Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Citiracu samo jedan, ali vec mesecima se pisu ovakvi postovi i iz aviona se videlo sta se sprema. Crni oblak je iznad kluba, otislo se u neku samoubilacku dimenziju. Sve ovo polako izlazi iz granica sporta. Koliko karijera je potrebno zrtvovati zbog sujete ? Tuga ogromna, nema tog trofeja...
  2. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da su se Bogdan, Dragan, Zo ovako salili ok, ALI Bezbradica ? umesto da bude malo skromniji i svaki dan se zahvaljuje onome ko mu je omogucio da igra u Partizanu, umesto ostalih koji su prosli pripreme.
  3. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jel Tepa ima pravo da igra EL naredna 3 meca ili mora da ceka top16 ? Nastupao je za drugi tim u prvoj fazi pa zato pitam.
  4. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Vi sto necete da gledate Evrokup, srecan vam put ! Meni je bitan svaki bod koji odlucuje da li ce KKP biti u cetvrtom, petom ili sestom sesiru na sledecem zrebu Evrolige (ako bude na zrebu, nadam se). A zasto ne probati i uzeti to takmicenje ? Da nece mozda trofej ruzno da stoji u nasoj vitrini...
  5. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Nadam se da ce nasi centri zaustaviti Jarua. Ako to ne mogu, onda jebiga.
  6. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ocekujem dobru igru Milutinova protiv Bobija.
  7. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Bice sexa, i to opasnog, gledacemo izivljavanje veceras.
  8. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Partizan ONE Team projekat za ovu sezonu : https://www.youtube.com/watch?v=jWNlDAhrbb4&feature=youtube_gdata_player
  9. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    kod kog si provajdera ? prosto mi je neshvatljivo da su ti pustili kanale 1,3,4 a nisu 2
  10. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da li je neko gledao Tegija sinoc ? Zasto je Grba izgledao kao uvredjena mlada na spomen karata.. Kao preselio se iz prvog reda na tribine. Cak je i prokomentarisao "glupe izjave.." za Duletovu opasku da svi treba da plate kartu. Mislim da uopste nije u pravu i ruzno se poneo.
  11. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Samo dodjite bar 45min - 1h pre pocetka i nema sanse da bude problema.
  12. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Samo bih dodao da treba drugacije gledati na Nanter, lepo je Trifa objasnio sinoc. Posle last cuta u NBA im se vratio Micham, njihov najbolji igrac prosle sezone, i sada su mnogo jaci. Zaista ce biti paklena borba sa njima i Budiveljnikom za to cetvrto mesto, ali sve i dalje drzimo u svojim...
  13. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Upravo. Glupo mi je da napisem 30-35 razlike, ali bukvalno kada hoce mogu da igraju svemirsku kosarku. Najslabija karika im je centarska pozicija, ali nemamo mi igrace da ih tu izdominiramo.
  14. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Predlazem ljudima koji se nadaju pobedi nad Fenerom da spuste malo dozivljaj, inace ce se osecati kao posle nokauta. Sve ispod 15 razlike ce biti premija, iako se igra u Pioniru. Da li ste uopste gledali kako su se sinoc igrali sa CSKA i da nisu povukli rucnu bilo bi 25 razlike lagano. A...
  15. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    koliko znam, revans je u Areni a ne Pioniru, i taj mec ce direktno odlucivati ko ide dalje, oni ili mi.
  16. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Voleo bih da vidim Kinzijevu facu kad sledeci put bude morao na konferenciju :D
  17. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Srecan put i okaci neke slike ako budes u mogucnosti
  18. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    i ja bih isto potpisao da danas izgubim novcanik a da za par dana nadjem kofer pun para :D salu na stranu, verujem u 2 pobede u naredna 2 meca i mislim da je realno, jednostavno ekipa igra jako dobro, lomi tempom do samog kraja, i zuti minuti su svedeni na minimum u odnosu na proslu sezonu...
  19. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da, protiv Budiveljnika
  20. Xornet

    KK Partizan - sezona 2013/14

    mislim da sam od jutros 20 puta pustio I feel devotion pesmu. Uopste ne razmisljam o rezultatu, ali se nadam dobroj borbi, i utakmici posle koje se ponosno gleda u buducnost. Odbrojavam minute !
Top