bi igrao u svojoj uzrastnoj kategoriji ili mozda u Teleoptiku,ali situacija je bila takva da je on morao da se ubaci u 1 tim da bi mu skocila cena i da bi se prodao jer da nismo od njega uzeli 10 miliona morali bi da prodajemo Moreiru,Diarru ili Obrada sto je ipak bila gora kombinacija tek se sad vidi koliko je to bio dobar potez,a vecina smo napadali upravu sto prodaje mladog igraca.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
v140919p0.jpg

Ril: Partizan je mnogo jak

Izgubili smo od bolje, kvalitetnije, jače ekipe i nemamo šta da zamerimo, niti da žalimo, komentar je na zvaničnom sajtu velškog prvaka Rila, koji je osetio svu moć novog Partizana.

"Beogradska ekipa pokazala je sa kakvom klasom može da odigra", piše na sajtu Rila, uz kratak opis najvažnijih momenata na utakmici koja je završena pobedom crno-belih 4:0.

I BBC u izveštaju iz Velsa ističe da je Partizan deklasirao Ril, ne samo rezultatski, već i kvalitetom na terenu.

"Domaćini su u većem delu meča bili statisti, uglavnom jureći svoje mnogo poznatije protivnike. Ali, to jurcanje po terenu bilo je uzaludno u noći u kojoj su Velđani bili deklasirani", piše BBC.

Мондо
 

Ledolomac

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
36
Reaction score
0
Nema se sta prigovoriti nasoj igri od sinoc. Igra je bila taman da se nedorasli protivnik ubedljivo pobedi a da se pri tom sacuva snaga a rizik od povreda maksimalno umanji.
Mislim da odavno nismo imali jaci tim, koji je pokriven na gotovo svim pozicijama sa dobrim i proverenim igracima. Naravno da to nije garancija da cemo uci u ligu sampiona, jer je u sportu faktor srece veoma vazan, ali mislim da je menadzment kluba maksimalno dobro odradio posao na stvaranju tima koji ce moci opravdati nase ambicije.
Sad je sve na Jokanu, koji sve to mora maksimalno dobro ukomponovati i naravno pomoliti se bogu da nas pogleda.
Sinocnja igra obecava. Vidi se da je to ozbiljan tim od kvalitetnih igraca. Pravu ocenu dace vreme i utakmice sa jacim rivalima ali mi grobari trebamo biti zadovoljni ivim sto je do sad ucinjeno i maksimalno svojim prisustvom i navijanjem podrzati voljeni klub u putu ka ligi sampiona.
Ja sam pre svaga zadovoljan sa tim kako klub napreduje. Pored takmicarske dominacije i u organizacionom smislu napredujemo tako da i ako (ne daj boze) ove godine ne udjemo u ligu sampiona, to ce se sigurno dogoditi naredne jer se radi dobro i planski.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
jab neznam sto stalno pricate nemoj da dobijemo onog nemoj da dobijemo onog u sledecem kolu?:banghead
trebaju sve ostale ekipe da razmisljaju o nama(nemoj da nam padne samo partizan)...
mislim da smo kvalitetniji od svih ekipa u kvalifikacijama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:respect
GROBAR DO SMRTI!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo prekosutra je žreb u 12 h, meni je apsolutno svejedno kog protivnika ćemo dobiti u 3 kolu kvalifikacija, jer smo od svih potencijalnih protivnika jači, naravno bolje za nas ako dobijemo nekog lakšeg protivnika manje ćemo se nervirati ali bože moj ko god dođe mislim da ćemo proći!!
 

zaka

Guest
Svaka cast i Velsanima,odigrali su muski,vidi se koliko nas i postuju!!
 

deda_zr

Početnik
Учлањен(а)
24.05.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Zrenjanin
od svih smo jaci i ne bi trebali da se plasimo bilo koga...naravno najbolje bi bilo da dobijemo najslabijeg ali...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
mislim da bi lagano prosli sve protivnike u sl. kolu sem salcburga ... realno oni su najtezi protivnik u zrebu i valja ih izbeci
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Zna li neko hoce li zreb biti live na npr. eurosport?
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Честитке играчима, струци и нама на лијепој побједи. Ја бих само примјетио да је било пар пропуста у одбрани када су аматери имали могућност да ураде нешто више али нису знали да је искористе, озбиљнија екипа би нам ту направила проблеме. Ја сам у принципу задовољан ако је оно што смо приказали синоћ неких 40-50% наших могућности а мислим да јесте тако да сам задовољан.
Што се тиче жреба за даље ја сам такође миран али бих волио да добијемо што лошијег ривала само због постепеног повећања форме и навикавања на ривале јер су нам припреме биле прилично кратке, видјели смо и синоћ да нам многи играчи нису физички још спремни!
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
cestitke na laganoj pobedi i solidnoj igri,danas svi igraju fudbal i nikome nije lako dati 4 gola u evropskim utakmicama...mi i jesmo za 5 klasa bolji od njih,ali je to trebalo potvrditi na terenu,a mi smo potpuno opravdali ulogu favorita...odigrali smo taman onoliko koliko nam je bilo potrebno i da smo morali da damo jos 3-4 komada,verujem da bismo i to ucinili...odbrana skoro bez greske,mislim da su Djordjevic,Gavrancic,Krstajic i Obradovic veoma jaka cetvorka u zadnjoj liniji i oni bi trebalo da nam budu jedna od glavnih snaga za LS...Radosav Petrovic odigrao takodje dobro,bice zestoka konkurancija Fejsi i Jovanovicu za zadnjeg veznog,krila su nam takodje ubitacna,Moreira uvek dobro igra,prosto receno on nam je srce tima...Diara i Kleo su zaista odlican spoj u napadu,ali Bogunovic i Vasington su i vise nego dostojne zamene...sinoc su svi bili na nivou,revans je cista formalnost verujem da cemo im dati jos 4-5 komada,a onda u sledecem kolu kvalifikacija valja izbeci Kalmar i Salzburg,mada realno i njih bi trebalo da prodjemo bez problema...ali treba jos poraditi na kondiciji igraca...verujem u Partizan,ova sadasnja ekipa mi deluje mnogo zrelije i organizovanije nego ona iz 2003. kad smo izbacili Njukasl...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top