Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.511
Reaction score
41.635
Локација
Žrnov
Ne znam da li se to meni čini, ali Dule se izgleda zamislio i to baš, baš oko ove priče za stadion, da je projekta uključivao i trening halu za KK....

Ono što je meni glavni utisak je da dva čoveka prilično suprotstavljenih mišljenja izuzetno kulturno razgovaraju.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Meni je glavni utisak da će Dule pre izbora da pozove patrizanovce glasače,da im preporuče za koga iz vlasti,a deklariše se kao partizanovac ne glasa,jer niko i ne pomaže Partizan.
Utopija verovatno,ali ajde i to da vidimo.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Koje je ovo silovanje mozga...Necu da lazem ni sebe ni vas, uzasavam se od ovakvih izlaza u javnost DV. Jednostavno, covek obozava garnituru ljudi iz FKa koju ja organski ne podnosim i onda mi se sve zgadi. Ruzic i Djuric veliki Partizanovci- pu jebem ti zivot.

A razgovarali su kulturno jer se Pantic usro ko grlica i nije smeo da ulazi u malo zescu raspravu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.511
Reaction score
41.635
Локација
Žrnov
Mislim da grešiš... Vujošević sluša vrlo pažljivo i čini mi se da će se on malo više družiti sa Pantićem....vidim da je poprilično iznenađen nekim informacijama.... prvi put da DV više sluša nego što priča u nekoj emisiji....
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Vidi se da mu je pun kufer pojedinih političara partizanovaca,samo je Baneta Ružića direktno pohvalio.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Sticajem nekih čudnih okolnosti, Roleksa znam od njegove sedme, osme, godine, stvarno je zagriženi grobar, kao i njegov stariji brat sa kojim se i danas družim, tako da je Dule tu u pravu, informacija za one koji nisu znali, što, naravno, ne znači da ja, apriori, odobravam, podržavam i sl. dotičnog gospodina :D i ja sam iznenadjena nekim činjenicama, jbg, mnogo se pliva u mutnom u ovoj državi... :(
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Nezgodna emisija za ispratiti, puno informacija, i malo informacija sto se ticu sporta i KK Partizana.

I ja sam zapazio zanimljivu situaciju da Dule manje prica a vise slusa :)

Dule rece da ih teraju sa finansiskom situacijom da rasprodaju igrace, nadam se da do toga nece doci ni u kom obliku...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Videlo se da Dule ne barata materijom, ali što kaže Jasmina pažljivo je slušao... Ono pitanje koje je MVP team neki dan postavio, pa čitao ponovo večeras je Dule postavio Pantiću, samim tim i javnosti.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.111
Reaction score
26.544
Локација
ante portas
Pun mi je k.... ovih deklarativnih "navijaca" Partizana u politici koji se sete Partizana samo kad treba da kazu za koga navijaju u nekoj emisiji na tv.
I treba javno zigosati goveda .
Svi su tu samo kad treba da se slikaju,nesto kazu za tv spice .
Niko da pomogne klubu .
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Доста добра емисија, делим и ја утисак да је Вујошевић изненађен многим стварима. Што само доказује колико је он као председник спортског друштва трагично неинформисан о појединим стварима. А то свакако није његова кривица већ свих оних сивих еминенција у нашем спортском друштву које схватају место председника као протоколарно а не као место одакле ће да се утиче на решавање животних питања Партизана.

Начета су животна и егзистенцијална питања Партизана - финансирање и стадион.

Покушавам да схватим разлоге толике хвале Бранка Ролекса Ружића од стране Д.В. па ме занима шта је поменути паразит конкретно допринео Партизану, осим што диже обе руке у вис кад дајемо гол циганима, а колегама из управе звезде показује кару?

Не бих опет да "пљујем", како би неки протумачили, али стварно ми се гади Вујошевићево глумљење наивка кад је у питању овај паразит као и криминалац Ђурић.

Све у свему, лице и наличје српског спорта, где је човек који је пре свега тренер, бачен у арену да буде председник СД, у материју коју не познаје, док су они који имају моћ и утицај и могу да покрену ствари с мртве тачке, заузети скупљањем скупоцених сатова и показивањем курца циганима после гола Јојића.

Мислим да се Вујошевић прилично заинтересовао око неких ствари и то ми је један од главних утисака.
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Дуле Вујошевић је врхунски у свом послу, како он сам каже - ''свако је стручан за оно што воли''. Последња три његова наступа показала су нешто што све нас заједно може само да шокира:

1) Код Тегелтије у емисији је био затечен информацијом да ће клубови који испадну из прве фазе Евролиге ипак наставити играње у Европи кроз Еврокуп

2) Формулација питања које му је поставио МВП, скренула му је пажњу на чињеницу - ''држава улаже у приватни клуб''

3) Остао је потпуно без текста када му је Пантић укратко објаснио колику би корист клубови ЈСД Партизан имали од пројекта изградње новог стадиона ФК Партизан.

Неко ће можда помислити да се Дуле прави наиван, али његове реакције у ова три случаја мени не остављају такав утисак. Онај ко хоће да манипулише, или негира оно што износи саговорник или скреће тему - а он је буквално остајао нем, као да све то први пут чује у животу.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Mislim da on itekako dobro zna šta se oko njega dešava i da je veoma dobro informisan. Ne verujem u mogućnost da on nešto zna što mi ne znamo i da smo mi na pogrešnoj strani, kad je u pitanju rukovodstvo FKP. Zašto ima takve stavove i zašto podržava najveći šljam koji je ikada postojao u Partizanu, samo on zna. Meni lično to nikada ne može da zaseni ni najmanje sve ono dobro što je uradio za KKP, ali mi nije ni najmanje pravo zbog toga. Mislim da je najveća šteta u svemu što je izašao iz okvira KK jer sam ubeđen da je iskorišćen od strane bande kao idol svih grobara, da svojim primerom kaže drugima da greše. On od toga ima najmanje koristi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Odlicna epizoda. Uz ono sto sam vec znao, nisam znao nista od onoga iz priloga pred kraj emisije, kao ni to da je Djuric stopirao, dakle ne samo Sutanovac, to da Partizan nema predstavnika na tom sastanku kad se pitalo oko stadiona.

Pantic se u nekoliko navrata suzdrzavao, ali pricali su i prije emisije, a vjerujem da ce pricati jos vise nakon nje. Cini mi se da Vujosevic, opravdavajuci zasto se tako ponio u situaciji kad je dosao na UO, sve vise i sam potvrdjuje da tu Djuricu nije mjesto.
 

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
....sustina svega ovoga, pa i sustina zivota je da su civilizovano razgovarali, iako su u delu istomisljenici, ne samo u navijanju za Partizan, ali, i da su u velikom delu neistomisljenici, i da ipak, i pre svega mogu razgovarati.
Da mogu naci zajednicke tacke, a ne tacke razdora, svadje, sto onda neminovno vodi u mrznju, tucu, i naravno ono najgore, u ubistva medju nama, sto je potpuno suluda stvar, naravno.
Ali, i cela civilizacija je otisla u ...., do vraga, pa i mi, kao deo nje.
Ostala su ta primalna osecanja, pripadanja plemenu, personifikacija=nasem Partizanu, kao davno secanje utkano u DNK, iz ljudske praistorije, nase pleme, protiv njihovog plemena.
Sve ostalo je novac, hteli to da priznamo ili ne, sve je lova, sto naravno danas znate i sami.
Nema vise ni kulture, ni zdravstva, ni skole, sve je jurnjava za parama, pa kako se ko snadje, i ko se docepa vise moci, odnosno novca.
Nama je Partizan strast, a nekome nacin sticanja, bilo cega, privilegija, putovanja, bureka, pa naravno, i novca. To je osnovna razlika izmedju nas, navijaca, i uprava, kojih god, i ove sada, i svih proslih, i svih buducih.
Zar vam se sada Zecevic ne cini manje zlo, ako je ikada i bio zlo upravom smislu reci.
Sta hocu da kazem, pa naravno da je i Zecevic uzeo, krao od Partizana, ali mu je dobar deo i dao, doprineo, kada bi bili posteni, setili bi se ukakvoj smo mi rupi bili pre Zecevica, bez titule godinama, bez uticaja, ma bez icega, na margini ciganije i torcide. Pa mi od Zecevica pocinjemo da licimo na klub, a da je krao, jeste, i mi bi, bar deo, sad veci ili manji, e to zavisi od individualnosti, drskosti, hrabrosti.
A sad nazad na temu, DV ima svoj integritet, i svoj stil, i to je cinjenica!!!!
Da li nam se DV dopada ili ne, i po kojim pitanjima nam se dopada ili ne, to je neko drugo pitanje, ali DV je osoben, i pre svega je Parizanovac do koske, i covek od licnog stava.
To je DV, bez rezerve i zazora, i on je to zbog sebe, ne zbog nas.
Mozemo to postovati ili ne, ali to je(ste) DV.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jel moze neko da postavi emisiju posto nisam mogao da gledam jer sam bio na poslu?


edit: hvala puno
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
1) Код Тегелтије у емисији је био затечен информацијом да ће клубови који испадну из прве фазе Евролиге ипак наставити играње у Европи кроз Еврокуп
U njegovim planovima za narednu sezonu je da KK Partizan igra Top 16 fazu EL, te stoga nije iznenađenje što ga ne interesuju ostale kombinacije.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Željko uvek okači snimak u toku noći. I dalje nema emisije... Da li nije imao vremena ili je neće ni okačiti, neću da prognoziram.

Nisam gledao emisiju... Kad sam video da je nema na kanalu pomislio sam da je D otkazao gostovanje..
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
:banghead

Voleo bih da se otkaže emisija jer sumnjam da išta dobro može da donese našem klubu.

Može da nanase zlo, itekako može! Može da doprinese podeli(delimično već podeljenih) Partizanovih navijača.Očekujem već od sutra nove frontove: zabranjeni vs alkatrazi, zabranjeni vs neutralni, pučisti vs neutralni... Način na koji Pantić vodi emisiju, na koji se izražava, jasno govori u prilog tome da je željan senzacionalizma i verujem da će to pokušati i večeras. Ne vidim koje novo pitanje može da postavi Duletu a da on na njega nije odgovorio. Kao što vidim da bi njegovo okretanje protiv Duleta, uz iznošenje nekih (neproverenih) činjenica i pretpostavki značajno obogatilo repertoar saopštenja otrovnog patuljka iz Železnika.
Daj Bože da grešim i da se njih dvojica zajedno ustreme na ovu cigansku državu, ali mi ne liči na to.

Jeo sam govna,baš tim rečima.

Odgledah reprizu,odlična emisija!
 
Top