Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Keza

    FK Partizan 2019/20

    Meni se čini da Savo upravo ima te rukovodeće i organizacione kvalitete i da je ovaj Partizan više rezultat tih njegovih sposobnosti, a ne trenerskih. Pisalo se i ranije da je Savo doneo nešto novo u organizaciji stručnog štaba, da je on više menadžer nego trener, da zna šta mu treba na terenu...
  2. Keza

    Liga Evrope 2019/2020

    Ne bih nikako voleo da utakmica ode u veliki over golova. Radije bih odmah potpisao 0:0. Bojim se da mi njima ne možemo parirati u "ko će više golova dati". Oni su uigranija ekipa od nas i imaju jako opasan napadački trozubac...Idrissi, Boadu, Stengs...koji lepo saradjuje, ukršta i ako im se da...
  3. Keza

    Liga Evrope 2019/2020

    I ja očekujem od Sadiqa najbolje partije protiv AZ-a. Savršeno mu odgovaraju te ofanzivne holandske ekipe. U mom kratkom istraživanju na temu "kako je Sadiq postao fudbaler?", odgledao sam i njegovu epizodu iz Eredevisie, gde je branio boje NAC Brede. Elem, dao je gol i PSV-u, a praktično sam...
  4. Keza

    FK Partizan 2019/20

    Uf...Teoretski bi svaki trebao to da zna, ali ne znam nijednog koji na utakmicama trese mreže iz svakog šuta. A u tome poenta, jel? I svaki profesionalni košarkaš bi treba pogoditi trojku kad je sam na liniji za tricu. I pogodiće na treningu 30 od 30. A kad dodje utakmica dešava se da neki šutnu...
  5. Keza

    FK Partizan 2019/20

    Ne bih se uopšte složio s tim da je Sadik neškolovan igrač bez osnove tehnike. On je čovek prošao fudbalsku školu u Italiji, gde je u U19 kategorijama Specije i Rome bio prilično efikasan. Pa nismo ga doveli direktno sa afričke savane. "Problem" je njegova fizička gradja, koja je atipična za...
  6. Keza

    Uprava i marketing

    Nikakve tu razlike nema. Samo što je Pantić potpisao na godinu i po, a Živković na dve i po godine. Ne znam koliku je Pantić imao platu, ali pretpostavljam da nije dobio mnogo manje od Živkovića. Obojica su ucenjivali i zaebavali klub od početka i te kratkoročne ugovore nisu imali nameru da...
  7. Keza

    Uprava i marketing

    Saga je završena. Andrija se vraća kući sa Kipra. Pretpostavljam da će imati status kao Pantić prošle godine do isteka ugovora. Žao mi je zbog njega, jer imam utisak da ni njemu nije svejedno, ali očigledno je da se on najmanje pita od početka. Ovoj i svim budućim upravama Partizana za...
  8. Keza

    Uprava i marketing

    Partizan će svakako morati da plati penale Zahaviju. Ali da je Živković produžio ugovor, Partizan bi na leto dobio obeštećenje , od kojeg bi mogao platiti i penale Zahaviju. Ovako, Živković odlazi kao slobodan igrač jer je to bio plan tata Jovice od početka. A Partizan će da dobije...
  9. Keza

    Uprava i marketing

    Ma to nije tačno. Ne znam odakle vam ove budalaštine. Živković nema nikakav ugovor sa Zahavijem i niko od njega ne traži da potpisuje bilo šta što ima veze sa Zahavijem. Sa Zahavijem je sklopio ugovor klub Partizan, kojim je prodao deo SVOJIH prava na igrača. To nije nešto što bi...
  10. Keza

    Uprava i marketing

    Kako tebi nije jasno da se taj mali ne pita ništa, već isključivo tata Jovica i menadžer? Uz dužno pišanje po svakoj upravi Partizana unazad 20 godina, ja ne mogu u ovoj situaciji da podržim Živkoviće. Jer ne zajebavaju oni klub od juče, već od prvog dana od kada je postalo jasno da od malog...
  11. Keza

    FK Partizan 2015/16

    SfAP94 Ne bi ih zmija ujela da su Eliomara poveli na pripreme, pa onda poslali u Ivanjicu, dok se Fabrisio ne navikne ili dok Markinjos ne dojaše. I zar nije Božinov bio u Sportingu? Valjda je naučio reći bar "Šta ima,brate?" na portugalskom.
  12. Keza

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    Ne bih se ja baš složio. Pantić je loše krenuo u seniorima zbog nekih nefudbalskih stvari, zbog kojih je pauzirao celu jesen i iza njega je tek jedna polusezona u kojoj je dobijao šansu sa klupe. Malo je to da bi se ocenio jedan 17-godišnjak. Voleo bih ja njega da vidim od početka sezone u timu...
  13. Keza

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Zato i kažem da Pantića ne vidim kao alternativu Brašancu. Pantić ima izuzetna ofanzivna i kreativna svojstva. Za njega se iz aviona vidi da je vanserijski talenat. Ima štofa za igru, lucidna rešenja. Klasična desetka. A takvi nikad nisu vijali protivnika da bi ga skrljali. Mislim da je u ovom...
  14. Keza

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Složio bih se sa svima koji misle da je Partizan iz drugog poluvremena onaj koji bi želeli stalno gledati. Uz bolju efikasnost podrazumeva se... Stvarno je izgledalo dobro...Dobar ritam, tačni pasovi, akcije, centaršutevi. Može biti da je ovakva igra Nikolićev rukopis, jer imam utisak da...
  15. Keza

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ko dolazi iz FAP-a?
  16. Keza

    Radio Mileva 2014

    On je stvarno jebeni mazohista, ako uopšte pomišlja da se vrati u Partizan nakon svega. Kakav je to nagon kod čoveka, da želiš da se vratiš u klub iz kojeg si najuren od strane navijača uz najponižavajuće psovke i kletve i znaš da će sledeći put biti još gore? Da mu trebaju pare, pa da čovek i...
  17. Keza

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Dakako...i ja bih izmedju dve mačke u džaku, pre odabrao ovu žutu vreću, to jest mačku. Rios da valja otišao bi u jaču ligu, a Korejanac je možda kalibar za Premier ligu, al mu ne da Voljeni vodja da ide tamo. Apsolutno sam siguran da će poginuti u želji da se dokaže i osvetla obraz svoje...
  18. Keza

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Kad bi doveli i Riosa i Korejanca, uz Fofanu ... imali bismo napadača svih rasa. Mogli bi i kombinovati, crno-crveno, belo-žuto... Nema to baš svaki tim na svetu.
  19. Keza

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Najveći igrački kvalitet Vešovića je to što mu Zvezda duguje nekih 100 hiljada, pa kad bi ga doveli mogao bi biti koristan u nekim taktičkim zamislima.
  20. Keza

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Pitanje je da li je uopšte nešto izjavio, ali svakako treba ga ispitati i testirati na poligrafu da li je ijednog trenutka pomislio da je Vojvodina oštećena u tom finalu kupa. 10 puta "Očenaš", 7 puta "Zdravo Djuro" i majica ispod dresa sa pristojnim izvinjenjem biće dovoljni za okajavanje...
Top