Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.428
Ako stvarno nesto zelimo od ove sezone, ovaj dvomec mora da nam bude zadnji "evropski".

Ae ispadajmo od grka s nadom da time zauvek rasciscavamo sa nesrecnom odlukom da se uopste nastupa u ovom smesnom takmicenju. Malo iskustva, uigravanja, malo neizvesnih zavrsnica za nase nedorasle junake, sve je to ok, ali sad je vreme tempiranja forme za april/ maj i treniranja, tako da pali odavde.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Izraziti slazem se za takmicenje ali
nema boljeg treninga od utakmice, pogotovo za Gordona
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne slažem se, igranje sa tenerifama kao drugim u španiji je za nas odlična škola, a imamo 16 igrača u rosteru, povređeni ne moraju da igraju, plus se dobijaju pare za svaki prolaz
Tako da uvek maksimum i uvek do kraja, tako se stvara mentalitet
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Tako je ako smo prifatili da igramo i takmicimo onda treba da nama samo pobeda bude imperativ. Grci nisu bog zna sta mi mozemo dalje, a za to treba borba do kraja.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Imaju dve utakmice sa bratskim klubom,biće sigurno spektakli u Solunu i u Beogradu i to raduje sve navijače Partizana..
Biće teško bez Novice ali sve ukupno mislim da smo bolji i da prolazimo..
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
ima li neko uceniji ovde da da neki kvalitetniji linak za nas sto nam je i grcka salata daleko :)
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Ocaj zivi... Na stranu rezultat, Robinsonu se zahvaliti koliko vec veceras, Koprivica i Karahodzic ovakvom igrom na nivou startne petorke nekog kluba u drugoj srpskoj ligi, Majstorovic za nijansu iznad... Ratkovica u daunu, Bircevic sa mnogo glupih poteza, Vrabac kao vrabac... Samo da nas ne kosta ovo sto smo u zadnjem napadu imali faul da dao a popisali nas trojkom... Trebalo bi to u Pioniru da sve legne na svoje, ALI..... :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.922
Локација
Храм фудбала
Joj sta mi radimo, umalo da prokockamo sve dobro uradjenom u prvom poluvremenu.
Ali pobjeda se pise i to bez naseg najboljeg igraca.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
uz neke redovne gluposti i bez novice ovo je bilo sasvim zadovoljavajuce , po meni je samo lukovic trebao igrati vise jer smo sa njim kontrolisali skok pod nasim kosem veoma dobro , i bircevic robinson i ratkovica bi trebali najzad da prestanu da gube lopte kao neki klinci ( sto nijedan od njih nije )
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Cestitke na pobedi, ali tesko je gledati nase centre....mislio sam, da je Koprivica najgori, ali Majstorovic ga polako prestize...jednostavno nema kosarkasku intelegenciju...gomila glupih poteza. Pa on cak i kad napravi dobar potez (blokadu), dize ruku za faul!? U Metalcu je izgledao kao solidan igrac, ali kod nas je totalno pogubljen.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Samo da pitam, šta Džikić radi sa tajm autima u slobodno vrijeme? Izgleda ih nosi kući i sakuplja negdje na vitrini, kao posebne trofeje. Jeb'o te, danas ga nikad na vrijeme nije zvao. Dozvoli da nam priđu na +3, i opet ne zove, nego tek u sljedećem napadu. Ima 40 sekundi prije kraja +3, i umjesto da posloži jedan napad, opet ne zove. Kad su pogodili tricu 3.5 sekunde do kraja, umjesto da prevede loptu na našu polovinu i pokušamo i mi dati koš, opet ništa.

Mi smo bili katastrofalni, jedino imamo sreće što su oni još gori. PAOK dosta skupio odbranu na početku, malo smo i šutali koliko smo imali prostora sa distance. Previše grešaka, nevjerovatno previše glupih kilavih držanja lopte Koprivice, Lukovića... gdje su nam ukrali iz ruku 3-4 lopte.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke Džiletu i ekipi na pobjedi.
Mislim da smo mogli dobiti i ubjedljivije.
Slijedi nam veoma važna utakmica.

:napred Partizan
 

blizzard

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2014
Порука
79
Reaction score
6
Realno celo vreme smo bili bolji i apsolutno zasluzena pobeda. Trebalo je da bude sa vise razlike ali sta je tu je... Hecer majstor, u drugom poluvremenu je igrao simultanku protiv paoka. Pohvalio bi jos i Djanija, Vanju i Andrica. Paok teska divljina. Trebalo bi u pioniru rutinski da ih odradimo. Inace sve pohvale za atmosferu. Nadam se jos boljoj za dve nedelje u Beogradu.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
576
Reaction score
2.281
Jedino večeras što je vredno gledanja je Hečer, ostali tu i tamo...Robinson merna jedinica za beskorisnost, gledam mučenika trči sam onu kontru čini mi se u 4/4 , lopta odskače do glave,pokušava nešto da dribla , samo sam čekao kad će da se strovali na parket.
Ovaj Paok je komedija , da su bili neutralni dresovi , mislio bi da igramo protiv Konstantina...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Robinson da skine znojnicu sa Džordanovim logom i da se malo presabere, psihološka blokada nikako da prođe. Šteta, vidi se da je dobar momak. Ja bih istrpeo do kraja, samo nek pokida kada bude najbitnije, ili barem da ne usere kao što ume. Sigurno nije tako loš kao što sve vreme izgleda. Vanji je bio prevelik teret pod Perom da nosi sam klub koji je uteran u grob, biće od njega klasa, Ratkovica zna i da briljira i da govna, koliko imamo prostora za napredak, odlični smo. Biće to kako treba na kraju sezone, čim se komšinica plaši, na dobrom smo putu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.635
Reaction score
8.523
Локација
Македонија
Solidno prvo poluvreme i namesto da dvomec prelomimo u drugom i dobiemo ih sa vecom razlikom dogadja se pomracenje uma i nekoliko 'brilijantnih' poteza nasih vracaju ove mucenike u egal utakmicu.
Cestitke na pobedu ali da smo bilo malo ozbiljniji ovo bi dobili glatko sa vecom razlikom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top