Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Dobra igra, svidjaju mi se 2 stvari sto je Babovic umjesto Nece igrao i sto je Kleo prekinuo post golova. Sasvim dovoljno su igrali da pobjede. Ilijev iz pocetka opet promasio zicer, al se iskupio pred krej prvog golom.

Najveci utisak utakmice je sut Petrovica lobom i u precku :( Kakav bi ono bio gol da je malo nize isla... svaka cast Grobari...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Слушао сам на МИП-у, и по коментатору, они нису имали праву шансу до пред крај утакмице. За њихов гол нисам ни чуо да су дали :)
Онако како је звучало ми смо њих одрали. Могли да поведемо већ у 3.-4. минуту а да имамо предност од рецимо 3-0 већ на полувремену. Но испоставило се да смо све то одрадили у другом. Радује добра игра, велики број шанси, једино је ето та реализација била на нешто лошијем нивоу. Ивица Илиев изгледа ће пре да погоди неку полуприлику него стопостотну шансу са три метра. Радује Клеов гол, Петровић најбољи стреалц :) Сад следи пауза, коначно да играчи мало предахну. Заслужили су! Овај ритам је заиста напоран.
Идемо даље, следећи је Чукарички, можда прилика за нову голеаду! Гробари с тобом све до титуле!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.463
Локација
.
Koliko mi je drago sto smo ovako odradili ove pacove. Uvek neko mucenje sa njima i ciganisanje, hvala Bogu da smo ih odrali kao zeceve.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.095
Reaction score
8.472
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jos jedan dokaz da nas igranje ls ubija u pojam. Zbog tih meceva mi u prvenstvenim delujemo mrtvo, bezvoljno, sporo, tromo... Evo posle duze vremena smo imali slobodnu nedelju skoro ( Sidnja je bila lagana utakmica) i odmah se vidi napredak i boljitak u igri. Svaka cast za pobedu i raduju me bas 4 data gola. Nadam se da cu kad vidim izvestaj biti zadovoljan i igrom i stvorenim sansama!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Kako je lijepo kad odigramo u subotu i dobijemo. Pa cekamo ostale da nas jure.
Petrovic nas najbolji strijelac :)
Doktorirao je ove golove u zadnjih 5 minuta.
Sad samo cekamo da Kleo nastavi sa serijom golova.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Solidna igra i odlican rezultat. Napunili smo konacno Javor, ekipu koja igra najgori antifudbal koji sam imao priliku da vidim,ono sto publiku tera od stadiona. Za mene igrac utakmice Stefan Babovic, decko igra kao preporodjen, dao je gol, trudio se, uklizavao Kahrimanu i cinimi se asistirao Kleu. Ono sto raduje takodje je prekid posta Klea i ostaju 2 zala, jedan sto smo primili i taj jedan gol i drugi, sto nije usao lob Race Petrovica, stvarno, jedan od lepsih golova bi bio,tj dribling+gol.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ubismo i uneredismo ih brzim, tačnim i po zemlji razmenjenim pasovima. :clap
Najbolja partija Partizana od 1. kola pa do danas. :clap
Ne znam šta su pre utakmice radili terenu, ali onakav TEPIH ne pamtim na JNA. :clap
Goveda su žigosana, transport nazad može da krene! :D

...Sad smo na +6 i očekujemo da sutra budemo na +4. :D
Grobarska matematika je čudo neviđeno...draže nam da smo na "+4" nego da smo na "+5"...:D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Odlicna igra, odlicna atmosfera na stadionu, odlicnan rezultat kao i odlican prenos na sajtu(osim na kraju sto je malo kocio), dakle sve je bilo super danas, kad je fudbal u pitanju!
Od igraca, Babovic po meni igrac utakmice; Kleo je konacno prekinuo post; Ilic zajedno sa Moreirom su dominirali na sredinu, a polomio je kicme na citave odbrane Javora pre asistencije za drugog gola; Iliev je slomio led kad je dao prvi gol, nakon toga je sve bilo lakse po nas; Petrovic i pored gola poprilicno los danas, koliko je samo nepreciznih pasova "dao"?:roll: ali iskupio se kad je dao gol na kraju; bekovi solidni, mada bolje igramo kad na levog beka igra Lazevski; Stojke je odbranio 2 zicera, treci zaista nije mogao(pre gola javora ukocila se slika bas u trenutku kad je uputen sut ka golu i ja sam se sa ocu kladio dal je gol ili nije:)) ; Krstajic i Jovanovic takodje solidni(skoro bez posla). Od izmene, samo se Scepovic istakao sa asistencijom za prvi gol, a Medo i Boja bez ucinka.
Sve u svemu, Stanojevic je ispunio obecanje da njegovi igraci nece nervirati navijace i stigli su veoma znacajnu pobedu. Pomalo su mi izlecile ranu od porazu nasih kosarkasa(sto je u proslosti bilo obrnuto) i malo sam dosao k' sebi. Sad imamo +6 u odnosu na prve pratilje, a nadam se da ce mo od sutra biti na minimum +4.
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Nisam gledao, ali rezultat je zadovoljavajuci :) Vidim i JNA je zadovoljan znaci dobro je :) A sad nam preostaje da sacekamo mec na Banjici, nadamo se da ce odigrati X :)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Za mene ocekivan rasplet dogadjaj na terenu. Partizan jak Javor slab i nema tu nekih peripetija osim laganog trijumfa.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.675
Reaction score
9.270
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Moram da pojedem svoje reci koje sam ovde pisao i da pohvalim Babovica, decko je trenutno susta suprotnost onome sto je prikazivao u prethodnom stazu u Partizanu. Jako dobra partija crno - belih, na momente smo stvarno pokazivali zasto smo ubedljivo najjaca ekipa u nasoj zemlji, to za evropu nije dovoljno, ali who cares.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dobijamo lagano 3:0.
Nece biti nikakvih problema.

Omashio sam rezultat ali je bilo 3 razlike i to laganezi.

Da ne pishem neshto preterano,mech smo odigrali prilochno dobro.Bilo je lepih poteza,par povezanih duplih pasova,lob Race pa prechka,gol Ilieva (od prechke) u prvom ali je ponishten zbog ofsajda mada meni nije delovalo da ga je bilo.
Sasha Ilic je izgurao josh jednu dobru partiju.Kakav dar-mar je napravio u njihovom kaznenom prostoru kod gola Babovica,naopako!Vishe su chestitali Saletu nego Stefanu. :clap
Moreira je trchao nikad manje jer protiv ovih stvarno nije bilo potrebe.Imao je jednu sjajnu loptu ka Ivici,kao na igrici,ali je ovaj ochajno primio loptu iako je imao prazan ulaz u 16-erac.
Babovic odlichan,gol i asistencija srbinobrazilcu :D koji je konachno prekinuo post.Cleo je bio losh vecheras po meni.Bash je u padu forme.

Inache,bekovski par nam je uzas.Kiza je 2 puta centrirao za ceo mech,jednom po zemlji (njihov lagano izbija) a drugi put visoko i lopta je dugo putovala pa je Kahriman lagano kupio.Bez pravog prodora.Chim je primi na njihovoj polovini trazi nekog nazad da odigra.
Stevanovic takodje.Bez prodora,bez centarshuta (jeste jednom centrirao levom i to mu bolje ide nego desnom-jeste da muchenik to onda zapne iz sve snage i padne ali bar lichi ta lopta na neshto).Vazno je da se lakta kao da je doshao da se tuche a ne da igra fudbal.I stalno se svadjao!

Bekovi obavezno da se menjaju na polusezoni.Beskorisni su sva chetvorica.Ja ne pamtim da smo tako bekovski loshi bili ikad.

p.s.
Ipak ja lepo ispisa. :D
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Rutinski. Nema sta tu puno da se kaze. Drago mi je zbog Babovica i Klea, Stefan se bas puno radovao kada je pogodio, definitivno zasluzuje mesto pre Tomica. Goveda padala na pocetku 2-3 puta, ne smem ni da zamislim sta bi gledali u drugom da ga Iliev nije dao na vreme. Onaj njihov mali celavi igrac se stalno nesto bunio, ciganstura smrdljiva. Cestitke igracima i uz ovakav pristup nema da brinemo.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
E tako, napokon "sasečen" Javor sa 4:1. :)
Mada nam nije trebao ovaj primeljen gol u poslednjem minutu nadoknade vremena.
Sad smo na +6 i očekujemo da sutra budemo na +4. :D

Pazi, samo ako smo ustvari ipak mi izgubili od Javora danas a niko nam nije to rekao a onda cigani uzmu bod pa tako bude samo +4 :wink:.

Naravno salim se malo s'tobom, mala greska ti se potkrala znam i sam, hteo si reci +5.

Ja prezadovoljan da konacno nekoga ubijemo posteno a sve mi deluje da cemo do kraja polusezone i nastaviti ovako sad kad nam LS nije vise prioritet.
:napred Partizan
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
jedno pitanje, za one koji cesto idu na stadion, da li mislite da su ove brojke oko broja gledalaca na utakmici tacne?
konkretno,veceras na razglasu ide 5100 ljudi, a ipak, utisak je da ih ima mnogo vishe..
cisto me zanima, koliko su tacne te "evidencije"?
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
568
Reaction score
757
Svaka cast momcima! Deluje da je rutinski odradjena tekma! Uzivancija!

Off: Jel neko imao problema sa MIP radijom na pocetku utakmice? Mene vec neko vreme zeza, pa da rekoh da vidim da li je do mene...
Prekinuo sa radom na pola kup meca protiv Nislija i radi samo kad nisu utakmice! ;gaah
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moram da pojedem svoje reci koje sam ovde pisao i da pohvalim Babovica, decko je trenutno susta suprotnost onome sto je prikazivao u prethodnom stazu u Partizanu...

Šta sam tek ja pisao za njega kad je došao, pa onda onaj prvi period kad je bio kriminalan na treninzima i utakmicama "B"-timova, uključujući i prijateljske (Sinđa, Srem, PAOK...)...ne toliko to što je loše igrao, nego onakav kriminalan pristup, onakvo "ceo svet me mrzi, ja ću pokazati da mogu sebe da mrzim još i više nego svi ostali", onakav "ladolež" u duelima, u voljnom momentu...

Ali, onda ga je SS pošteno isprozivao, u fazonu "takav da mi igraš - zajebi dečko"...

I onda je krenuo da "grize" na treninzima, da "grize" i na tim utakmicama na kojima je do tad ladio muda, pa je stigla utakmica "B"-timova u Mladenovcu...od te utakmice ja ga ovde prozivam samo u pozitivnom smislu...nema šta, shvatio je lekciju, promenio je mnogo toga u svom nastupu i ovo lepo što mu se dešava u poslednje vreme (ne samo danas, ali danas pogotovo!) je apsolutno zaslužio!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Pazi, samo ako smo ustvari ipak mi izgubili od Javora danas a niko nam nije to rekao a onda cigani uzmu bod pa tako bude samo +4 :wink:.

Naravno salim se malo s'tobom, mala greska ti se potkrala znam i sam, hteo si reci +5.
Ne, nisam pogrešio. Baš tako je kako sam napisao, tj. +4. Pobeda Rada i to je to. :wink: Otud i onaj kez. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top