Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Naravno da je bolja, kada tu dominiraju trenerski kadrovi tipa Bata Đora, Ćurčić, Partizan Style...
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
@Keza
Istrgao si iz konteksta, napisao sam da ako Živković učini ono što je i Iliev uradio kao igrač, Partizan bi morao da plati penale Zahaviju, čisto hipotetički.
Ja bih da mi sačekamo kraj ove sage, i da se uzdržimo od krupnih reči prema onima koji su nam doneli radosti svojim učinkom na terenu

Saga je završena.
Andrija se vraća kući sa Kipra. Pretpostavljam da će imati status kao Pantić prošle godine do isteka ugovora.

Žao mi je zbog njega, jer imam utisak da ni njemu nije svejedno, ali očigledno je da se on najmanje pita od početka.

Ovoj i svim budućim upravama Partizana za nauk treba da budu slučajevi Pantića i Živkovića.
Treba valjda već u mladjim kategorijama pored igrača, skenirati i roditelje.
Pa odjebati to na vreme.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Vrhunac nekorektnosti, u najmanju ruku, da ne kazem bezobrazluka je stavljanje znaka jednakosti izmedju Pantica I Zivkovica.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Vrhunac nekorektnosti, u najmanju ruku, da ne kazem bezobrazluka je stavljanje znaka jednakosti izmedju Pantica I Zivkovica.

Nikakve tu razlike nema.
Samo što je Pantić potpisao na godinu i po, a Živković na dve i po godine.

Ne znam koliku je Pantić imao platu, ali pretpostavljam da nije dobio mnogo manje od Živkovića.

Obojica su ucenjivali i zaebavali klub od početka i te kratkoročne ugovore nisu imali nameru da obnove, već da do 19-20 godine budu slobodni igrači i hvataju štraftu ostavljajući klub bez obeštećenja.

E sad, što se Živkovićima posrećilo i poklopile se neke stvari na terenu i karijeri, a Pantićima nisu...to je drugi par opanaka.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovako uspeo da postane ono sto nisu nit Savicevic, nit Pancev, postao je sesta zvedina zvezda, bravo Zile, cigani se ponose tobom, a Boga mi, i pojedini ljudi sa foruma, i, gle cudo, to su oni isti koji jos uvek ne mogu da prezale sto se KK Partizan nije ugasio, svi pravi Grobari.

:pop :puke :pop

ja ne znam sta se vise desava sa ovim forumom,kao neka zona sumraka.. od kada znam za ovaj forum za ovakve ciganske komentare se dobijao ban na par meseci ? ipak kolega prica o igracu koji je i dalje pod ugovorom sa nama i koji je svoj ugovor odradio postenije od 90% trenutnog tima Partizana..? pricamo o decku npr koji je jedini plakao posle ispadanja iz evrope ..
 
Последња измена:

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Evo i mog doprinosa ovoj diskusiji obzirom da pratim ceo ovaj cirkus oko Zivkovica vec duze vreme, i upoznat sam dobro sam okolnostima i situacijom.

- Ugovor koji je fk Partizan napravio sa Zahavijem je problem fk Partizan, takve stvari ne bi smele da se rade u jednom ozbiljnom klubu. Andrija je fakticki prodat menadzerskoj agenciji bez njegovog znanja i pristanka. Naravno da ce svaka agencija obezbediti ugovor penalima ukoliko nesto ne bude kako je planirano. Ugovori tog tipa u sustini i nisu transferi, nego klasicne "opklade" sta ce se desiti.

- Sam Andrija koji je klinac, njegov otac i menadzer, imaju sva prava da rade to sto rade, sad da li je moralno ili ne, ja bih rekao da jeste, a razlozi za to su ugovor iza ledja & nevidjeni pritisci i hajke koji je narucio neko iz fk Partizan. Ja licno mrzim te preambiciozne roditelje koji su umislili da im je klinac novi Mesi ili Jordan, i da ce im dete resiti sve zivotne probleme. To je bolest opaka...

- Idemo redosledom na koje sve karte igra fk Partizan : sportski direktori, saigraci, novinari, navijacke grupe, ljudi iz uprave kluba, fale jos da se oglase tetkice iz kluba. Prvo je cela hajka krenula pretecim tonom uz naslove "Andrija je Ciganin" , pa kasnije "Andrija ako ti znace sta saigraci, ljudi u klubu" , "Blnko ugovor" , i sada "Povratak u teleoptik, individualni rezim rada"... Ne bi bio nikakav problem da su malog mrdnuli iz prve ekipe jos kad smo ispali od Augsburga, uz konstataciju da ce igrati kad potpise nov ugovor, da nema potrebe da zauzima mesto igracima na koje se racuna u narednim sezonama.
Ovako su ispali veci cigani od Cigana. Probali su sve metode , ali mali ( verujem vise njegov otac ) ne popusta, realno treba da ih boli kurac za te penale. Fk je sam pristao da ih plati potpisom tog ugovora. Pitam se sta je sledeci korak - hoce li klincu neko noge polomiti na treningu ?

- Ako je penal 2.5 miliona e, klub treba da plati, klinac je dobro odigrao ovu polusezonu i realno mozda i sam doneo klubu vise od toga. Kukanje kako ce klub propasti zbog 2.5 miliona eura, 6 mesecnih plata, gladni radnici, su price koje su patetika cista. fk Partizan ako zavisi od tamo nekog klinca i njegovog oca odmah treba da se ugasi. 2.5 miliona eura , je smesna cifra obzirom da svake godine pijavice iz njega isisaju bar 5 puta vise...

-- Zakljucak, ispali ste glupi, pohlepni, platite penal. Raskinite ugovor sa malim koliko vec sutra, postedite navijace cirkusa narednih meseci. Odrzite konferenciju za stampu, priznajte greske, podvucite crtu, donesite pravila u kom klinci iz omladinske skole ne mogu u prvi tim dok ne pospisu ugovor na 5 godina ( ugovor u kom klub ima sva prava i da ga raskine ). Da vidimo dal ce biti tu nekih menadzera ili pametnih roditelja koji ce davati izjave i iznositi svoje stavove...

Sto se Andrije tice, njegovog oca, menadzera tice, meni je zao, ali i on je ispao sibicar kao i ovi jazavci u fk. Ja se samo nadam da ce cirkusima ove vrste jednom doci kraj.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Nikakve tu razlike nema.
Samo što je Pantić potpisao na godinu i po, a Živković na dve i po godine.

Ne znam koliku je Pantić imao platu, ali pretpostavljam da nije dobio mnogo manje od Živkovića.

Obojica su ucenjivali i zaebavali klub od početka i te kratkoročne ugovore nisu imali nameru da obnove, već da do 19-20 godine budu slobodni igrači i hvataju štraftu ostavljajući klub bez obeštećenja.

E sad, što se Živkovićima posrećilo i poklopile se neke stvari na terenu i karijeri, a Pantićima nisu...to je drugi par opanaka.

Poklopilo se to da je Andrija lično Partizanu u kasu donio barem 2 ili 3 puta više nego što će Partizan da izgubi njegovim odlaskom. Pantić "vunderkind" je za klasu, dvije lošiji u svakom pogledu. Tim prije što mu je zinulo dupe za transfer u Čelzi pa se vukao po terenu. Andrija je svoje na terenu odigrao korektno, a vjerujem da on lično nije imao namjeru da naudi Partizanu.

Uprava je znala da će do ovoga doći, kad - tad. To što nisu reagovali na vrijeme pa sad igraju na kartu sentimentalnosti Živkovića, njihov je problem.... mada, samim tim, i naš :(

A vidjelo se koliko upravi, u globalu, puca paja za sentimentalnost, kad treba da se otjera Branko Ilič ili kad Danko Lazović samo što ne moli da ostane.

Što kažu, "lako je tuđim qrcem gloginje mlatiti".
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
A da li to znaci da je nasa liga jaca onda od LE posto smo tu peti, sa proporcionalno manji brojem datih, a vecim primljenih golova?

Nije, ali nije to tako jednostavno za reci

Ja ne zelim da vredjam ikoga, ali mi stvarno ne mozemo ravnopravno da raspravljamo o tome, ti jednostavno nisi bila u toj sferi koliko ja i ne mozes da sagledas na nacin na koji ja to gledam, niti se to moze okarakterisati na nacin na koji sam ja izneo, na nacin na koji Pekarski iznosi ili na koji ti ciljas, istina je uvek izmedju

Odgovoricu ti ovako, jer se secas kako je igrala nasu ligu ekipa koja je 2003 igrala ravnopravno sa Realom, Portom, Marsejem i koliko je ta ekipa daleko jaca nego ova danas zaostajala bodova za zvezdom.
Da li npr znas kako je Fulam u sezoni kad je osvojio LE igrao premijer ligu?

Fudbal nije toliko jednostavan da mi se moglo okarakterisati bilo sta na taj nacin, previse okolnosti uticu, ja licno smatram da bi ova ekipa sto je naduvala Az, Augzburg naduvala onu koja je ispala od Ludogoreca u jednom mecu, ali sam smatrao da smo tanki za celu sezonu i da ce nas to kostati i ispalo je tako, rezultat u nasoj ligi je splet okolnosti i atmosfere u timu, nema veze sa stvarnim kvalitetom, ovo se desava jednom u 100 godina

Evo ja tvrdim da cemo naduvati sve u drugom delu sezone sa ovim postojecim timom(ne racunam tu zvezdu sa njima cemo videti, oni prave ozbiljan tim, dosta skuplji od naseg, ako ne udju u LS oni su ugasili za svagda) na to stavljam svoju svu reputaciju, vi tvrdite suprotno, sve ce biti zabelezeno cekacemo 6 meseci pa cemo videti ko je u pravu a ko nije

Nije sve u kvalitetu, sastavu, rezultatima, presudan je mentalitet, atmosfera, volja, a mi ponovo sa Tomicem smo dobili taj elan.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nedić i Vazura poslušali velikog Dragana Đurića i već počeli da primenjuju njegove nadaleko poznate :puke

Prvi korak, nova kapija u Zemunelu kroz koju će Andrija Živković premijerno proći:


303hhcl.jpg
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.447
Reaction score
12.023
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Da li npr znas kako je Fulam u sezoni kad je osvojio LE igrao premijer ligu?...

Evo, ja baš zdušno pratim fudbalska dešavanja i moram da priznam da ne znam za ovu sezonu. Ali se sećam neke utakmice u LE, doduše kroz maglu, u kojoj neki plavušan (mislim da je neki južnoamerikanac, Forlan ili tako neki anonimus) meće Englezima dva komada.

Da nisi na to mislio?
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
Jedini koji ce stradati i koga ce "boleti" to je nas Partizan.. Ostali su svi dobro prosli ili ce dobro proci.. Stara uprava uzela kintu, Andrija ce na kraju sezone naci klub i nikom nista sto se Zivkovica tice, 6 meseci ce brzo proci..
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Moje neko licno misljenje, Andrija bi produzio ugovor sa Partizanom, ne zeli da na ovaj nacin zavrsi svoju epizodu, ali mislim da ne moze protiv cala
U prilog moje tvrdnje ide da on posle ponude Ilieva nije rekao ni da ni ne, vec ocigledno da mora da se konsultuje sa ocem
...

Pa sigurno da je tako, ja iskreno verujem da mali voli Partizan, i da bi on odigrao još malo tu, za neke pare koje nisu za bacanje naravno, pa da za neku godinu i posle neke sezone u LŠ ili LE ode opet za fine pare, u jak klub...
Ali jebem mu mater, jel' kad 'oćeš da privedeš neku ribu pitaš ćaleta prvo, ili kad hoćeš da popiješ pivo, ili milion drugih stvari koje čine život, ko da imaš 11 godina, ja ne verujem... ali shvatićeš jednog dana, samo se bojim na ne tako prijatan način.
Ćao, zdravo.

edit: ovo je upućeno Andriji, naravno :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Malo mi je čudna priča da Andrija, odnosno porodica Živković nisu znali za ugovor sa Zahavijem, tj. da smo mi prodali deo prava njima a da oni nisu znali. Takođe, nije mi jasna priča kako nas APOLON može da tuži? Po kom osnovu? Ako je zbog toga što poseduju deo prava na igrača onda je taj igrač morao nešto da potpiše.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Evo, ja baš zdušno pratim fudbalska dešavanja i moram da priznam da ne znam za ovu sezonu. Ali se sećam neke utakmice u LE, doduše kroz maglu, u kojoj neki plavušan (mislim da je neki južnoamerikanac, Forlan ili tako neki anonimus) meće Englezima dva komada.

Da nisi na to mislio?

Da, u pravu si, sad sam se podsetio, izgubili su posle produzetaka od Atletika, ali za mene je to bilo ko da su osvojili, ekstra tim bez ekstra pojedinaca, bez Forlana ali izuzetna disciplina, volja, zelja, mentalitet.

Poenta tog podsecanja je nesto drugo, taj tim nije podjednako dobro igrao na 2 ili 3 fronta, to je jednostavno mnogo tesko cak i za vrhunske klubove
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mozemo ovde laprdati koliko hocemo ali sledece tacke se ne mogu kriti:

to da je neki ugovor napravljen bez da Zivkovici znaju o tome i bez da su nesto potpisali, to mogu da pricaju nekoj deci ili nekima koji nemaju pojma o zivotu. To cak ni u Srbiji ne moze jer da je tako onda bi se lako moglo proveriti ko je tada sta potpisao i moglo bi se krenuti preko UEFE i zastite igraca.

samim tim sam siguran da su umesani oni u tu trecu stranu pa zatim i nije prihvacen blanko ugovor, bas upravo iz tog razloga jer bi uslucaju da dodje do procesa tuzbe sigurno najebali.

nisam ni na strani uprave niti na strani zivkovica ali ovo je sasvim normalan korak fk Partizan i to sam rekao jos pre par nedelja da Andrija vise ni jednu utakmicu nece odigrati za Partizan ukoliko ne potpise ugovor.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.447
Reaction score
12.023
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Što onda uprava ne uradi isto što i Jovica Živković, zašto ne pokaže taj ugovor?

Biće da štite Jovicu od gneva razularene mase sa tribune tužne.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kao sto krivim upravu za neodmerenu kampanju bez smisla i efekta, jos grdje mi je ponasanje Zivkovica koji zavlaci i navijace i sve redom svojim nemustim stavovima. GARANTUJEM da je vec negde parafirao. Eto, dozivesmo da nas najbolji igraci i omiljeni igraci ovako jebu, uprave po pravilu ne vade. Najeba klub ponovo. Sto bi Ivica reko, nadam se da je stavljena tacka na ovaj cirkus, i prikupite pare za zahavija sto pre , a ziletu uredno isplacivati preostalih 50 soma i molim vas da mu merite vreme krugova po Teleoptiku.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Prvo nas ne moze da tuzi nikakav Apolon i te gluposti, nas moze da tuzi samo Zahavi za sumu od 1.25 miliona koliko je dao i kamate na taj iznos od tog datuma do danas tj leta kad Zivkovicu istekne ugovor.

Drugo price oko produzavanja ugovora sa Zahavijem su glupost, niko ne sprecava Partizan i Andriju da potpisu novi ugovor, ne nastavak ovog do sada nego novi, koji stupa na snagu dan nakon sto ovaj prestane da vazi, isto kao sto sest meseci pre isteka postojeceg igrac moze potpisati novi sa bilo kojim klubom na svetu.

Ja mislim da Jovica hoce da ima mogucnost da bira gde ce Andrija ici i da zbog toga ne zeli novi ugovor, a tog Izraelca niko ne voli i svi strane hoce da ga izrade za lovu koju je covek posteno dao, e sad sto je ugovor toliko los za Partizan njega boli uvo.

Zasto je problem cekati leto? Zile je vrhunski talenat, prate ga svi menadzeri, a to znaci da je dostupan svim klubovima. Kada ne bude vise imao nikakav ugovor/ugovore koji ga vezu za Partizan i Pinija interesovanje za njega ce sigurno pokazati svi u evropi, s' obzirom da nikakvo obestecenje nece morati da se plati moci ce mu ponuditi odlicne uslove. Recimo obestecenje za njega je od 6-10 miliona u ovom trenutku. Novi klub ce mu ponuditi ugovor na 3-4 godine i platu do milion evra, bez tog obestecenja od neka bude i sest miliona taj klub/klubove nista ne sprecava da mu ponude 2 - 2.5 miliona po sezoni. Mi to necemo moci da ispratimo, a sve i da je Zivkovic mislio da produzi na leto takve ponude bi bilo nemoguce odbiti i lagano bi se predomislio, a mi bi platili penale zidovima.

Tolika suma novca je jako ozbiljna stvar za Partizan i ako budemo morali da platimo bojim se da cemo zavrsiti u velikim problemima. Te pare su jedna i po godina plata za postojeci igracki kadar. Price budzet deset milion i to su glupost, sve su to imaginarne pare za klopu, prevoz, smestaj, pripreme, opremu... stvari koje se preklope ili sponzorisu ili doniraju... Jedina prava love koja se vrti su plate igraca i radne zajednice zbog toga su dva, dva i po miliona vrlo ozbiljna stvar za Partizan i nije preterivanje kada se kaze da nam egzistencija zavisi od toga.
 
Top