Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dug je nekih 120.000 eura sa sve kamatama Nije to dug koji se moze smatrati omcom oko vrata Nije prijatno, ali je daleko kd toga da ce mi i to sjebati dan
  2. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    I ako je tako, to znaci da se mora okrenuti list i postaviti dugorocbiji cilj. Kurva je miljenik pickoustog. Dakle moramo da racunamo da pored ove situacija kakva je sada da ce oni moci da racunaju na pomoc svake vrste a da nama ne da nece biti nista pomognuto vec ce i da nas saplocu Drugim...
  3. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ja se dobro secam orelazbog roka 2007... Miskovic kod njih, Piksi... Dovode Salasa, Molinu, Barkosa. Sve reprezentativci....svi debelo placeni... Mi uzimamo za 60.000 Diaru, za 200.000 Juku i za 375.000 Moreiru. Ne secam se cifre, i nisam 100% siguran, ali mislim da tada dovodimo i Tosica pred...
  4. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    99% sam siguran da dolazi spic u narednih 100 minuta
  5. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ipak pozajmica sa klauzulom od 1.000.000 Dakle, na leto nam se vraca
  6. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Mislim da ce se uskoro saznati ime stranca, spica. Za Ozegovica 600.000 30% Cuki Dakle zatada na njemu 120.000.
  7. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Bese i za #51 moramo da damo 30% cukarickom? U problemu smo, prodali za 1m vise nego kupili, od uefa 1m, od sponzora max 1m. Fali jedno 7 da se zatvori sezona Soumah ima ponudu od nekih skandinavaca da ode na pozajmicu a Ozegovic od francuskog drugoligasa i nekih rusa Tako barem pose telegraf...
  8. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ne znam koliko je los igracki kadar... Levi bek je los, ok Desni bek, imas 3 sasvim solidne opcije Bekovi, sasvim prosecno Zadnji vezni, prosecno Krila solidna Centralni vezni solidan Napad ok Sve je to ti negde. Fale 2 igraca koka ce praviti razliku, povuci ekipu Nema vise Evertona, Leonarda...
  9. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Bez pojacanja, i to danas, i to ozbiljnih pojacanja, sumnjam u ravnopravnu borbu za titulu Kako evrope nema a kum me licno mnogo ne zanima, ppdrzao bih maximalno forsiranje mladih igraca i rastanak sa 5-6 matoraca, da ih ne imenujem Tesko mi sve ovo pada i plasim se da nam sledi teska(polu) sezona.
  10. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Stojkovic Sehovic Enake Celavko Valiate Lola Zdjelar Pantic Zakaric Suma Ricardo Ja bij ovo izveo Ofanzivni bekoci, 2 zadnja vezna, Sumu sloboda u sredino, Pantic levo, Zakqric desno Celavi i spanac stoperi a defe neka malo odmori Izmne Ivanovic, Ilic i trecu ne mora ni da izveismo do 90...
  11. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ja ipak pratim sta i oni rade. No, sto se nas tice, imamo problem velikog broja stranaca i ako ne udjemo u logi Evrope sumnjam da ce se vise i jedan stranac dovesti. Jedino da se Soumah proda, Zakaricu sredi pasos pa da uzmu jos 1 stranca i da imamo 5, gde bi svako kolo jedan bio van protokola
  12. FK Partizan 2018/19

    Moram da stanem u odbranu Batice Podrzavam sto je odmarao neke igrace, treba je i Zakarica Nama je protiv Turaka uzasno bitna utakmica I za 3.000.000 i za uefa bodove a i ulaakom u ligi Evrope, siguran sam da bi doveli jos 1-2 pojacanja Sto se tice stranaca, mi imamo 6. Scekic, Zakaric...
  13. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Momci Pofajtali smo se. Igrali srcem. No reci da smo zasluzili pobedu-tesko! Srcem da ali stanje na terenu i sanse meni kazu da iz svega vidjenog-mi treba da budemo zadovoljniji remijem. Mnogo sam se razocarao u Ivanovica:( Bas nista od njega Gomes i Zakaric, pa i Jankovic dok je bio...
  14. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Zadovoljan sam Ne mozes sa svime da budes zadovoljan ali u totalu-borili se, ginuli i ja im skidam kapu
  15. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Kosovic nije zadnji vezni Dakle pored Zdjelara i Lole, dobili smo zadnjeg veznogbio je standardan u aturskoj, Bata ga sigurno poznaje i sigurno je on njegova zelja. Sada jos levo krilo, spic i ofanzivni vezni a da se prodaju soumah, ogezovic i cg maradona
  16. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Izbacio Spartak Cehe, ozbacila vojvodina”onomas” i Sampdoriju i turke(tranzon ako se ne baram), izbacila gamad pre godinu dana Ruse, ozbacismo mo yang boyse prosle godin, izbacivasmoni Sporting iz Lisabona, i 2 puta new castle... Ni jedna od gore navedenih ekipa nije losija nego Besiktas...
  17. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Sumnjam da se ovaj dovodi Em su 3 napaaca tu(kakvi god bili), em ovaj odavno ne igra fudbal, em je stranac, em nam je levo krilo potrebnije
  18. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Gledao sam Turke zadnjih 15 minuta. Sigurno da su favoriti, imaju kontinuitet evropskih utakmica vec nekoliko sezona, ali daleko od toga da se ne mogu proci!
  19. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Nisam siguran da ima novaca da se iko dovede Ako je verovati, nas budzet je 12.000.000 Prodalo se za jedva 2m Od sponzora ima valjda 1 m Od uefe ce se uzme kko 1m Kako doci jos do 8m ako se ne udje u le, niko ne zna Verujem da su mnogo vise opterexeni prodajom nego kupovinom I plasim se da za...
  20. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Sada se tek nerviram sto izvukosmo Besiktas Ne mislim da nemamo sanse, ali bice veoma tesko Steta bi bila ne igrati Evropu.
Top