Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Тако је! И нас Бог да погледа! Толико ми је драго што нам се пао Шемрок... ма срећан сам као мало дете, једва чекам групе. Dear old Dublin town - Away
  2. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ovde sam morao da se ukljucim. Pisem post posle 100 godina... Ljudi moji, pa nije vise bitna stvar dali je to novinarska patka, ili istina (da ga neko iz kluba prati). Bitna stvar je da u ovakvom casu mi imamo one ravnodusne i one - za dolazak sipca u klub. Apsurd! Van svake pameti! Moze li gore...
  3. Jelen Superliga 2010/11

    Ово је било регуларно...? http://www.youtube.com/watch?v=JrojupWXwHY
  4. Odbojkaški klub Partizan

    само да честитам момцима на убедљивој победи. не гледам одбојку, али овде сам наравно направио изузетак. нећу да кажем да је штета, јер је ово велика срамота, и сигурно велико разочарење за њих, али макар људи из околине су могли да дођу и подрже их. неће Српска да побегне... у сваком случају...
  5. Poli Timisoara & other friends

    You (AEK) got strong left wing group, just like Marseille and Livorno. I dont like liberals (of almost any kind), but on the other hand, i dont got nothing against AEK fans. Huge respect for AEK support in period of NATO bombing. About FC AEK... I cant really be objective, because im a big fan...
  6. ЦСКА Москва

    ^ Значи ипак нисам једини који на текме долази са шалом ЦСКА! јебеш ову што пала, ионако су им све исте некако... :D осим ако није Ярославкина или ''Gallant steeds'', а није.
  7. ПАОК

    ни то им неће бити доста (какви су то лудаци) :D колико знам, по неком незваничном правилу, гостима следује 5%... мада све зависи од договора 2 клуба. арена Химки прима 20 сома, а чини ми се да у домаћем шампионату нису у стању ни толико да испуне... слична прича као код нас.
  8. ПАОК

    'бем ти жреб! једном кад је Ковачевић питао покојног Гидру за кога навија, реко је нешто у фазону... Партизан или цз? Битлси или Стоунси...? мени треба мало времена да размислим... :D
  9. ПАОК

    Ја вјеровах да можемо проћ из скупине Д, унаточ свим недаћама и балетанским покретима у 16 (:D) но, и Динамо добро фура и забија доста згодитака... без зезања... Скакао сам као мало дете кеве ми, када је Салпингидис погодио! ...и наравно играо сам 2 и х2, зар сумњате?!
  10. Rukometni klub Partizan

    само да позовем и подсетим све из - и околине Ниша, да у среду дођу у што што већем броју у халу Чаир. меч почиње у 18:30. зато, кућни паразити, дижите дупета и пут под ноге. ваља нам путовати! :D
  11. Jelen Superliga 2010/11

    ПАРТИЗАН - СПС 5:2 :D просек по утакмици 2.7333333. Честитке на јесењој титули, па лепо следеће године да обарамо рекорде... НУСКНВП
  12. КУП ЈЕ НАШ!

    Могла је сланина, мени за душу, али добро... Закуцати ексер у ковчег и ...? Махала постаје катакомба 21. века!
  13. ПАОК

    опет она млитава и анемична игра, као против крвата у ЛЕ... 3-0 изгубише од обојених, мислиш са' ће да навале, оно надркано, међутим... оборише ме на купус тикета, али не љутим се :confused
  14. Saša Ilić, novembar 2010.

    Хахаа... И ја сам покушао да даунлоудујем. Иначе... Јако релаксирајуће је деловао овај интервју на мене... Убио сам чуку и по као уз неку лепу, лагану, опуштајућу драму, са елементима комедије од стране чика Воје! :D Сале (with a capital C) свака част. Искрено до ј##а! :clap :respect
  15. FK Partizan 2010/11

    Зашто да не! Зашто да не - можеш да кажеш... рецимо Радничком из Пирота, сигурно не Партизану. Очекивао сам неке добре новости ових дана, али је човек лепо ставио до знања одласком на позајмицу у Адану Демиспор! Дакле... после више од 10 година у иностранству, човеку је још мало... :?
  16. Jelen Superliga 2010/11

    дај Стојковићу јбт, уозбиљи се... Још у дресу репрезентације, беше 2008. против Португала је требало да му буде за наук! Не излази из петерца, осим ако лопта није преко пола... Пун ми је ..... више неких фрљока у надокнади! Много би ми лакше пали 0:1 од ових 2:4, без обзира што је Чука била у...
  17. Jelen Superliga 2010/11

    има неког да постави статистику са данашње утакмице...?
  18. ПАОК

    Друмко, јел' овом песницом гнева салутирају ''White Power'', или паде гол...?
  19. Jelen Superliga 2010/11

    Радује и мене Миљковић, само мора под хитно да поради на центаршуту. Др.Мо :clap ...Да не грешим душу, Боја је играо лоптом код првог гола. Оштећени смо за 2 пенала! Први над Клеом, после грешке њиховог дефанзивног, и она рука код центаршута Лазевског беше...или Илиева...чист к'о суза. Иначе...
  20. КУП ЈЕ НАШ!

    Јел' читате ви претходне постове, пре него што поставите исто питање 10 пута?! На страници 11 сам написао колико је капацитет, где би требало да нас сместе, које трибине су ЈОШ у функцији и тд. и тд... :banghead :banghead :banghead
Top