Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Pingvin

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ali gledam utakmicu i reko čovek je prorok. Tačno tako krenulo. Nisam video trenutak kad se Ogi povredio, valjda nije ništa strašno. Rutinska pobeda očekivano al nažalost nije moglo bez povreda. Samo da nije ništa strašno.
  2. Pingvin

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Van Der Berg Jeste, isti je komentator. Baš je bilo previše očigledno naročito protiv Monaka jer je tu bilo tesno i mnogo je duže srao protiv nas. Sinoć kad smo okrenuli i kad su mu sve lađe potonule sam uživao u svakoj sekundi njegove patnje. Težak smrad. Svi ostali komentatori su im ok i...
  3. Pingvin

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Još jedna ludačka pobeda, možda i najluđa ako se uzme u obzir da smo igrali bez Kaminskog i Trife, da se Aleksa povredio i da smo bili na -15 i protiv tima koji nas je dva puta pobedio prošle godine. Naneliju naklon do poda. Kapiten i Zek šta reći. PJ majstor. Posebno mi je bio drag aplauz za...
  4. Pingvin

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Au ljudi kakva utakmica, kakva pobeda. Neverovatno. Još ne mogu da dođem sebi. Falila je luda glava našeg kapitena i to mnogo. Od one blokade Lesora na šutu za 3 kao da je i sam popizdeo i da je počeo mnogo bolje da se kreće i da lagano pravi višak, podsetio me na prošlu sezonu iako je mašio tih...
  5. Pingvin

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam pisao ovde jedno 1000 godina al ajd da kažem koju. Jako bitna pobeda generalno gledano ali posebno kad znamo kako se rezultat kretao i koliko smo loše igrali dobar deo utakmice pre svega defanzivno. Završnica za infarkt, standarno za naš KK čak i kad smo gotovo imali rešenu utakmicu...
  6. Pingvin

    KK Partizan 2014/15

    I Dule krene da davi sve redom :D
  7. Pingvin

    Uprava i marketing

    Tumbakoviću govno jedno! Koja slina se pita u našem klubu e živote.
  8. Pingvin

    Uprava i marketing

    I gde je sad uvaženi član JeNeA da nam objasni kako je ova uprava u stvari dobra :puke i kako treba da budemo srećni. Odlete ćelavi ni kriv ni dužan, u stvari dužan je jer je karao sns kurvu a to se ne prašta. Nego reče pomoćiće oni KKPu i Duletu?! Oće, on je sledeći na udaru.
  9. Pingvin

    Uprava i marketing

    Čuje se sa kokezom svinjskom glavom redovno, sad će na ručak sa terzićem a u Srbiji još postoje glave koje misle da on i sns uprava žele dobro Partizanu. :puke
  10. Pingvin

    Uprava i marketing

    Ma najjače je da će SNS kadar da pomaže KKP sa Duletom. 100% će da mu oproste što ih pljuje non stop. Evo odma, veliki vođa je pokazao da svima oprašta. Saće, evo odma stižu avioni i kamioni. Al ajd neću da vas prekidam u vašem slavlju naših velikih "spasitelja", ljudi zbog kojih će sve da...
  11. Pingvin

    Uprava i marketing

    Koja naivnost ljudi, reko SNS svinjar biće bolje pa aj da mu verujemo. A to fazon pitaj mog brata lažova. Oćete da mu tepate kao i Bogićeviću, možemo da ga zovemo prasence ili Popi ili ne znam kako vam odgovara. Privatizovaće nas, oće odma samo prvo da nas ojade kolko mogu i nabiju kojih 50...
  12. Pingvin

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    :banghead:pop:banghead:pop Šta si ti sad napisao i sa kojim poluigračem si uporedio jednog Teparu i to još rekao da je ovaj svakako bolji od njega :pop
  13. Pingvin

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Evo ga i haski se javio. Dobro je što su nas već otpisali(10 mesto) u takvim uslovima ipak najbolje funkcionišemo. Najveća pojačanja za mene su ostanak Milosava kapitena i brata Tepare ostalo šta dođe dobrodošlo je.
  14. Pingvin

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Misliš na Đerića verovatno. Je l' se taj oporavio uopšte? Kolko se sećam upucali su ga u nogu valjda pre par meseci...
  15. Pingvin

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ko zna koliko Vasi stipendija dugujemo :D
  16. Pingvin

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jebem ti šta nam uradiše dve godine bez Duleta, nije tu VJ toliko kriv nego nesposobnost ovih iz uprave koji su verovatno odahnuli što nema ko non stop da ih proverava šta rade i da li rade svoj posao. Mada i Vladino ne puštanje klinaca nas je papreno koštalo. Ništa moramo korak po korak i nadam...
  17. Pingvin

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Pošto si već par puta naglasio da mora da dođe do korenitih promena van sportskog sektora, sa čime se svi slažemo, samo mi reci kolika je šansa da do toga dođe? Odnosno da li je Dule i definitivno da se sve rekonstruiše i da dođe do ozbiljnih promena? Jer ako je Dule za to onda postoje realne...
  18. Pingvin

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako se neko nekada pitao da li postoji klub sa manje uticaja u ABA ligi evo vam odgovora. Mislim da nigde na svetu ne postoji klub koji se manje pita. Jasno nam je stavljeno do znanja koliko nas cene i poštuju i koliko ih zanima šta mi mislimo. Mada kako mirno prihvatamo i aminujemo njihove...
  19. Pingvin

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Svi upućeniji javljaju da je sve ok sa Bogdanom. Pauza od 5-6 dana. Hvala Bogu!
  20. Pingvin

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Plus na to treba dodati da u jednom trenutku, nekoliko mečeva u EL, nisu zbog povreda igrali Holden, Šiškauskas, Hrijapa i Kaun čini mi se. Ajd što gurbeti seru o tom CSKA, njih razumem jebo ih Dule stravično al Grobari da se hvataju CSKA a znaju šta je preuzeo tad(starački dom) i koliko je...
Top