Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Meni se cini da ovo uprava napolje sa juzne tribine na kraju i cela predstava na kraju znaci da su V&V definitivno bivsi a nadam se i Stolica sa njima. Ocigledno je Firer shvatio da oni vise ne mogu da mu cuvaju ledja i da je manja steta da njih skloni a postavi neke slicne, nego da rizikuje...
  2. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Jeste da mi igramo slabo od pocetka sezona, ali mene AEK nije uopste impresionirao. Cak bi reko da je malo falilo da odnesemo pobedu sa Kipra. Za veceras je kljucno postici gol u prvih 45 minuta i skinuti pritisak sa ledja, a onda ce ici puno lakse. Vreme je da Rikardo konacno proradi. Verujem u...
  3. FK Partizan 2017/18

    Nenad Djordjevic koji je kum Bate objavio na twitteru da je Bata Mirkovic novi trener. Slicnu poruku salje i glumac Boki Peric.
  4. Liga Evropa 2017/18

    Da mi je znati samo koja je bila ideja Senjora sa ovom taktikom. Jbt, prva utakmica 1-1, odgovara plzenju i ovaj se brani. Skinuli smo gace i pre nego sto smo istrcali na teren. Ceo tim odigrao katastrofalno. Nismo stvorili nijednu ozbiljnu sansu. O cemu da pricamo dalje? Tosic i Mesko od kojih...
  5. Liga Evropa 2017/18

    Izgleda da upadamo medju nosioce :D
  6. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Buducnost je ok rival za ovu fazu kvalifikacija. Jedva su ovojili titulu u CG, drugu polusezone milion poraza tako sa te strane ne bi se trebalo postavljati pitanje favorita. Ne ocekujem neku kanonadu u Beogradu, ali nekih rutinski 2-0, 3-0 da. Sto se tice utakmice u Pg, na stadionu ce biti...
  7. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Mozda jedino od ovih da izbegnemo Zalgiris jer im je sezona u toku, a mi nismo bas uigrani. Ko god da nam dodje od ovih uz ozbiljan pristup sa nase strane ne bi trebalo biti nikakvih problema.
  8. Zimska Radio Mileva 2017

    Dobrodoslica Panticu. Otisao kao zadnja p***a, ali se nadam da ce pod Djukom da procveta i da ce dati barem malo ovom klubu, koji ga je stvorio.
  9. KK Partizan 2016/17

    Realno celo vreme smo bili bolji i apsolutno zasluzena pobeda. Trebalo je da bude sa vise razlike ali sta je tu je... Hecer majstor, u drugom poluvremenu je igrao simultanku protiv paoka. Pohvalio bi jos i Djanija, Vanju i Andrica. Paok teska divljina. Trebalo bi u pioniru rutinski da ih...
  10. Liga Evrope 2015/16

    Grupa L: Atletik Bilbao, AZ, Augzburg, Partizan
  11. Liga šampiona 2015/16

    Nekako smo uplaseni usli u utakmicu. Kao da smo je izgubili jos u svlacionici. Kiza je delovao bezidejnije i ocajni nego ikad. Stadion pun, a navijanje kao da je neki trening. 4-5 minuta ono muk kao neka sahrana. Kad ce se vise stvari na tom Jugu vratiti u normalu? Publika isto nekako...
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sportklub pise da nas je Milutinov napustio. Ako je tacno, onda stvarno glupa odluka sa njegove strane. Nigde ne bi mogao da napredue vise nego kod Duleta, gde bi se verovatno cela ekipa podredila njemu. Ne znam dali je dozvoljen SportKlub na ovo forumu zato necu da ostavim link. Inace u samom...
  13. Liga šampiona 2015/16

    Partizan-Dila Gori Dobro je sto je prva kuci i uz povoljan rezultat(pobeda bez primljenog gola) mislim da ne bi trebalo da sterpimo u revansu. Tacno je da svi igraju fudbal danas i sve to stoji, ali uz dobri pripremu i uigranu ekipu ne bi trebalo biti nikakvi problema. :napred Partizan
  14. Radio Mileva 2015

    Aga po tviteru pise da se Brandao predomislio nakon potpisa Bozinova i da ce mozda doci. Ukoliko on ne dodje spominje se pozajmica Li Adija iz Dinama. Da potpise ovaj Markinjos i mi bi smo imali jak tim.
  15. Liga šampiona 2015/16

    Prvo svaka cast Voji na odlicnom izvestaju. Apsolutno se slazem s njim. Za nas ovakve bi bili problem u Q2 i Sarajevo i Trencin i Targa, pa i Astana. Opet sve zavisi od nas. Ako bude prelazni rok tipa: Lola in, Nikola Drincic out, Trujic in, Zile out , ako prodaju Balazica ili Ilica a dovedu...
  16. FK Partizan 2014/15

    Cestitke igracima, Kizi i svim navijacima Partizana na 26-oj tituli. Sacuvati tim i uz pojacanje u napad na LS. :napred Partizan
  17. FK Partizan 2014/15

    Mislim da je vreme da pobedimo i gurnemo komsinicu u jos veci ambis. Nisu nista posebno ove Nislije i to me najvise raduje. Ko ce ga metnuti svejednu. Ocekujem dobru igru od Dzigija i Zileta. Neka moja procena 2:0, 2:1. Partizane igraj i pobedi! :napred Partizan
  18. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Do juce je sve bilo nerealno, pa sam se pitao dali sanjam, ali ocigledno vec danas se neke stvari ispravljaju... Lazovic je bio vrlo znacajan za nasu igru i puno ce nam nedostajati ali sta da se radi. Ko ga nema, bez njega se moze i mora. Ne ocekujem nikakvu zamenu jer se zna ko nam sedi u...
  19. KK Partizan 2014/15

    Ne bas najbolja utakmica, ali pobeda se pise i to je najvaznije. Dragan dobar, Maki gospodin, Edo prelomio a pohvlalio bi i Andrica koji iz meca u mec pokazuje kontinuitet koji je rezultat pre svega dobro rada. On ce imati znacajnu ulogu u najvaznijim mecevima ove sezone. Pionir pun, fantasticno...
  20. NISMO ISTI!

    Evo jedna pesma za mutante iz stjepana supanca:pickaciganska https://www.youtube.com/watch?v=URQAxWes6_I
Top