Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.018
Reaction score
11.961
Локација
JNA
Ovaj mlađi V možda i ode jednog dana kada mu stranka ode sa vlasti, onog drugog ni smrt neće tako da...

"...Vrlo uvažavam stav navijača i da sam sa parolama njihovog zadovoljstva suočen bio i onda kad smo osvajali trofeje poput šampionskih titula, duple krune i kupova Srbije, prezimljavanja u Evropi, pobeda nad Kelnom..."

Eto, a mi nezahvalni, nisu nam dosta ni onolike titule ni pobede nad Kelnom, hoćemo još. Bar mi je oči otvorio, saznao sam da je jedan množina.
Eto, jesam rekao? Nece otici, nego ce sumirati utiske i reci kako su oni jedini doneli Srbiji bodove, i kako je za rezultat preuzeo odgovornost trener i to je to
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
674
Reaction score
5.429
Локација
Nis
"Što se finansijske situacije u klubu tiče, nju odlikuje najredovnija isplata plata fudbalerima i svim zaposlenim u klubu i stručnom štabu, što sam oduvek smatrao prevashodnim zadatkom uprave. Licence za evropska takmičenja uvek smo redovno i regularno dobijali uz svesrdnu pomoć države, posebno predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Potpune istine radi to kažem i uz iskrenu zahvalnost, ma koliko to i kako smetalo bilo kome."

Jeb'o te Vucic.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Kakav crni Ostoja. Da je nešto mogao uraditi on bi do sada uradio. Koliko je prošlo od Skupštine JSD i cijele priče i ništa se desilo nije. Očigledno je da dvojac iz pakla ima podršku sa najvišeg nivoa. Ima je i Ostoja ali to su izgleda različite struje. Ili je psiho namjerno pustio da se glođu i prebacuju loptice, to ga zabavlja. I njega i narod, hljeba i igara.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Bez ikakvog navijanja za Ostoju .Jedna realna stvar je dati njemu i Marku Nikolicu klub da ovo podize na noge .Da je idealno nije da moze i treba bolje moze ali Nije moguce .Partizan je bio uvek u rukama politicara Tako da ovo Nije sok ali jeste razlika obzirom da nikad Ni jedan politicar Nije ulagao svoj novac u klub .Ako je neko u stanju da dovede Marka ili Zoca da bude posle 4 godine 6 klub u Evropu i da ga gleda 20 000 ljudi sa placenim kartama Pri tom svojom firmom bude sponzor treba ga pustiti .To Jeste razlika u odnosu na Ruzice Vucelice Vazure .Iako smo svi svesni situacije .FK PATRIZAN umire lek nikad Nije prijatan i sladak .Treba nam malo mudrosti GROBARI .
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.609
Reaction score
30.034
Локација
Novi Sad
Čovek daje odgovore na pitanja SMS porukama...


1. Како сте доживели елиминацију од Шерифа и ко је крив за други тежак пораз у Хумској (премијерни: Младост ГАТ 0:4) за свега 13 дана?

2. Партизан ће, по свему судећи, шесту сезону да заврши без титуле, четврту без трофеја. Превише за клуб светле традиције?

3. Навијачи Партизана траже оставке управе. Хоћете ли да их послушате?

4. Уколико нећете да послушате навијаче и поднесете оставке, како планирате да подигнете Партизан предуго с погледом у леђа вечитом ривалу?

5. Каква је Партизанова финансијска ситуација и колики је дуг?

Вучелићево СМС „писаније”, са симбиозом одговора, прилично се отегло...

- Тешко сам поднео елиминацију, наравно. Баш као што сам лепо поднео победе над Келном... – већ у уводној реченици наговестио је спремност за „борбу” челник српског вицепрвака.

И, брзопотезно поручио:

- За понедељак сам заказао Управни одбор ФК са темом извештај о раду и одговорности за резултате, па... онда даље кроз легалне институције клуба и никако друкчије. Али, баш никако.

Те...

- Будите сигурни да смо свесни својих одговорности и да ћу да се суочим с њима. Врло уважавам став навијача и да сам са паролама њиховог задовољства суочен био и онда кад смо освајали трофеје попут шампионских титула, дупле круне и купова Србије, презимљавања у Европи, победа над Келном...

Уз „скок”:

- Што се финансијске ситуације у клубу тиче, њу одликује најредовнија исплата плата фудбалерима и свим запосленим у клубу и стручном штабу, што сам одувек сматрао превасходним задатком управе. Лиценце за европска такмичења увек смо редовно и регуларно добијали уз свесрдну помоћ државе, посебно председника Србије Александра Вучића. Потпуне истине ради то кажем и уз искрену захвалност, ма колико то и како сметало било коме. И наредна примања запосленима, као и играчима, биће у року намирена.

Па, крешендо:

- Посебно смо одговорни што смо ове сезоне донели највише међународних бодова српском фудбалу... Могли смо и морали много више. То, такође, заслужује и критику и одговорност.

Толико од Милорада Вучелића... „Живу реч” заказали смо за понедељак, после седнице Управног одбора.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.027
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Bez ikakvog navijanja za Ostoju .Jedna realna stvar je dati njemu i Marku Nikolicu klub da ovo podize na noge .Da je idealno nije da moze i treba bolje moze ali Nije moguce .Partizan je bio uvek u rukama politicara Tako da ovo Nije sok ali jeste razlika obzirom da nikad Ni jedan politicar Nije ulagao svoj novac u klub .Ako je neko u stanju da dovede Marka ili Zoca da bude posle 4 godine 6 klub u Evropu i da ga gleda 20 000 ljudi sa placenim kartama Pri tom svojom firmom bude sponzor treba ga pustiti .To Jeste razlika u odnosu na Ruzice Vucelice Vazure .Iako smo svi svesni situacije .FK PATRIZAN umire lek nikad Nije prijatan i sladak .Treba nam malo mudrosti GROBARI .

A šta ćemo sa pičkoustim degenerikom, kakva je njegova uloga u Partizanu?
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
A šta mo sa pičkoustim degenerikom, kakva je njegova uloga u Partizanu?
Vidi bez namere da ulazim u konflikt .Mi 10 godina nismo dedu Od 80 godina promenili a hocemo njega . Olovka ulica izbori .Ovo sada nista ne donosi Partizanu korist Imaju samo ovi preko puta .Svestan odnosa prema klubu svo postovanje stavi klub na noge fudbal moze da se finansira sam uz mendzment novi stadion dobar rad pa se deri kako hoces .Ovako cemo i dalje samo stetiti Partizanu a pomagati njima tamo...sto se i godinama desava ..
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
631
Reaction score
2.054
Od zla oca i još gore majke!
Obojica!
Kukala nam majka!
Kako da biraš izmedju ova dva dupelisca!
Čmarine odvratne,govnave mrš iz kluba
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
181
Reaction score
1.014
Nadam se da ne mašim temu, a s obzirom da je Ostoja predsjednik JSD-a, pretpostavljam da je vezano za temu Uprave FK-a, pogotovo jer se šuška da isti želi da preuzme FK. Ono što mene interesuje, ako neko može da mi objasni, može i u PP, zašto je Ostoja toliko loša opcija? Shvatam da se on veže za stranku, ali gledajući kroz KK, ne bih baš rekao da smo sparing partner ciganima i da smo tu da bi bili drugi. Kad sve sagledam, u KK je uradio mnogo dobrih stvari, bar meni tako izgleda. Ja živim u RS, pratim sve vezano za Partizan, čak i politiku u Srbiji, koliko stignem, a vjerujem da vi to dosta više i bolje znate, pa ako neko može da mi odgovori na postavljeno pitanje oko Ostoje. Ako sam sa ovim skrenuo sa teme, izvinjavam se uredništvu i ako treba obrišite poruku.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Nameštena (sabotirana) utakmica broj 5 protiv cigana u prvoj sezoni zlog Italijana
Oteran zli Italijan kada je ugrožena mezimica (pod ugroženim smatram da ne igra Evroligu).
Konstantno laganje oko dugova u stilu doktora iz rupe.
Briše se pod nama u domaćim takmičenjima uključujući i ABA liga u logističkom smislu
Vrlo je upitno osvajanje Abe ove sezone.

U kratkim crtama.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.282
Reaction score
7.137
Slazem se, ali ne zelim da vjerujem da je Zelimir dosao i pristao na to da bude vjecno drugi. Nije Zoc ni naivan ni od juce.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
"Što se finansijske situacije u klubu tiče, nju odlikuje najredovnija isplata plata fudbalerima i svim zaposlenim u klubu i stručnom štabu, što sam oduvek smatrao prevashodnim zadatkom uprave. Licence za evropska takmičenja uvek smo redovno i regularno dobijali uz svesrdnu pomoć države, posebno predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Potpune istine radi to kažem i uz iskrenu zahvalnost, ma koliko to i kako smetalo bilo kome."

Jeb'o te Vucic.
Nestvarno. Finansije su nam vrh, zamolimo predsednika da nam plati licencu i onda mu se zahvalimo, što da se cimamo da zaradimo i unesemo neki dinar u klub.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Nameštena (sabotirana) utakmica broj 5 protiv cigana u prvoj sezoni zlog Italijana
Oteran zli Italijan kada je ugrožena mezimica (pod ugroženim smatram da ne igra Evroligu).
Konstantno laganje oko dugova u stilu doktora iz rupe.
Briše se pod nama u domaćim takmičenjima uključujući i ABA liga u logističkom smislu
Vrlo je upitno osvajanje Abe ove sezone.

U kratkim crtama.
Oko 5 utakmice puklo je oko premija i to je velika sramota.Oko duga APR kaze da Nema duga prema banci da je resen kao i prema igracima kaze EL .Oko poreza dug je bio 151 million pre Pekovica sada je tacno da je 6 sa kamata.Ne placa se trazi se kolateral da se skine 50℅ kamata i udje u reprogram .Zoc je na klupi KK PATRIZAN i6 u EL do sada je klub gledali 220 000 ljudi u EL sa Placenim kartama i do kraja sezone Bice ih 300 000 .Bez ikakve namere da branim Ostoju ovo stoji po meni .Ako gresim izvinjam Vam se.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
U Srbiji nažalost nemaš dobrih opcija za upravu. Ta priča je utopija. Taj da uzme FK (da ga ima) ne bi izdržao pritiske. Jedino da nas stranac uzme pod svoje, a to malo teže jer je papirologija mutnija od Dunava.

Pre bi trpeo pošumljenog koji ima veze sa biznisom nego ove mentole koji nemaju. Onaj bar zna nešto da napravi.

Svaka nova opcija će biti osveženje za nas i naše legende.
 
Top