Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ima li kakvog linka?
  2. Liga Evrope 2012.

    Bravo za momke!!! Hvala ti Boze,hvala ti Ivane,ljubim te u glavu!!! :napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan Uprava napolje!!!
  3. Liga šampiona 2012/13

    malta i andora definitivno!
  4. Jelen Superliga 2011/12

    Ljudi ajde recite mi samo jel ce se danas igrati pa ko pobedi,ili danas mora biti nereseno kao sto spominje gazda. Dajte bre nemojte da mi kazete da zbog sutrasnjih izbora danas ne sme niko da pobedi radi mira i srece u kuci??? Ja verujem u nasu pobedu i tako i samo tako idem uvek na jna...
  5. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Znam da je jako tesko,ali bi bilo mnogo dobro da se za subotu napravi jedna parola na kojoj bi pisalo nesto sto jna kaze,npr gledate li APOEL bando lopovska ili tako nesto...i naravno pljuvati upravu koliko god mozemo!
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Grobari jel vi stvarno mislite da ce ovo tek tako da se desi? Odjednom SPS izlazi iz price baca sve u vodu,odrice se para,bureka i jednostavno ostavljaju djuru na cedilu?? Ne znam,cini mi se da je u pitanju neki pokusaj da nas zajebu pred izbore ali ako su toliko ocajni neka probaju i to nece im...
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja se nadam da nece ni stici da procitaju ovo pismo,jer ce biti u zurbi da spasavaju svoja dupeta dok glavom bez obzira budu bezali iz Partizana!!
  8. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Isto to i mene brine druze. sve ovo delluje tako dobro...Valjda ce biti kako svi mi ovde zelimo!
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ne znam koliko puta sam se prekrstio dok sam slusao i gledao ovog coveka,ovu ljudsku gromadu ovu grobarcinu,velikog smekera,NASEG TRENERA,gospodina Aleksandra Stanojevica,da mu bog da srece i zdravlja pa da ostvari sve svoje snove sa Partizanom! Boze pomozi nam i omoguci ovom coveku da radi...
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Spontani skup ne da je uspeo,nego je bre uspeo 100 % !!! Svaka vam cast braco sto ste dosli i sto smo pokazali da se sve moze kad te vodi prava i iskrena ljubav prema Partizanu i onakvom coveku i nasem treneru Aleksandru Stanojevicu,kojeg volim kao caleta! Koliko samo pozitivne energije medju...
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja se iskreno nadam da ce nas biti bar 500,sve preko toga za mene licno ce biti fenomenalno! Vidimo se sutra braco!
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mladene Krstajicu dozivotno ti hvala pre svega kao coveku i grobaru ali i kao ratniku koji je imao muda da krene u ovaj rat sa ovim govnima! Ovo danas je veliki korak za ono sto svi zelimo a to je zdrav i posten Partizan! Jos jednom,hvala ti legendo,zelim ti svako dobro!! :respect :respect :respect
  13. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kako pojedinci ovde ovde slabo pamte i kako im je sve malo i stalno hoce jos! Pustite Krleta da zavrsi kzs i ne smarajte i ne junacite se po ovom forumu ako vec nista pametno nemate da kazete. Jedan je Mladen Krstajic!!
  14. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Grobari ajde malo da se radujemo pocetku sezone,ajde malo pozitivne atsmosfere,ajde dodjimo sutra sa velikom zeljom da bodrimo Partizan!!! Ja sam se uzeleo,nadam se da ste i vi,svi na jna i da grmimo!!! :pfc:
  15. FK ĐurGarden 2011/12

    Fino odradjena prva provera,sve pohvale Lazaru Markovicu sa 17 godina onako...svaka cat! Ljudi aj nek mi neko kaze kako ljude u Partizanu nije sramota da jedan balavi Marko Scepovic sa onakvim ponasanjem i nejebavajucim stavom prema svima,a prvo prema dresu koji nosi bre ej!!!! :banghead moze...
  16. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Retko pisem,stalno citam ali Eduardu moram posebno da pozelim dobrodoslicu jer je rodjen istog dana i godine kad i ja :D imam neki osecaj da ce se pokazati bas bas dobro,a kad ja imam osecaj tu greske nema :D Dobrodosao i da gazis bre!! :napred Partizan
  17. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    reci mi da me zezas?? kakav crni koroman!! qq
  18. Jelen Superliga 2010/11

    UVEK PAMTIM ONAJ LEPI DAN...
  19. Jelen Superliga 2010/11

    Ovako se uzima titula bre!! svi protiv cigana2,ali svi!! :) Napred partizan!! :napred Partizan
  20. КУП ЈЕ НАШ!

    kakvo bre cuvanje! pobeda i nista drugo!!
Top