Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ja realno od kad sam aktivnije na forumu te "portale" skoro i da ne citam, retko kad, i to eventualno da bi procitao detaljnije objasnjenje necega sto sam ovde vec procitao u kratkim crtama...
Zna se bre, u Srbiji se uspeh NE PRASTA, a kada se na to doda da je ovo sada neka nova Srbija zvana "ciganija" ja ne znam o cemu mi vi ljudi ovde uopste pricate...Nasi mediji su razvijeni kao sto je razvijen svemirski centar u Zimbabve-u...

pre cu da poverujem prolazniku na ulici nego necem sto procitam na nekom portalu na netu..
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.541
Reaction score
4.244
Локација
Ljubljana
Taj sam :) Stigla danas majica kluba prijatelja u Ljubljanu :)

Uplatio sam već više puta. OK nisu neke velike pare u pitanju ali baš je mene potrefilo da budem 3.000-ti prijatelj :)

Evo da se malo odužim šaljem još jednu uplatu i nadam se da će vest o poklonu ohrabriti i druge da živne malo akcija opet ;)

P.S. zašto nema više bannera kluba prijatelja na vrhu teme košarka?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Dobro,ne trebamo biti cigani.Improvizovani studio pred mec je bio i prosle sezone sa Draganom Kosjerinom i Plavsicem uz nekog gosta,a na poziciji 2 je bio Marko Stolica.Bilo je i za nas,treba biti realan.Cime se vi opterecujete,ne verujem.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma sport klub je skroz ok, zamislite da počnu da traže posebne pare za njihov drugi i treći kanal, kao ona telekomova govna za njihove arene.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.752
Локација
Žrnov
Ne znam sta da ocekujem danas... borba, pa sta bude.....

Moram da ostavim poruku za Munjicu - Ogi rekao da dobijamo danas :wink:
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Evo i ja da pozelim srecu institucije veceras a i u novoj sezoni, veceras ako pobedimo napravili smo veliki korak ka TOP 16 a samim tim i ka jednom malom ljubileju, naime ovo veceras nam je 189 utakmica u ULEB Evroligi (nadam se da sam jutros lepo izbrojao) do sada imamo 67 pobeda, tako da ako prodjemo grupu prebacicemo brojku od 200 utakmica.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
521
Reaction score
360
Локација
Novi Sad
Ajde ostavljajte linkove u toku dana za nas koji nemamo SK. Sigurno ce se naci neki link al bolje da ih bude sto vise :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Prvo kolo koje sam dugo, dugo ocekivao ... kod nas u jebenoj BN nema nigdje SK , samo u jednom pabu gdje treba da se kao konj iscimas da rezervises sebi mjesto plus vcrs igraju i mutanti pa ko zna kako ce da bude u tom mjesovitom drustvu.

Elem , prvo kolo prepuno iznenadjenja uvijek, da li dobrih da li losih. Nadam se da ce biti dobro u nasem slucaju, mi imamo sansu za uspijeh ali uz odgovornu igru i da se ne ponovi onaj festival bacanja kamena sa ramena kao protiv Krke.
Barsa , hm... ma koliko mrzio njihov FK , kosarkaska sekcija mi je bila simpaticna , doduse ne toliko kao npr Kinder ili Pao ali ajde de. Sjajan tim , kada se pogleda roster koji imaju ne znam sa koje strane nam vise prijeti opasnost.
Msm da veceras u odnosu na prosle godine njihova vanjska linija nece biti nesto cega treba da se plasimo ali reket , uz nasu pasivnost koju imamo trenutno na pociziji 1 moze da donese prevagu ako nas ne krene sut kao u prve dvije utakmice u ABA.

Naravno, ovo je KKP i sto se toga tice da igramo sa 12 djavola na drugoj strani mi imamo sanse 50 / 50 % , godine su me naucile tome , zato momci samo hrabro.

i jos cisto da kazem jednu misao:
"Trinaesta godina u nizu, neki nestaju neki nastaju. Trinaesta godina u nizu a nas se evropa jos uvijek plasi. Trinaesta godina u nizu a oni ce se jos diviti huku Pionira i fanatizmu mladosti. Trinaesta godina u nizu a mi nastavljamo da brojimo"
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
sve osim ubedljivog poraza bi bilo iznenadjenje, nemamo mi dubinu klupe da roknemo barselonu u gostima na pocetku sezone kad nismo u ful formi.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Epa neka nam je sa srecom pocetak nove sezone u evroligi ! Veceras samo ocekujem maksimalnu borbu svih 40 minuta pa sta bude na kraju. Napred crno beliii !!!
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Hrabro pa sta bude ,iskreno iako je bilo mucno prosle god na onakav nacin da izgubimo,prihvatio bih odmah sada da nas deli jedna lopta,da imamo taj poslednji napad pa nek nam se vrati...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Video na najavi Sport kluba nas i cigana ,grbovi jedni do drugi na njihovom grbu jedna zvezdica kod nas nista.U cemu je stos jel zna neko?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Pozeljno bi bilo i da se poklope rezultati iz nase grupe.Da Fener dobije Budivelnika u gostima kao i pobjeda CSKA protiv francuza.

Sto se tice nase utakmice,ne znam sta da ocekujem.Da bi se nadali nekom iznenadjenju moramo iskontrolisati skok,prije svega u odbrani,a u napadu sta pokupimo,to je vec stvar zelje i pozrtvovanja,a svjedoci smo evo nekoliko godina da nam to ne fali.Zonu ne vjerujem da cemo forsirati,s toga napunice nas faulovima vec u prvom poluvremenu.Ocekujem ispod 170 peona.

GROBARI S' TOBOM SVE DO POBJEDE !!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
mislim da sam od jutros 20 puta pustio I feel devotion pesmu.
Uopste ne razmisljam o rezultatu, ali se nadam dobroj borbi, i utakmici posle koje se ponosno gleda u buducnost.
Odbrojavam minute !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Još kad bi se na našem sajtu setili da u najavi utakmice napišu takve podatke kao recimo:

- 13. uzastopna sezona u Evroligi
- 189. utakmica u Evroligi

Pogotovo zato što ove sezone imamo paore iz Železnika koji ničim izazvani igraju u takmičenju kojem ni po čemu ne pripadaju, pa još debituju...

Ali avaj, naši se stide svog 13. uzastopnog učešća u Evroligi, svojih skoro 200 utakmica u Evroligi...Naši se i zvezdica na grbu stide, a kamoli da neće običnih sezona i utakmica...

Neko je nedavno pitao zašto je nestao baner "kluba prijatelja" sa sajta i ovde sa košarkaškog dela foruma... nekoliko odgovora za to vidite upravo u ovoj poruci iznad.

Možda ti ljudi, koji vode naš KK, vole klub, ali su apsolutni duduci kad je marketing u pitanju. Koji kurac, ako ne znate pitajte, a ako vam neko da lep predlog onda to i odradite. Ono sa tri zvezdice, jedna zlatna i dve srebrne je apsolutno trebalo da se odradi, ali NE, njih kao da je sramota, ili ih to jednostavno ne interesuje...

edit: jebote, sad sam pogledao slike, pa mi uopšte i NEMAMO zvezdice nad grbom... a falsifikovani cigani okačili jednu! :banghead BRAVO UPRAVO kkp:banghead:puke
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Po meni je to ciganski fazon samoisticanja, tipa mi smo ovo, mi smo ono. kao da se to nezna pa eto treba svima natrljavati na nos.

Nas Grb je prelep, crn i beo i oznacava jedno vreme koje je za nama a u kojem smo nastali i takvog treba da ga cuvamo.
Vise bih voleo da su u samim brojevima na ledjima sitnim slovima napisane reci pesme koje pevamo na pocetku svake nove bitke na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top