Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - sezona 2013/14

    Moram priznati da sam ocekivao mnogo veci otpor Nantera, ali ocigledno im je vaznost meca okovala noge. Budiveljnik je odigrao rastereceno, pogadjali su kao nenormalni, i zato smo sad mi u TOP 16 fazi (mislim da Nanter ni u ludilu ne moze da pobedi Fener): Pre svega imali smo prilike veceras da...
  2. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kapiram euforiju, zasluzena je nakon svih nedaca, ali nazalost mislim da ce trajati samo do mece Budiveljnik-Nanter. Sramotno je da se odlucujuci mec u grupi igra dan posle naseg. Jos jedan dokaz da je Evroliga sve samo ne ozbiljna organizacija. Sto se tekme tice, svaka cast bekovskoj liniji i...
  3. KK Partizan - sezona 2013/14

    @ njacke Prijatelju, kako mislis da odbije da uradi nesto? Pa on je te sezone nosio igru Partizana zajedno s Novicom, ako me secanje sluzi. Ko ce drugi da zavrsava ako ne on. Da nema znanje, to bi se odmah primetilo. Imas primer Gagica, gde bi slepac iz aviona video da je momak velika prevara od...
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    Pre svega dobrodoslica Tepicu. Sjajan momak! O njegovim kvalitetima manje - vise svi znamo. Da je najidealnije resenje - nije. Da je moglo bolje - mozda i jeste. Ali sta je tu je. Lepo je neko rekao za njega da je igrac velike inteligencije, ali malih muda. Ako se secate, u prvom mandatu su sve...
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    Pre svega veliki naklon momcima za trud, zelju i sasvim dobru igru veceras. Ovako hendikepirani smo zaista odigrali dobro. Ne volim price SBB-KBB, ali definitvno imamo ekipu sposobnu da opet uzmemo titulu. Namerno nisam pisao nista pred sezonu, jer nisam hteo da trcim pred rudu i pravim se...
  6. Superliga 2013

    Srbija ostaje nesrecna! Jao koliko volim ovaj klub! HVALA TI INSTITUCIJO! Zelim da budem ovako nesrecan do kraja zivota!
  7. Superliga 2013

    Ovo samo u Srbiji ima. Pre tri dana bili smo najveca institucija, a veceras gubimo titulu?! Da se prekrstim i levom i desnom, iako sam ateista! Problem sa 90% ljudi na ovom forumu je sto lako pada u depresiju ili euforiju. Kad se pobedi nema nam ravnih, kad se izgubi onda smo kriminal. Ne...
  8. Superliga 2013

    Obrisano, koliko puta treba da brišemo pa da primetiš? WebCrew edit
  9. Superliga 2013

    Sta ste se primili k'o mladi majmuni, nije jos gotovo! Dva puta smo protiv njih imali 2:0 u finalu i oba puta gubili trecu kao domacini. Polako bre! Slavicemo ako uzmemo titulu... Kad se svima ohlade glave i realno sagledaju situaciju, nismo mi dobili ovaj mec, nego su ga oni izgubili. Igrali...
  10. Superliga 2013

    Na stranu kolektivno svrsavanje po forumu zbog prvog meca, ali generalno smo u mnogo boljem trenutku od njih. Forma nam je u konstantnom usponu, oni od kad su ispali iz Evrokupa ne mogu da se sastave. Najbolji drugar je rekao da se oni ne zovu Zvezda, vec Metalac ili Vojvodina (ili bilo koja...
  11. Superliga 2013

    Kakva parabola od forme ove sezone. Sjajan pocetak, kidanje protivnika bez po muke, egal sa CSKA i Barsom (istina kad su oni bili potpuno van ritma), pa onda mesecima kriminal od igre, gubljenje od tamo nekih Solnoka, Sirokog, Zadra, Olimpije, MZT-a, a od Superlige ponovo tecna igra...
  12. JSL 2012/13

    Cestitke fudbalerima. Izdrzali su veliki psiholoski pritisak koji su, na kraju krajeva, sami sebi stvorili. Realno, bez zelje da omalovazavam, ali da se igralo jos tri sata cigani nam ne bi dali gol. Toliko su bili bespomocni da mi je zaista zao pojedinih drugara koji imaju nesrecu da navijaju...
  13. JSL 2012/13

    Tri boda su tri boda. Igra kriminalna kao tokom cele sezone, ali bitna je pobeda. Ako ne izgubimo od Marinkove bare, mozemo svi da se sutiramo u dupe. Na svu srecu, i oni nemaju pojma, pa tu vidim nasu sansu. Bice u subotu zesca smaracina od fudbala. @ Pionir's Law Sto lazes da ne navijas za...
  14. JSL 2012/13

    Kakav god da je, Scepovic je pet puta bolji i korisniji od Kojica! Makar zna i da asistira, sto je za ovu pridoslicu misaona imenica!
  15. ABA-liga 2012/13

    Moram i ja kao Hofmann da se izvinim momcima na velikoj sumnji koja me je zahvatila sredinom sezone. Mislio sam da ABA ligu ne mozemo da osvojimo nakon onih tragicnih poraza od kojekakvih timova, ali sad se vidi da je to proces odrastanja. Mada i dalje mislim da neki ne zasluzuju sveti dres. :)...
  16. FK Partizan 2012/13

    Sta se cudite, pa na to se cekalo od prvog dana kada su se on i Cika Crni vratili u klub! Niste valjda mislili da ce oni da traju duze od Batice, Tomica, Gordana, Jokana, Saleta i Krstajica. Nece moci rodjaci! Meni je bilo cudno zasto su se uopste vracali kad su znali kako klub funkcionise...
  17. JSL 2012/13

    @fluid Prijatelju, pogresno si protumacio post. Ovde velika vecina ljudi pljuje doticnog menadzera, koji je oznacen kao smrtni neprijatelj voljenog nam kluba. Ako je svrha ovog foruma pljuvanje Faljija, onda se izvinjavam! Za Pauljevica gresis! Mesecima nisam posecivao fudbalski deo foruma, jer...
  18. JSL 2012/13

    Jel bi mogao neko od vas "strucnjaka" da mi objasni kako je to Falji kriv za ovo sto nam se desava? Kad imamo +11, svi pricate kako smo jaki do bola, da nam niko nista ne moze, kako ovo, kako ono. Cim se desi neki kiks, odma' se krene po siptaru kao glavnom razlogu za svo zlo u klubu. Alo bre...
  19. JSL 2012/13

    Sta se primate k'o ribice, titula je odavno nasa! Cigani se raspadaju, oni i da hoce ne mogu do titule. Ali u tome jeste i tragedija. Nece titula biti nasa jer smo najbolji, vec jer je komsinica ocajnija od nas. Cika Crni ce naravno reci kako nismo imali srece, kako je Ilic povredjen, kako ovi...
  20. JSL 2012/13

    Ovo je samo dokaz da titulu u nasem prvensrvu uzima najmanje losa ekipa. Zbog tragikomedije u komsiluku nama je titula poklonjena, a s njom ce uslediti i nastavak hvalisanja idiota iz uprave kako svi u klubu dobro rade. I naravno, Vermezovo cuveno "nemam sta da zamerim igracima, borili su se...
Top