Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.133
Reaction score
1.892
Локација
На ЈУГУ Канаде!
samo ću jedno reći: kad god mažić :pickaciganska sudi Partizanu, mi penala videti nećemo! Toliko! odoh ja sad da bodrim Noleta (trebaće mu...)
 

dakipsy

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2007
Порука
22
Reaction score
15
Onaj osecaj kad pozelis da je Miljkovic igrao...
To sve govori...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja sam već ovo najavio i pre 3 dana. I danas.

Te 2013.godine, Srbija je priznala Kosovo, a jedan "trener" je uspeo da izgubi titulu sa 11 bodova viška 10 kola pre kraja. Bravo!
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
uz Stojketa, tu bi jedino Eliomara zadrzao u Partizanu, ne jer valja, nego jer se trudi...ostali, gonite se zajedno sa Vermezovicem i Djuricem.
najjadnije je sto cemo sledece sezone biti jos gori... nemamo para da kupujemo, pa cemo ostati sa klincima od 18, kada ove rasprodamo ili ispoklanjamo.
kad nas raspala Vojvodina dobije, nema se tu sta reci, to dovoljno govori o nasoj kvaliteti.
ja sam uveren da cemo derbi dobiti, ali to nama nece biti dovoljno za titulu uz ovakve igre.
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Majmune sa kacketom,sta je sad?pauza,nece lopta u gol,visoka trava,nisu se zvezde spojile MARS BREEEE KOLIKO VEC ODMAH!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
711
Pauljevicu cu samo da pozelim zelje koje sam mu pozelio posle utakmice sa Hajdukom, da dogodine sa njima igra po PLS oranicama. Takodje i da pozdravim "navijace" kojima je bitnije bilo da zvizde pojedincima nego da podrze tim , ono, setili su se posle 2-1 da bi moglo i to da se uradi.

Oba gola koja smo primili su odbrambena bruka i sramota. Prvi gol nam Oumaru prodje izmedju dvojice igraca i pored golmana sutnu k'o da ih nema, a za drugi je nepotrebna prica, ono je van svake pameti i svakog razuma. Ali strucanjaci na tribinama su ti koji cene da bi bolje bilo zvizdati Scepovicu. Po 150-i put, frustracije ostavljate kuci, ko hoce da se tako ponasa na tribinama neka kuci ostane i psuje na televizor....
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Највећи узрок поразу су претанки технички играчи као што су Којић, Лука и Пауљевић.

Елиомар као и овај двојац из Рада су превише себични играчи. Јојић исто спада у тај круг.

Остојић најбољи вечерас, скидам капу. Смиљанић исто положио испит. Митровић, Иванов исто солидни. Лазевски испао код другог гола, кикс као по дифолту.

Можда и најлошије суђење Мажића откад знам за њега.

И да, није крив Шћеповић што чека Јојића на пас минут, а овај му дадне погрешан пас, као ни то што игра са техмички инфериорнијим играчима од себе. Ту се разилази игра.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
gospodin se ic ne sekira..njemu smesno.
Pu pizdo jedna,ustvo,smradu.Vucise u picku materinu.
Prodao si sa mutavim titulu usranim ciganima,koji jedva dobise zalosne smederevce.:pop
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.487
Reaction score
2.287
Dali je ovo tim koji se bori za titulu ili........?
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Al' sam se nafatirao para u ove tri utakmice! Vermezović i ja isto mislimo. Dobro, on ulaže milionske svote u kladionicu. Probaću još nularicu u Ivanjici.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
tuga ko sve igra za Partizan,tuga ko nam vodi klub,tuga ko nam je trener
Taktika pickobradog :igracemo sa 4 defanzivna vezna igraca i popusiti kurac
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ако је Грант био легенда цигана, овај дебил ће да постане икона.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
e sad smo jebali jeza u ledja.
bradati majmun je uspeo za nedelju dana da prokocka 7 bodova.
neka ga sad brane opet ovde pojedini strucnjaci.
a ovakva nasa ekipa bolje da ne izlazi u evropu da se bruka
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Sta se primate k'o ribice, titula je odavno nasa! Cigani se raspadaju, oni i da hoce ne mogu do titule. Ali u tome jeste i tragedija. Nece titula biti nasa jer smo najbolji, vec jer je komsinica ocajnija od nas.
Cika Crni ce naravno reci kako nismo imali srece, kako je Ilic povredjen, kako ovi zadrzavaju vreme, kako pada kisa, kako Merkelova ucenjuje... Sve i svi su krivi, ali on radi fenomenalno! To mi obicni smrtnici ne mozemo da shvatimo. Nije on los, nego se sve urotilo protiv nas. Verovatno ce angazovati belog maga...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.520
Reaction score
41.724
Локација
Žrnov
Pozdrav za sve forumaše koji se oduševljavaju pojačanjima tipa Pauljević i Luka....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top