Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Какав год да је, Мутави је водио рачуна кога ће на клупу!

1. Верујем да ће у овој причи мутави да попије по пичци.
2. Ако, којим случајем, не попије по пичци, сигуран сам да неће довести било кога, сувише је сујетан да би себи дозволио такав луксуз да не будемо шампиони!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pogledao sam pažljivo ceo snimak Krletove konferencije, pisao za mene najbitnije izvode (dole uglavnom hronološki, kako je Krle šta navodio, samo sam na par mesta dodavao naknadno kad se Krle vraćao na određene teme...u svakom slučaju "molim lepo" na svako "hvala" od strane onih koji nisu mogli da gledaju snimak :D), pa evo i njih a i mojih komentara (koga interesuje):
"Želim da vas se zahvalim što ste došli, iako ste imali pritiske od strane svojih urednika...Nadam se da sloboda medija uskoro u ovoj zemlji biti kao što je u EU...žao mi je Voje sa našeg klupskog sajta koji nije smeo da objavi audio snimak od pre 3-4 dana, a ni sad ne sme da izveštava o ovome...Voja je sve snimao, ali nije smeo da pusti..."
Otvaranje očiju čitavoj javnosti u Srbiji kakav je staljinizam u klubu, kakav "mrak"...
"Ne znam moj status, dobio sam otkaz pre 2 dana, a sad čujem da sam suspendovan?!?...Čekam izveštaj disciplinske komisije da vidim na čemu sam...A znaju da imam 2,5 godine ugovora, verovatno su me zato suspendovali a nisu još zvanično otpustili...E, a da bih pokazao da mi je čast da radim u Partizanu - ono što dobijem i kad dobijem od Partizana za ove 2,5 godine ugovora kojeg imam, sve ću pokloniti u humanitarne svrhe!"
Pojašnjavanje javnosti kakvi diletanti vode kulb i po pravnim pitanjima...suspendovan ne može da bude neko kome je dat otkaz...
Inače, što se tiče ovoga što je kasnije rekao, samo pokazuje kolika je ljudina...UZMI IM KRLE SVE PARE KOJE TI PRIPADAJU I DAJ TO GLADNOJ DECI, SIROČADI ILI BILO GDE DRUGDE U HUMANITARNE SVRHE...Mamu im jebem "pozajmljivačku"...
"Reagovao sam kad je predsednik rekao da je sportski sektor najveći krivac za neuspeh u Evropi..."
I neka si reagovao. To je praksa mutavog govna bila još sa Jokanom i Ivanom...
"Vidim da su mi ljudi iz UO najviše zamerili oko pominjanja para. Nisam nikoga nazvao lopovom ili lažovom, samo sam javno pitao gde su pare. Normalno je da pitam gde su pare. Neka naprave reviziju. Samo to i ništa više."
Naravno da je normalno da pitaš. Pitao bi i svako od nas navijača, a kamoli ti da ne pitaš. Zato što je toliko para ušlo u klub da je nenormalno i krajnje beozbrazno i bezobzirno zbog toga fiktivno udvostručavati godišnji budžet kluba kako bi se sakrila krađa...
"Izjava Jovičića o mom kontaktiranju Vignjevića je netačna, sa ciljem da se poljulja odnos mene i Stanojevića. Kad smo ispali od Šamroka, a nakon razmatranja UO i njihovog stava da se promeni trener, razgovarao sam sa Stanojevićem i predočio mu da se o tome razmišlja u klubu. Uprava je predložila Milinkovića za novog trenera, a ja sam bio za to da se nastavi saradnja sa Stanojevićem. Poštujem Milinkovića, ali ako već uprava želi da dovede novog trenera - rekao sam da predlažem Vignjevića, znajući da to neće biti izvodljivo zbog cene, što se i obistinilo...Sa Kulom je pričao Ružić...Ipak, cilj UO je sve vreme bio samo Milinković...kad je došlo do toga da ne mogu da izbegnem da ga dovedu - podneo sam ostavku i izašao napolje...posle znate šta se dešavalo..."
Krucijalno u svemu ovome je Krletovo "crno na belo" da su govna htela onog smrada Milinkovića za trenera! Mi smo to čuli i čitali svuda (ne i prekjuče od julovskog goveda jovičića!!!...a setila se pizda Vignjevića, toga se "setila"...govedo julovsko), ali je ovo potvrđeno sad i "iznutra". Znači hteli su da dovedu nekoga ko je možda i dobar trener (nama je pravio problema par puta), ali ko je samo par meseci pre toga najstrašnije ispljuvao Partizan!!! Mamu vam jebem, da vam mamu jebem...
"Predsednik i 2 potpredsednika iznose 3 različite cifre o budžetu. To samo govori o tome koliko se retko viđaju i koliko nisu usklađeni. A reč je o stvarima koje nisu navine. Cifra koju je pomenuo Jovičić sigurno nije tačna, budžet sigurno nije toliki..."
Otvoreno im je rekao da lažu, bez obzira kako se kulturno gore izrazio!
"Oko prodaje Nastasića - ispada da vi bolje znate od mene, kao tadašnjeg sportskog direktora, za koliko novca je prodat Nastasić...Imamo Teleoptik, znamo na koji način Teleoptik služi Partizanu... Da li je normalno prodati klinca bez prvog ugovora, bez ijedne utakmice odigrane za 1. tim Partizana? Nisu se potrdili da ga zadrže ni godinu dana kao seniora, pa da ga onda prodaju...To je sve stvar Đurića, na njemu je bilo da preseče...On odlučuje sve oko odlazaka, a kod dolazaka ne preuzima 100% odgovornost da bi mogao da se skloni iza sportskog sektora ako se neki dolazak pokaže kao neproduktivan...Nastasić je bukvalno poklonjen s obzirom na potencijal i godine...poklonjen je da bi se nekim menadžerima isplatila zaostala dugovanja, iako je bilo drugačijih mogućnosti da se ta dugovanja izmire..."
Ovo je skandalozno šta smo čuli od Krleta, po prvi put potvrđeno "iznutra" - ZA SVE ODLASKE NIŠTA NISU KONSULTOVALI TRENERA I SPORTSKOG DIREKTORA, NISU IH JEBALI NI 5%! Bravo Krle na ovome što si izneo, neka cela javnost ovo zna!
"Trebalo je da izađem pre 5 meseci sa svim ovim, ali su me zvali tada neki istaknuti sportski radnici na nacionalnom nivou i molili me da ne iznosim sve tpo u javnost, da sačuvam Partizan...tad sam to prihvatio...ovaj put ne, mada me sad nisu zvali..."
Tomislave Karadžiću, a da se ti nosiš malo u tri pizde materine one matore i rošave, jel ok? Drtino jedna...Evo, sad čujem da si lopinu džajku zvao da bude SD reprezentacije...Jebo te on i ti njega...u Radmilovcu naprimer! M'rš bre drtino ciganska!!!
"Problem Partizana je da je kod uspeha predsednik Đurić medijska atrakcija u Srbiji, a kod neuspeha je kriv sportski sektor..."
Ponovi Krle to još jednom...da se niko živi ne usudi sad ni da pomisli da pod ovim ološem u upravi dođe na mesto sportskog direktora ili trenera...
"Pokušavao sam, ali nisam uspeo da dođem do tačne cifre za koju je prodat Savić...bio sam tada tek nedelju-dve sportski direktor...Nisu nas ni pitali ništa oko njegovog odlaska, a sve mi govori da su oni njegovu prodaju obavili usmeno i pre mog postavljanja za sportskog direktora..."
Još jedan SKANDAL...sportski direktor Partizana ne zna za koju cifru mu je prodat stub odbrane...Ljudi, da li vi znate kakav je ovo blam za klub, za nekog ko sve ovo spolja gleda? Mafija, lopurde, govna = UO!!!
"Ako ćemo da tražimo kompromis, a hteli su ga iz UO pre par dana u formi mog izvinjenja, hajde da pravimo kompromis tako što, evo, ja sam bivši sportski direktor, a njega pozivam da on podnese ostavku na mesto predsednika, a da se najbolji treneri u srbiji, Stanojević i Rašović, vrate u klub. A Krstajić se neće vraćati na mesto sportskog direktora!"
Otvoreni poziv mutavom govnu da se civilizovano povuče. Bačena rukavica u lice. Može da prihvati ili da odbije. Ako odbije..."će vidimo"...
"Pripreme počinju 16. januara. Ako smo partizanovci i moralisti, hajde neka predsednik koji nema nikakvu podršku u javnosti podnese ostavku, neka tako javnost pridobije na svoju stranu, a sve u interesu Partizana - da se vrate Stanojević i Rašović i da igrači imaju svoj mir..."
Ponovo rukavica u lice, ponovljena...povuci se govedo i neka svi imaju svoj mir...
"Đurić sve drži u svojim rukama. Mi smo klub koji nije imao nijednu jedinu skupštinu u ovoj godini..."
Još jednom skretanje pažnje javnosti na komunjarsko uređenje FK Partizan...
"Pitam se ko stoji iza Dragana Đurića? I da li je interes Partizana njegov interes?"
Jasna prozivka - čiji si ti i za koga radiš? Za Partizan ne radiš sigurno...
"Đurić se 7 dana posle mog poslednjeg medijskog pojavljivanja nije pojavljivao u klubu. Ja na dan sednice UO nisam do 14h znao gde će se održati UO!"
Ko nije znao do tad, da sad najkasnije sazna kakav je staljinizam kod nas...
"Ako predsednik da ostavku, savetovaću i Stanojeviću i Rašoviću da se vrate, u interesu Partizana. Čekam sad predsednika šta će da uradi."
Još jedna otvorena provokacija usmerena ka mutavom govnu...
"Igrači treba da se skoncentrišu na 16. januar i na početak priprema. A uprava treba to da im obezbedi."
...da im obezedi time što će da se povuče, da s ena miru radi i priprema ekipa...
"Nađ je legenda Partizana, sve smo odluke gledali da zajedno donesemo dok smo radili zajedno, a pogledajte sad kako mu uprava servira razne kandidate kao moje naslednike. To samo govori o tome koliko ga degradiraju, njega kao dete ovog kluba."
Iskazana lojalnost prema svom saradniku, iskazana lojalnost i na odlasku. Ljudina.
"Šta će nama uprava i UO ako će samo sportski sektor da puni budžet kluba?"
Krucijalno pitanje za sve ljude koji vole Partizan. Dokle ćemo imati nesposobnu upravu?
"Oko pozajmica - to nisu ulaganja u klub, to su pozajmice! To može svako ko ima para. Dati, donirati i pozajmiti su tri različita termina...oni kažu da su pozajmili...U klubu postoji i marketing, ali i njemu su ruke vezane. Od onih 11-12 tačaka iz svog programa, predsednik je ispunio sam ojednu - Partizan nema ogradu na stadionu."
Aluzija na program iz video bima, iz decembra 2009:
http://www.partizan.rs/arhiva/fotoalbum/2009/12_dec/program djuric.pdf
Podsećanje da ništa nije uradio od obećanog...
"Nadam se da ćemo ubuduće mi u Partizanu znati prvi ko dolazi u Partizan i odlazi iz njega, a ne da se informišemo po gradu..."
Još jedan SKANDAL...ovo se Krle nije zajebavao, u klubu neki zaista poslednji saznaju za dolazni ili odlazni transfer...a morali bi biti među prvima!!!
"Kod našeg predsednika nema dugoročnog planiranja niti strategije. Kod njega je sve od danas do sutra.
Još jedno upozorenje za svakog ko i pomisli da dođe u klub sada, u sportski sektor...
"Posle svega što sam danas rekao, siguran sam da Lazara Markovića uprava neće prodati u naredne 2 godine. I to mi je drago."
Potpuno tačno. Ova konferencija je takav jeziv pritisak na mutavo govno dfa se ni on takav (mutav i govnav) neće usuditi da ga proda sad na zimu...Nadam se da je to i poslednji prelazni rok sa ovom upravom.
"Primanja su bila uglavnom redovna samo u sportskom sektoru, zato što sportski sektor najviše i donosi novca u klub, 70-80%. Ali, bitni su i ljudi iz omladinske škole, iz radne zajednice, i oni koji pripremaju terene, svi su bitni u sistemu..."
Opet iskazana ogromna ljudskost od strane Krleta...Bori se i za one za koje nije u obavezi da se bori...Krle je bio šef sportskog sektora, ne i radne zajednice...Ljudina.

---------------------

Suma sumarum, veoma jaka konferencija za medije, a jedino mi je "pomućuje" Krletov jako, jako razočaran izraz lica i apatija...ogorčen je i razočaran u svoj Partizan...

Govno mutavo, mamu ti jebem da ti mamu jebem...
Govno julovsko, mamu ti jebem da ti mamu jebem...
Govno sps-ovsko, mamu ti jebem da ti mamu jebem...

Letećete na skupštini samo tako!!!
 
Последња измена:

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Brine me samo da mutavi ne postavi nekoga na mjesto trenera navrat-nanos samo da zajebe Krleta i Stanoja. Ti potpisi za vandrednu skupstinu moraju sto prije ako misle nesto da mijenjaju.
Mutavi i UO su vec prekrsili statut jer je prosla godina od zadnje skupstine. Ako zeka bude htio svi lete expresno.
To ne moze da uradi..stanojevic jos nije podneo ostavku..rekao je da ce podneti kad dodje sa odmora 3 januara..ali on moze da produzi odmor pa naprimer resi da na miru van zemlje proslavi i bozic i srpsku novu godinu ko ce ga znati..
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@David

Samo da Mutavi svesno ne zrtvuje namerno neki crveni karton. Ipak je ovo bitna utakmica...
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Mladene Krstajicu dozivotno ti hvala pre svega kao coveku i grobaru ali i kao ratniku koji je imao muda da krene u ovaj rat sa ovim govnima! Ovo danas je veliki korak za ono sto svi zelimo a to je zdrav i posten Partizan! Jos jednom,hvala ti legendo,zelim ti svako dobro!! :respect :respect :respect
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jedan predlog Krstajicu i ostalim borcima...Ne mora da bude konferencija za stampu, ne mora ni neko saopstenje, ali ODLICNO bi bilo kada bi se skupila ekipa bivsih igraca koje je spremna da se bori i kada bi ti ljudi JAVNO stali u gard. Pa one koji se ne prikljuce barem takvoj borbi na STUB SRAMA!
Ne sme da se dozvoli Djuri i smradinama da uspeju da dovuku zvucno ime na pozicije (nije nemoguce!)! Svi javno protiv njih! Dovoljna je bre neka cestitka navijacima za NG ili Bozic koju ce potpisati gomila bivsih igraca...Signal ce biti jasan!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Da je bukvalno optuzio UO da su lopovi i bagra profiterska, smradovi bi ga nablatili i mozda isli preko suda...posto verovatno nema dokaze za to...ovako je jos naglasio da nikog ne optuzuje da je lopov,i na kulturan nacin postavio pitanje nad pitanjima GDE SU PARE...a to da nam sede lopovi i bagra u UO, to maltene znaju svi...od novinara preko svakog zaposlenog u Partizanu (ukljucujuci igrace) do navijaca...nego ovako je sladje...sad je na bagri da se pravda...a javnost je na nasoj strani...lepo je i onako sporedno pozdravio Voju i spomenuo pod kojim uslovima radi pod Djuricem...i na svako pitanje ostavio kraj "otvoren"...znaci SIGURNO se nastavlja bitka i mic po mic ide sve u pravom pravcu...
ne da Krle ima muda do patosa, vec ima i mozga...a to je glavni razlog sto smeta ovim parazitima...ima nekog pametnijeg od njih koji ih je procitao i koji ne jebe nikog 5% kad je pravda i karakter u pitanju...zivim ovde u svabiji i mogu reci da je stvarno ostavio trag u Bundesligi...nikom nije ostao duzan i ukoliko se ime Mladen Krstajic uzme usta nista lose nemoze da kaze...bez skandala i ostala sranja...najveci "ispad" mu je bio, kad je sa Jermaine Jonesom (cini mi se da je bio on) i Ivanom Rakiticem svratio do Babylona (srpska diskoteka) i digao sve na noge za mikrofonom...
mozda sam malo skrenuo sa teme pohvalivsi Krstajica ali morao sam, jer bi bio veliki gubitak za Partizan ukoliko se stvarno nikad vise ne vrati u nas voljeni klub...

pozdrav
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Krstajic je rekao bas ono sto je trebalo a koliko je mogao. Svako ko je ocekivao da ce izaci i reci taj i taj je uzeo toliko nije realan. Krstajicu bravo!Kulturno,fino a jebitacno...i sto je najvaznije iskreno. Mutavi Djura i UO su se samo u jednom zajebali,nisu smeli da postave Krleta za direktora...da to nisu uradili jos bi vladali ovako sami su sebe 'zajebali', na NASU SRECU!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Opet ništa veliko nije rekao...Kao što gazda reče,verovanto mu je neko skrenuo pažnju da ne talasa previše...Svejedno očekivao sam puno više,uopšte nisam zadovoljan!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Dragan Đurić je na čelu Veterinarskog zavoda Zemun od 2004. godine kada je konzorcijum 'Zekstra-Bankom' sa njim na čelu postao vlasnik 76,34% akcija preduzeća.
Ovu privatizaciju pratilo je puno kontroverzi, predsednica Saveta za borbu protiv korupcije Verica Barać jednom prilikom ju je nazvala "školskim primerom sistemske korupcije" i optužila lidera LDP-a Čedomira Jovanovića da je kao predsednik Tenderske komisije vršio pritisak da se 'omogući prodaja Zavoda konzorcijumu Zekstra-Bankom'.
цитирао сам ово што горе колега окачи, и шта би са овим, појела маца језик....
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Krle majstore,

"ocitao si im bukvicu" da ce da se pitaju sta ih je snaslo!
Kulturno, inteligentno, dotakao se maltene svih bitnih pitanja, a na javnosti, navijacima i bivsim igracima je da se jos vise pozabave sa svim dosad recenim i onim sto ce tek da bude receno i uradjeno!

Bitno je da se konacno pojavila grupa ljudi, koji ne prave kompromise i koji znaju sta znaci grb i ime FK PARTIZAN!

A ovo je samo pocetak!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Prvo pohvale za post GPB-a,svaka čast.

Odgledah konferenciju.
Krstajiću svaka čast na hrabrosti.
Rekao je sve što je trebao:
1.Da sportski deo jedini donosi novac
2.Da pozajmljivanje novca članova UO nije prava stvar,da svako može da pozajmi novac,može i on sam
3.Da je članstvo u UO čast i da je reklama njihovim firmama,za šta ne daju pare
4.Da ako ne donose novac UO nam i ne treba,može da postoji i samo sportski deo i da on vodi klub
5..Da marketing nema slobodu i zato i nedonosi dovoljno novca
6.Da nema nikakvog plana,da se sve radi od danas do sutra
7.Da je rasprodaja i poklanjanje igrača praksa
8.Da ništa ne rade i nesastaju se
9.Da cifre oko budzeta iznose nisu tačne,a da oni same ne umeje da se dogovore
10.Postavio je pitanje "GDE SU PARE".
Jasno je da je ogroman novac ušao u klub,da budzet realno je oko 7-8 miliona,mogu maksimalno da ga nabudze do 10,maksimum maksimuma 12.
Jasno je da sportskom sektoru ne ide više od 3-4 miliona,po platama je to jasno.
Znači da fali oko 30-40 miliona eura.
Barem je napravio pritisak da ne prodaju L.Markovića do leta 2014.
11.Ponudio im je kompromis da se Đurić povuče

Tek sledi skupština i tamo će biti pravi rat.Ovi su se pogubili i udarili na sve,pa i Zeku i Bjeku.
Oni će sada morati da odluče da li elegantno da se povuku i puste Đurića niz vodu,njegovi mentori Dodik i SPS.Moraće da dobro razmisle.

Ovo nam je prilika da stvorimo klub kakav možemo samo da priželjkujemo.Da odskočimo iz blata Srbije,da nedozvolimo da nas vuku nazad.
Sami su priznali da su od LŠ dobili 11,1 milion eura.Znači samim plasmanom je obezbeđen godišnji budzet,i uz normalan UO koji donose 3-4 miliona,mi praktično ne moramo nikog da prodajemo,eventualno 1 igrača koji je dugo u klubu,3 godine.
Bili bismo mnogo ispred Apoela,jer imamo bolje uslove od njih,fudbalskija smo zemlja,sa više talenata,uz dovođenje kvalitetnih stranaca i rušenjem smešne odredbe FSS o strancima.Sve su to preduslovi da napravimo pravu stvar.
Samo trebamo da oteramo lopove iz uprave.
To će ići teško zbog toga što to krade država,ali da se barem izborimo da kraduckaju.

Nemojte da ste pesimisti,borba do kraja,do konačne pobede.
Kad se završi onda ćemo moći da kažemo šta smo dobili.
U svakom slučaju veliki korak napred.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Добро је ово било.

Тек када се погледа цео снимак конференције виде се јасно детаљи. Одлично урађено. Идемо даље у борбу !

Иначе звали су Савељића јуче , такође су добили ногу у дупе од њега.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
nadam se samo da je ovo sa Matejom prazna prica...jos nisam cuo da je Kezman demantovao vesti koje suskaju po stampi...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Ala-Munja, ko ce od tih bivsih igraca sada da zabode noz u ledja Krletu, Nadju koji su igrali sa njima,svi se poznaju, znaju o cemu Krle prica. Mozda ubodu nekog trenara koji nije Partizanov covjek ali tehnickog direktora tesko.

Skupstina je kljuc svega, kada bi moglo prije februara.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Bravo Je-Ne-A za ovu step-by-step analizu.
Bravo i Krle, sve si uradio kako treba. :clap
Ne znam stvarno sta su ljudi ocekavali? Da ih optuzi direktno da su ukrali, da su lopovi? Pa on to i jeste uradio na najbolji moguci nacin.Onda bi morali da idu na sud. Nemojte zaboraviti da to nije samo Djura moron, vec da je to, pored fosila iz UO, citav sistem pljackanja i pranja novca. Tu su ukljuceni SPS, a verovatno i strani faktori. Djura i njegovi mentori hoce da uniste Partizan kao i prethodno razorena preduzeca.
Krle pokusava da se izbori za manje zlo. Ovakva uprava ne donosi apsolutno nista pozitivno. Ovo je najbolja prilika da se izborimo za to da sportski sektor konacno vodi sportska pitanja, a ne da o tome odlucuje mafija.
Kod drzavnih preduzeca, uvek ce biti kradje, ali cilj je da se izborimo protiv trenutno postojecih lopova. Zapamtite, uvek ce neko uzimati svoj procenat, ali, neka klub napreduje, a da je svake godine sve gore i gore.
I nemojte da mislite da je samo kod nas ovakva situacija. Ima ovoga i u mnogim drugim zemljama.
Ako ovo pregrmimo, i odradimo 2 dobra prelazna roka, idemo bez problema do 10 titula zaredom, najmanje.
Ko zna, mozda jednom dodje i dan kada ce biti pokrenuto pitanje ciganskih 50 M minusa.
:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top