Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2012/13

    ...e ta mogucnost, doktor NAUKA, e to me ubedi, a golac me dokusurio, zbog toga ti sve verujem, al za malo. I moje informacije takodje potvrdjuju da je MD bio jedan od retkih koji su nam valjali, iako ga ja kao ekonomskog i finansijskog strucnjaka NE PODNOSIM, ali kao nekoga ko je bar nesto...
  2. KK Partizan 2012/13

    ...ma potaklo me vecerasnje vaterpolo desavanje, i da ne bude nesporazuma, veoma sam zadovoljan razvojem dogadjaja, a djekna je kolateralna steta. A sustina je stanje u srbijici.
  3. KK Partizan 2012/13

    ...ma neka i jeste Djeknin profil, vise govori o njemu, nego o Partizanu. Sve to tako treba, i u kosarci, i u vaterpolu, u fudbalu smo i mi sami deo te bruke. Ovo je stanje zemlje srbijice, srb ciganije, zemlje u pokusaju da bude zemlja, zemlje imitacije drzave, kako god je zvali, a ocigledno...
  4. VК Partizan, PK Partizan

    ...e sada mi je srce na mestu!!!!!!!!! Ziveo Partizan
  5. KK Partizan 2012/13

    za Jugo_facu objasnio Stojance, uz boksin blagoslov a imas i na youtube, pa pogledaj i sam Ovde je objsnio Salica, kratko i tacno
  6. KK Partizan 2012/13

    ... a kako li mi stojimo sa reprezentativcima? Novim, najnovijim :wink:
  7. KK Partizan 2012/13

    ...mozda se treba prepustiti sudbini, jer delujemo, ispadamo smesni, ali ima nas koji ne mislimo tako, kao sto ima i vas koji mislite da treba dostojanstveno potonuti ili cak nestati. Legitimno je i jedno i drugo, po volji i izboru. I ko ce mi se smejati, cigani, pa ako, bar sam pokusao...
  8. KK Partizan 2012/13

    ...e pa dragi moj GROBAR UE, upravo to i jeste ciganski cilj, da se ne ugasimo sasvim, ALI I DA NE UZIMAMO TITULE! I sada to tebi, ili javnosti kao nije jasno. Posmatraj samo i druga sportska drustva, dolaskom otrovnog patuljka, uz OGROMNU pomoc pickoustog, upravo se to desava. Videsces nasu...
  9. KK Partizan 2012/13

    ...secas se kada je DV imao ideju o Musliju kao 4, Salic je mnogo blizi toj ideji. Ali neka vreme, odnosno DV odluci, ja svakako ne mogu uticati na to, mada po mom saznanju nece biti ni Bircevica ni Novice, nece biti drugih igraca na 4. Osim Lovernja, ako je po tebi i on 4. Ali da ne sirimo...
  10. KK Partizan 2012/13

    @boksa ....zar treba jos neku vezu da ima, osim sto igra 4. Ili ti mislis drugacije? Taman i da dobije minutazu poput Milutinova, to ce na cetrvorci biti to, nema se za drugo.
  11. Dule Vujošević

    ...ok, ok, dobro je, meni je za veceras dosta, samo da se zna, je ne spadam u te, politicke vode, ja sam samo clan mog Partizana, cak nisam ni clan biblioteke. Pozdrav svm grobarima
  12. Dule Vujošević

    ....naravno, obojica. Ali sta da radim, to sto sam napisao je tacno. Mi imamo samo Partizan, i nama je lako. A oni, mislim clanovi UO, oni imaju stranke kojima pripadaju, funkcije u politici, sportske klubove, svoje firme, tudje firme, stanove, Dunav osiguranja, Galeniku. Ponavljam, a mi...
  13. Dule Vujošević

    ...i da se razumemo, nisam idolopoklonik DV, pa ja sam se bunio kada je oterao ili je Andjusa sam otisao, kako vam drago, ali je DV, kao trener ispao u pravu, ja nisam video sina Dragana i BB kao bolje, ali jesu, bolji su od Andjusica. Mozda DV ni to nije bas odradio dicno kao covek, ali kao...
  14. Dule Vujošević

    @Dvoglavi ...nisam mislio konkretno na ovu diskusiju, veceras, nego generalno. Umemo mi da se izblatimo medjusobno, za sve pare, pa i vise od toga. Ali zato rekoh da ja o ovom forumu imam veoma lepo misljenje, naravno, ne zato sto je nas, nego sto ima dobru misao, dobru nameru. Ali...
  15. Dule Vujošević

    ...e to je vec bolje, mi se slazemo u dosta toga, mi, mislim na forumase, oazu u ovoj pustinji od raznih grupa navijaca. Da, ovaj forum ponekad smatram oazom, a onda krene ludilo, i licimo mi na Jugase. Slazem se da ima oscilacija i kada smo oaza, ali bre mi ovde bar imamo neku vrstu fine...
  16. Dule Vujošević

    @Pekarski ....bravo Pekarski za ovaj post, svaku rec u ovom postu potpisujem!!!!!! Svaku. @Peskijan ...ne radi se o DV, radi se o opstanku Partizana, ko to ne shvata sada, kada shvati, bice kasno. Pa sam Pantic rece da Partizan niko nece spasavati, ako bude u situaciji cerge, pa da bude...
  17. Dule Vujošević

    ...tuzno je sto nam stvrano ciganija nije potrebna, mi smo sami sebi cigani. Ali kako na forumu, pisanim recima objasniti da je sve prljavo, da je danasnji svet otisao u djavola, pa naravno, i sport, a tek u ovoj nesrecnoj srbijici, do dna. Kako objasniti, da smo mi ovde, nesto intelektualniji...
  18. Dule Vujošević

    @Dvoglavi ....JP nisam ja spomenuo, samo sam se nadovezao, jer su ga spomenuli kao pandan i nije mi JP jedini izvor informacija, daleko od toga, na pr. Bracu takodje znam licno, Ceptera jos ne znam, ali mogao bih ga upoznati. No cemu to, sponzor nam vise biti nece, zar ne!? ...jednostavno...
  19. Dule Vujošević

    ...sedim ja tako u kafani s Jovicom P .... u ul.Voj.Stepe --- veliki broj, ne u Kumbari, pricamo o pokojnom Sisketu, pa o Igoru Milanovicu, pa o jos ponecem, nema Jovica ni zelje, ni volje, ni... da se bavi vise Partizanom, spomenemo vreme kada je Braca Jaukovic, hehehe bio predesdnik Partizana...
  20. Dule Vujošević

    ....sustina svega ovoga, pa i sustina zivota je da su civilizovano razgovarali, iako su u delu istomisljenici, ne samo u navijanju za Partizan, ali, i da su u velikom delu neistomisljenici, i da ipak, i pre svega mogu razgovarati. Da mogu naci zajednicke tacke, a ne tacke razdora, svadje, sto...
Top