Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Duce Gegić

    FK ĐurGarden 2011/12

    @grobarkosmet E to je to brate, upravo tako! 100000% si u pravu. Živo me zanima da li Stanoje ne vidi da je on loš, ili vidi a neko ga gura u ekipu dok Stanoje ćuti... Šta god da je odgovor, svakako da svaka Šćepina loša utakmica i loš potez više ne ide na dušu njemu samom, već isključivo...
  2. Duce Gegić

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Braćo, dosta ste svi ispisali i izanalizirali što se utakmice tiče, tako da tu nemam šta dodati, ali moram reći da iz dana u dan Stanoje sve više i više gubi moje poštovanje ovolikim forsiranjem Šćepovića... I kao da to nije dovoljno, još nas je pravio budalama nekoliko puta govoreći kako je...
  3. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Mislim da je dolazak Vukčevića nerealan, ali moram reći da je po mom mišljenju bolji igrač od svih ostalih u našem veznom redu.
  4. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Moje mišljenje je da Rnić, iako možda i nije neka klasa, može puno da pomogne u ovako zajebanoj situaciji... Ipak je bolji i on nego NIKO... A što se tiče Kežmana, njega bih uvijek voleo da gledam u crno-bijelom dresu, i biću srećan ako se vrati, bez obzira na sve.
  5. Duce Gegić

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ja samo kazem da su sa tribina delovali lijepo... Al nije to ono sto je mene iznerviralo u vezi dresova, vec to sto ponovo imamo onaj isti font i sto mi sve vise i vise deluje da adidas koristi nas za zajebanciju... Ono, hajd sto nismo u tom prvom redu klubova blablabla ali sto imamo po 7...
  6. Duce Gegić

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ljudi, iskreno ne znam kako deluje dres na TV-u, jer još uvijek nisam pogledao snimak, ali mogu vam reći da uživo ovaj dres deluje veoma lijepo, čak sam se iznenadio koliko su mi se svideli.
  7. Duce Gegić

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    E ovako, upravo sam se vratio sa utakmice, uspeo sam nekako doci do karata, naravno kod tapkarosa jer nisu prodavali u SK uopste, samo u Tetovu, bruka živa... Što se same utakmice tiče, naši su igrali poprilično loše. Ivanov je bio dosta loš, i imao kikseva, samo nas je nekvalitet napadača...
  8. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Braćo, čitam puno komentara o današnjem meču koji nažalost nisam mogao da gledam, niti ću moći, i isto tako puno komentara o ovom Brazilcu Velingsonu ili kako već. Želio bih da zamolim nekoga ko je pažljivo odgledao meč da napiše malo više i malo preciznije o njegovoj igri danas, onako neka malo...
  9. Duce Gegić

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Auhhh.... Daj Bože da sve prodje u najboljem redu....
  10. Duce Gegić

    FK ĐurGarden 2011/12

    @south_kengur,myrdred Hvala :) Jedva čekam da neko uploaduje snimak golova na YT da vidim taj gol Diarre :D
  11. Duce Gegić

    FK ĐurGarden 2011/12

    Možda nisam dovoljno u toku, ali jel zna neko zbog čega nema Ivanova u timu ako je već potpisao? @Jasmina Otašević je na probi kod nas od pre par dana.
  12. Duce Gegić

    Dres Partizana - nekada i sada

    Apsolutno se slažem, znači bordo-plavi dresovi su po meni moranje, prvo što je kombinacija boja prelijepa, a drugo što,kako si i sam rekao, ta je kombinacija već postala legendarna, bar meni... Ne znam za vas ostale, ali meni će zauvijek u glavi ostati Kappin BORDO-PLAVI dres sa Superfund...
  13. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ne znam za vas ostale, ali mene mnogo plaši ova izjava, najiskrenije...
  14. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ovi iz OFK-e su mi baš okej, i mislim da će svakako biti plus našem timu ako dođu.. @Sajla Za Davidova se potpuno slažem, lik je po meni totalno bio dobar u svim mečevima koje je odigrao, nije sad da sam fasciniram njime ali po meni odličan za klupu, žao mi je što nije dobio bar malo više...
  15. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @Samuraj Brate moj, da si ti meni živ i zdrav, Lola je već napustio klub...
  16. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Što se tiče famoznog Glauberovog snimka, ja sve imam neki osjećaj da ga je pravio neko s kim se pomenuti posvađao, pa ovaj riješio da napravi snimak iz osvete i da ga uploaduje, da se ovaj Glauber nikad ne bi prodao ni u jedan iole ozbiljan klub. No ipak, snimak je samo snimak, svi znamo da ne...
  17. Duce Gegić

    Pozdrav profesore :) Video sam da si/ste napisao/li da si/ste matematièar :) Pa me zanima jesi...

    Pozdrav profesore :) Video sam da si/ste napisao/li da si/ste matematièar :) Pa me zanima jesi li profesor matematike ili student ili profesor na fakultetu nekom itd?
  18. Duce Gegić

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Braćo Grobari, Evo i ja sam dočekao da se konačno registrujem na forumu, mada ga pratim već oko godinu dana, pa riješih da se ovdje predstavim pošto mi je ovo omiljena tema :) A sad da predjemo na stvar, tj na prelazni rok... Trenutno ću samo prokomentarisati to da mi se ovaj Jovančić uopšte ne...
Top