Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Egzum na ovom snimku u fazonu: "Nemam snage za ovo, moram da se odmaram za Kaunas"
  2. Uprava i marketing

    Nestvarno. Finansije su nam vrh, zamolimo predsednika da nam plati licencu i onda mu se zahvalimo, što da se cimamo da zaradimo i unesemo neki dinar u klub.
  3. Kup Radivoja Koraća, 2023.

    Kampaco sme da radi šta hoće... Bukvalno. Za njega nema pravila.
  4. FK Partizan 2022/23.

    Mene je stvarno sramota ovoga u Kruševcu, ali ne Partizanove igre, nego terena. 2023. godine da mi ne možemo da imamo normalne uslove za igru u sportu u kom se obrću najveće pare.
  5. Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Postoji momak, znam ga sa menadžera :)
  6. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Meni jo to ok, komentatori na ovim utakmicama bi trebalo da budu objektivni a ne kao kolega mu Plavšić koji je jedno 70 puta rekao kako "Nemanja" pleše, kako sjajne poteze prave Vildoza i Petrušev, Lazarević sa najboljom odbranom u EL i slične gluposti...
  7. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Meni kao nekome ko je odrastao u eri Milivoja Ćirkovića i Aleksandra Miljkovića drago što se pojavio neki ludak i rekao Lamu da u organizaciji napada glumi zadnjeg veznog pa danas pre Partizana uživam gledajući Zinčenka kako stoji i na desnom krilu iako je levi bek...
  8. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Prosek u ABA 93, prosek u EL 83 poena po utakmici... Da imamo ideju u napadu i da trener zna dve krštene akcije, pravog pleja i nekog visokog i teškog centra, prosek bi verovatno bio 149 u Aba i 120 u EL..
  9. Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Ali rečenica "nije blizu prvog tima" koja u prevodu znači "svakako ne treba Partizanu, bolje da ga prodaju za 250 dinara". Da ništa drugo nisu uradili nego samo poklonili Vlahovića i Baždara, na vrhu su kao najgora uprava u istoriji. Umesto da ga vežu jakim ugovorom, daju mu da igra, jednom u...
  10. KK Partizan - uprava i marketing

    Niko ne otplati igrača od prodaje dresova zato što klubovima ide manje od 10%. Kada se potpisuju sponzorski ugovori, klub dobije novac a tehnički sponzor prodaju.
  11. KK Partizan - uprava i marketing

    Navodno da.
  12. KK Partizan - uprava i marketing

    Znam dečka koji radi u marketingu, koliko znam, to i dalje radi klub direktno.
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    A Marinika se noću presvlačila, špijunirala i kopala informacije. Nema to veze sa doziranim puštanjem u javnost i DBom.
  14. KK Partizan - uprava i marketing

    A od nje je neko očekivao drugačiji odgovor?
  15. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    F4 sezona, naš prvi plejmejker prosečno 2.4 izgubljene lopte u Evroligi, Egzum 2.1.
  16. KK Partizan - transferi

    Juče gledam Armani i Virtus, da se dodalo još 88 minuta ne bi došli do 88 poena a ne do 120...
  17. Uprava i marketing

    A što T veliko? @Detelinarac90
  18. FK Partizan 2021/22.

    Sećam se kad je jednom pred utakmicu Atletika analizirao Simeoneouvu igru... Ljudi moji, to je bila poezija!
  19. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Tim gore, zbog jedne utakmice se odjavljuješ od KK? Nemoj posle da ti bude krivo kad sl sezone pregazimo sve a ti saznaš slučajno iz novina na kiosku... :)
  20. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Spaldinže brate, pogledaj broj otvorenih trojki koje smo šutnuli u plejofu aba lige, to nisu iznuđena rešenja nego nacrtane akcije i protok lopte. Blokovi se prave i da bivprilikom preuzimanja došlo do prednosti u situacijama 1 na 1... Čerga solidno rotira, stiže, igra malo rukometnu odbranu...
Top