Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Ovakva sredina ništa ne bi mogla sama da "izgradi" u napadu...može ovako jedino ako igramo protiv nekog mnogo jakog tima, pa se opredelimo da se branimo i igramo na kontre...

Uz malu korekciju može...

Novo desno krilo (Radovic?) ----- Medo ----- Fejsa (Smiljanic)

---------------------------------------Vukić (S. Ilić)

A Volkova staviš na beka i ostaviš mu celu levu stranu...

Naravno da sam mislio za Evropu, gde ne smemo da igramo previse ofanzivno. Sa Medom i Fejsom bi bili sigurno pozadi, a sa krilima koji znaju da centriraju (Volkov i npr Radovic), i sa barem jednim vrhunskim napadacem kao npr Tejgo, mi bi i u napadu bili opasni. Formacija nesto nalik Junajtedu :D

U nasoj ligi sa jednim defanzivnim, dva sa strane, i jednim ofanzivnim (Vukic).

Samo da stignu pojacanja, Sale ce to lepo skockati :wink:
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Trebace zivaca za ovaj prelazni rok, ima da zeznemo i onaj prethodni letnji po broju postova. Elem, ja imam neograniceno poverenja u Krleta i Saleta, i neki neverovatno pozitivan osecaj kad je u pitanju Djura :D , mislim da ce ovaj put prevazici samog sebe.

Golman - Stojke je siguran, informacije o njegovom odlasku su totalne nebuloze.

Bekovi - Ako vec Volkova planiraju za krilo, moramo da dovedemo probojnog desnog beka, Rukavinu ili ovog malog iz OFK, ako Stanoje misli da ima potencijala, a levu stranu ce pokrpiti Lazevski, eventualno Mladenovic iz Borca ili Askovski kao back-up igraci.

Stoperi - Savic siguran, a pored njega nam treba jedan iskusniji, neko je ovde rekao da se vec zna ko je, da je u svemu pandan Krstajicu. Rnic ovde dolazi u obzir kao zamena za Marka Jovanovica.

Veznjaci - Trebaju nam jos jedan ofanzivni veznjak, a pun pogodak bi bio i zadrzavanje Lole. Dva mesta u vezi pokriju Lola, Fejsa i Kamara, ova dva Sale, Vukic, Volkov, novi veznjak i jos jedan ili dvojica od ovih mladjih.

Napadaci - Jovancic i Scepovic, mnogo tanko, treba nam jedan ubica i Kezman ili Dijara, koji bi u rotaciji sa ovom dvojicom cinili tandem sa novim ,,Ubicom".
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.332
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
iskustva sa djurom i drustvom pokazuju da retko koji igrac koji po stampi figurira kao nase potencijalno pojacanje, zavrsi kod nas. mislim da ce tako biti i ovaj put. jedino ako se krle kao novajlija ne "izlaje":D.

hoce li neko pomoci rashi babicu da predje ulicu?
 

markob_rock

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
21
Reaction score
0
Локација
Kovin - city
Ovaj rok je presudan za nastavak dominacije u našoj ligi. Svi nešto pričaju da je prvenstvo nebitno, ali sad imamo šansu da stignemo, i prestignemo dileje po broju titula. Treba nam jedan iskusan štoper levonogi. Krletu će se teško naći adekvatna zamena, ali neko mora doći. Miljković nije za Evropu, mnogo vraća loptu unazad. Kada bi došao Rukavina, to bi bilo idealno. Rnića ako dovedu, dovešće ga da bude štoper. ( Djukić je svojevremeno govorio da je on najbolje taktički obučen igrač :)) Prva postava bi ovako bila idealna :

Stojke

Rukavina....Savic...(štoper X)( Pajović, ili (neko će se smejati) Bajić....Laza

zadnji vezni (hvala bogu imamo svaki mogući tip)

Tomić...........................................................................Volkov

Ilic

Šćepović..............................X


Po ovome možemo da zaključimo da smo sjebani...Gde će igrati Babović...Vukić....Nemamo nijednog proverenog napadača....sve u svemu, bolje bi bilo da odemo u Ligu Evrope, i ekipu koju napravimo, zadržimo 2 godine za LŠ naredne godine.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Čim sam čuo da pominju rnića kao opciju za povratak( 100% dolazi, ubedjen sam, moramo da ispunimo kvotu propalih povratnika) ono malo optimizma koje sam imao mi je nestalo. Nisam očekivao nikakvo otvaranje od uprave niti to i dalje očekujem. rnić uz dužno poštovanje prema tome što je grobar, je izuzetno limitiran i spor igrač, kao štoper može da prodje, al ne da menja krleta nikako. može kao 3,4 zamena. kao bek je beskoristan isto kao i miljković, plus je i usijana glava.

Bog nek nam je u pomoć, bar smo levu stranu zbrinuli kolko toliko:pop
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Svakako ne bi bilo bolje da odemo u Ligu Evrope.

A misljenja sam da ce Vukic sabiti sledece sezone. On nije imao utakmicu u nogama 2 godine kada je dolazio, trenirao je samostalno a to je kao i da nije.
Sada, kada prodje pripreme, bice onaj stari Zvone, pazite sta sam vam rekao:ziveli

Edit: A za ovog Filja... ima li ko informaciju o tome?
 

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
I ja mislim da ce Zvone svakako biti bolji kad prodje pripreme, ali onaj stari vise nikad nece biti , jbg godina proizvodnje ne moze da se menja, njegovi prekidi ce nam mnogo znaciti dali su to korneri ili slobodnjaci sve jedno zvone je sjajan u tom segmentu igre:D:
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kardinalna greska bi bila dati 800 hiljada na onog lika iza Rada. Nadam se da nije taj igrac u pitanju i ova suma. Mi jednostavno moramo imati strane napadace. Moramo.

U Srbiji nema cestitog napadaca vec 15 godina ili vise. Sve ove titule su nam donijeli afrikanci i juznoamerikanci u napadu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.349
Reaction score
35.039
Локација
vaginamandibularia
A Kežman? A Jovetić? Jeste iz Crne Gore, ali je deo mlađih kategorija proveo u Partizanu.
 
Последња измена:

Duce Gegić

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Malo Sandžak, malo Šumadija
Braćo Grobari,
Evo i ja sam dočekao da se konačno registrujem na forumu, mada ga pratim već oko godinu dana, pa riješih da se ovdje predstavim pošto mi je ovo omiljena tema :)

A sad da predjemo na stvar, tj na prelazni rok...
Trenutno ću samo prokomentarisati to da mi se ovaj Jovančić uopšte ne svidja, mislim daleko od toga da je loš ali po mom mišljenju još dalje od toga da igra u Partizanum osim kao neka druga/treća opcija, za šta mislim da nije vrijedno dati tolike pare.
Ipak, vjerovaću Krletu ako ga je procijenio da je dobar, no samo da vas sve podsetim na još jednu činjenicu...
Krle je rekao da ga je veoma teško čuvati, i da je to po njemu njegov glavni adut (bar je tako ovdje na forumu pisalo), a ako se sećate utakmice sa Arsenalom, tj press-konferencije poslije, jedan od odbrambenih igrača Arsenala (ne sjećam se tačno koji) izjavio je kako ih je Boya veoma namučio i kako ga je bilo preteško čuvati.
E sad, svi znamo kakvog je kvaliteta Boya, i pored toga što su ovi Arsenalovci to izjavili, to ga nije učinilo boljim igračem.
Isto tako, teško je možda čuvati i onog Borhu, ali to ne mijenja činjenicu da je lik tele i da pojma nema..
Moja poenta: To što je nekog igrača teško čuvati ne treba da znači i da je taj igrač dobar.
E sad, ako je Krle provalio još neke kvalitete kod njega, onda ću mu naravno vjerovati na riječ jer ipak se čovjek razumije bolje u fudbal i od mene a i svih nas ovdje zajedno.

Još jednom pozdrav svima braćo :)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.349
Reaction score
35.039
Локација
vaginamandibularia
Duce, dobrodošao! Razlika u primeru Arsenala i Partizana u novoj, Krletovoj eri je prosta. Arsenalu nije na pamet palo da dovede Boju, dok je za ovog radovca stvar još uvek otvorena :D



¡¡¡¡ Da nije Klea, ne bi videli LŠ, da nije Tejga, ne bi videli kup/titulu, da nije Moa i Diare, ne bi ni počeli sa dominacijom, da nije zeke i bjeke, ne bi ih smenili pa kasnije doveli posle jednog promašaja Tomića i Jokana, da nije Tita ne bi bilo ni nas ni roma, da nije moje keve i ćaleta, teško da bi sad sernjo po forumu :D Da nastavim? :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jovetic nije centarfor, Kezman otisao 2000. U Srbiji nema napadaca da nas uvede u LS kako god okrenes. NEMA.
Najgore sto je i Ilijev otisao pa nam sada trebaju prakticno trojica na toj poziciji. To me najvise brine.
Da ne bi Tejgove lake noge ne bi vidjeli ni Kup ni titulu.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Boja i jeste kvalitetan, samo što ga je neko kao malog crnju čuknuo u glavu..
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Stvarno, zna li neko da li je Nadj snimio neko pojacanje u Gani ili je isao samo radi safarija?
Nama je definitivno najvaznija pozicija stopera.
Vrhunski bi bilo da nam uleti neki prekaljeni, iskusni stoper, sa dosta odigranih utakmica u evropskim takmicenjima.
Jos kad bi bio i free...
Mada se slazem sa nekolicinom forumasa, da nas najvise koci ova Djurina stavka da igracima ne sme plata da predje 200 000.
Jedino da probamo nekog da na'vatamo na tradicionalnu srpsku kuhinju, dobre ribe i nocni zivot :D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Jovetic nije centarfor, Kezman otisao 2000. U Srbiji nema napadaca da nas uvede u LS kako god okrenes. NEMA.
Najgore sto je i Ilijev otisao pa nam sada trebaju prakticno trojica na toj poziciji. To me najvise brine.
Da ne bi Tejgove lake noge ne bi vidjeli ni Kup ni titulu.

Tacno tako, jedini napadac koji bi u ovom trenutku mogao da bude nas drugi napadac eventualno je Oumaru. Najkvalitetniji napadaci ove lige su Brana Ilic (kod nas nije bio ni treca opcija), Jovancic (moze da bude treca ili ako bas nema drugog resenja druga opcija u napadu), Milic iz OFK (talenat i nista vise za sada, jos precenjen) i Djilas iz Jagodine (isto tako precenjen, ,,traze" ga svi zivi a on jos u Jagodini), a nama treba minimum jedan napadac koji jede malu decu, u prevodu, stranac.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Malo potcenjujete druge napadače iz JSL, obzirom da su Merebašvili, Kaluđerović i Ćeran sasvim dobri. A ni na Luku ne bih imao zamerki da se nije povredio..
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Kaludjerovica nisam racunao jer je ganci (igra kod njih, a ne navijac), a ostali nabrojani nisu napadaci, vec krila i centralni veznjaci.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@ medjutim

Sjecas li se care nas u LS ove godine? Kleo koji je bio car na ovim prostorima nije mogao da pretrci i predribla ni jednog beka niti centarhalfa.
Sta je rekao SS poslije svake utakmice. Fale mi igraci koji mogu da pretrce i naprave razliku i visak.
Takvih u Srbiji i na Balkanu NEMA. Ako kupimo samo nase zaboravite sljedecu sezonu.

Na dobrom Centarhalfu i Centarforu se ne stedi i tacka.

P.S. Taj Kaludjerovic ne moze dati gol nijednoj iole ozbiljnijoj ekipi.
 
Последња измена:

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Sećam se, ali to se nikako nije odnosilo samo na napadače, već i na sredinu i bokove.

Da smo onda imali bekove kao što je Volkov koji bi mogli nekoga da pretrče i da centriraju, Kleo bi imao daleko bolji učinak. Ovako ako nema prekida nama dobra igra glavom kod napadača ne doprinosi ni blizu koliko treba. Naravno da bi bilo super da svi igrači budu brzi, al taj film nema da gledamo, taman da možemo da dovedemo 9 stranaca.

Ćeran je itekako napadač.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Moguce da gresim za Cerana, nisam ga bas nesto mnogo puta gledao, stekao sam utisak da je neki poluspic, ali moje licno misljenje je da bi on kod nas mogao da bude eventualno treca opcija u napadu.

Niko nije ovde nerealan, znamo mi da ne mozemo preko noci i posle samo jednog prelaznog roka da igramo mnogo brzi fudbal, ali daj da vidimo neki napredak. Da imamo za pocetak jednog beka koji je brzi od ovog kojeg imamo i da ume da centrira, na drugoj strani imamo probojno krilo (Volkova), dovedemo jednog brzog napadaca i eto, to je vec neki napredak, za neki procenat smo ubrzali ekipu.

Sledeci rok recimo dodje neki novi levi bek, i neko desno krilo, itd. Osvojili smo duplu krunu, pa ne ide da kukamo, ali opet, polovina posla je mogla da se obavi jos zimus, ali sta je, tu je, moramo da gledamo sta dalje i da ucimo iz gresaka.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top