Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. BeerBrain

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Gledajući naš Partizan samo jedno je sigurno, svi ćemo umreti! :pop :icon-lol: :partizan-fan:
  2. BeerBrain

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ali jedne cene sinoć, a druge jutros...... koji je njima više sa ovakvim glupostima....
  3. BeerBrain

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Sve rezervacije, upiti, plaćene dostave zaključno sa 15.08.2023. do 18h će biti realizovani narednih dana. Po ovome bih rekao da može i dalje da se podigne, pošto je upit poslat ranije i izrađeno je. Idem posle do Merkatora, pa ću videti. Hvala :)
  4. BeerBrain

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Kod mene su tražili dodatni info, zato što sam na ćerkino ime uplatio, pošto sam već ranije uplatio na svoje, a hteo sam i da ona dobije svoju prvu člansku kartu. Znači duvangija :icon-lol:
  5. BeerBrain

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Znam da se tek desilo, ali čisto javnite kada budete imali info šta će sada da bude sa članskim kartama pošto je sa Tiketlajnom prekinuta saradnja i oni sve obustavljaju.
  6. BeerBrain

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Na odmoru sam u Grčkoj i na plaži gde inače nema naših skoro pa uopšte upoznam se sa nekim načim dečacima, pošto kako šta izronim moraju i oni da vide i tako sedimo na plaži i jedan mali kaže moj tata je dao gol Zvezdi na derbiju na Marakani. Reko kako se ti mali prezivaš, kaže Mihajlović i tu...
  7. BeerBrain

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Meni npr ovo jako smeta na 25.06. Ko god da se ovim bavi, ne radi na pripremi utrakmica, pa da je bio zauzet ABA ligom. Jeste nameniski račun i ne mislim da se kralo, ali brate ako si nešto rekao i ljudi dali pare, nemoj se igrati sa tim.
  8. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Naša najveća pobeda ove sezone je Stefan Đoković, ne zato što je sin Novaka, nego zato što je pored cele familije koja navija za Zvezdu, on odlučio da navija za Partizan, a Partizan je večan, dok su mu deca verna. Budi čovek, a ne broj! Još jednom smo ovu igru napravili magičnom, nažalost i...
  9. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Što bi reklo mašti na volju, ali da sam na rukovodećem mestu u klubu ekipa bi se već danas spremala za put u Fuenlabradu, izolovan smeštaj, treninzi, da se ekipa izvuče iz svega ovoga šta se dešava kod nas, da se vrati fokus, energija, da se nauči bitan deo istorije kluba ko nije do sada naučio...
  10. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ovo najmanje ima veze sa utakmicom, ali mi dugo stoji Ne znam zašto ni kako dozvoljavamo sebi da se stalno naprđujemo i gubimo energiju sa veliko srBskim partiJotskim masama. Zato što se stalno nešto branimo i izigravamo budale, zato nas i jebavaju kako i gde stignu. Matori ćuti i radi, znaš ko...
  11. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Posle nekog vremena idem na utakmicu, malo mi je i čudan sav taj osećaj. Razmišljam šta ću da ponesem, mislim se idem samo sa šalom i setim se da je pokojni ćale bio taj koji ga je poslednji put nosio dok smo išli u Areni na ulaz za invalide i koliko su mu radosti donosili tada ti trenutci sa...
  12. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    NIje, ovo je leva, bar se za nju držao
  13. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mislim da je nažalost ovaj put Aleksa bio X faktor ali u kontra smeru, nije ovo ništa protiv njega dosta puta je njegovo "ludilo" prevagnulo na našu stranu, sinoć je jednostavno bilo tako. Da je isporučio onih svojih par koševa, a ne izgubljenih lopti mislim da bi se druga pesma pevala. Tavares...
  14. BeerBrain

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Odeš na kraj mail-a, tamo ima u atačmentu uplatnica u pdf formatu, tu imaš i QR code
  15. BeerBrain

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Jedan predlog, ako vam nije mrsko napravite QR code, sa brojem računa i svrhom uplate, primaocem. Možete i kao na sajtu Partizana da napravite par komada sa unapred upisanim i ciframa, tipa: 3000, 5000, 10.000.... I onda neko samo skenira, dopiše ime i završio je. Kapiram da će masa ljudi biti...
  16. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Malo mi što se oko Partizana nerviram, još mi i Real treba... Ali koje kozaračko odigra lik sa loptom i oni ne sviraju korake :krsti:
  17. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Tako je :)
  18. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sve je ovo normalno :D Kakav potop i onda zidaj malo po malo, bude se jedan po jedan i na kraju gazi samo pun gas :šal Šta god da bude u narednim utakmicama stvarno mi nije bitno, znam da će ovim momci dati sve od sebe, pa neka bude što biti ne može... Svakako u ovom paklenom periodu i jeste...
  19. BeerBrain

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Bipolarno, manično, depresivni doživljaj, hvala bogu rakije ima dovoljno :šal Smrt fašizmu, živeo Partizan! Da pokorimo žabare i Top 8 je tu!
  20. BeerBrain

    Kup Radivoja Koraća, 2023.

    Kad prođeš s Partizanom sve i svja za života pa dobiješ i osećaj kada će šta da se desi. Kad smo u trećoj izdivljali vezano par napada i kada je Aleksa nerezonski šutnuo za tri sa 9 metara, iako smo imali tada i dalje dovoljnu prednost odlepio sam i ugasio tv jer sam znao da je to što bi na...
Top