Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
@stefanstanko90

Zaboravio si Todorovica, a nije bas da je za zaboravljanje :wink:

Sve je to i dalje na dugom stapu, ali nije ni malo nerealno da nas pojaca.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
A sta bi sa onim australijancem sto je bio minulog leta na probi , tad koliko se secam kao bili zadovoljni snjime samo bio je vrlo mlad negde 15-16 leta mu je bilo pa ga ostavili za dalje.Jel zna neki outsider nesto.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Misliš na Đerića verovatno. Je l' se taj oporavio uopšte? Kolko se sećam upucali su ga u nogu valjda pre par meseci...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sreca pa gazda fuli sve sto napise.

Nemoj da mi remetiš sistem. Budem li ja počeo da zračim optimizmom, najebali smo :D

A sada ozbiljno... pojačanja će biti, ali ne očekujte ništa veliko. Imaćemo možda i najmlađi tim u istoriji, ali to ne znači i najlošiji. Sačekajmo septembar, pa ako opstanemo, videćemo šta i kako dalje.

Ne zaboravite da i pored prodaje nekoliko igrača mi i dalje nemamo prebijene kinte, a početak priprema samo što nije...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.669
Reaction score
2.858
Локација
Humska ulica
Auuuu kakva se imena spominju ovde sunce ti...Pa ako bude istina sve ovo sto se navodi 10. mesto u ABA nam ne gine sto kaze Gazda...sredina tabele.
Bogami videcemo sta i kako,ali ako "ovo" budu "pojacanja" bice turbolentno...
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Evo ga i haski se javio. Dobro je što su nas već otpisali(10 mesto) u takvim uslovima ipak najbolje funkcionišemo.
Najveća pojačanja za mene su ostanak Milosava kapitena i brata Tepare ostalo šta dođe dobrodošlo je.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Кад већ помињемо ''потенцијална појачања'':
- Јанковић се лепо нуди, за разлику од ''Дангубића гробарчине'' који ћути као заклан!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
seća li se neko Janićijevića? Sad bi nam legao ko ćokiju šamar.

Што јес, јес дечко прангија у стилу Богдановића тад смо се сложили да је још млад али зато је сад право време за њега. Надам се да неће Дуле и ту да упрска ствар и ако га доведе да га вата за гушу. :D

Манија, ти што се нуде да вреде играли би у иоле нормалној екипи. Дангубу не дирај то је ем најјачи таленат у Србији ем има зајебаног менаџера који га држи на поводац.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Evo ga i haski se javio. Dobro je što su nas već otpisali(10 mesto) u takvim uslovima ipak najbolje funkcionišemo.
Najveća pojačanja za mene su ostanak Milosava kapitena i brata Tepare ostalo šta dođe dobrodošlo je.
Istina je .
Milosavljevic ce nam mnogo znaciti.
Sad ce bukvalno biti lider tima.
A ovo za haskija...:respect
kako ga samo snimi,da nisi svedok saradnik:D
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Кад већ помињемо ''потенцијална појачања'':
- Јанковић се лепо нуди, за разлику од ''Дангубића гробарчине'' који ћути као заклан!

veruj mi da je i sam izricito trazio transfer u Partizan,i raspravu sa zalizankom je imao...zalizani uz kaficu u D. baru prica kako ne zna sta da radi sa malim...

i sam Danguba kaze da Partizan ne igra ni evro kup opet bih dosao tamo..Bogdan ga lepo usmerava :)
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Taj Buza od svih igraca koji se pominju kao moguca pojacanja deluje kao najveci talenat.
Fizikalije ala Dangubic, a tehnicki za klasu ispred.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Кад већ помињемо ''потенцијална појачања'':
- Јанковић се лепо нуди, за разлику од ''Дангубића гробарчине'' који ћути као заклан!

Sta mislis, nudi se zato sto ima jos 15 ponuda?
Danguba da se Misko pitao vec bi odavno bio u fmp.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Buza je definitivno najveci talenat. Muric je iskusniji i sve, ali mislim da bi trebali da pokusamo dovedemo Nedima...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
veruj mi da je i sam izricito trazio transfer u Partizan,i raspravu sa zalizankom je imao...zalizani uz kaficu u D. baru prica kako ne zna sta da radi sa malim...

i sam Danguba kaze da Partizan ne igra ni evro kup opet bih dosao tamo..Bogdan ga lepo usmerava :)
Sta mislis, nudi se zato sto ima jos 15 ponuda?
Danguba da se Misko pitao vec bi odavno bio u fmp.
Верујем ја вама да је он Гробар, верујем и да је одбијао понуде фмп-а, али било би лепо да се огласи и преко медија, барем би се тако осигурао да не пређе код цигана у фмп (ови би попиздели, то га не дотиче, али дотиче га ако Мишко попизди).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.182
Obicno dovedemo igrace koje niko ni ne pominje u prelaznom roku. Oni koji se najvise vuku po medijima kao potencijalna pojacanja, uglavnom ostanu medijske spekulacije i nagadjanja. Mislim da ce tako biti i sada. Mada bi Danguba bio veliko pojacanje, naravno.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Pitanje za malo upucenije-kakav je status malog Novaka? Vidim da je dosta dobro igrao za reprezentaciju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top