Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Dug je nekih 120.000 eura sa sve kamatama
Nije to dug koji se moze smatrati omcom oko vrata
Nije prijatno, ali je daleko kd toga da ce mi i to sjebati dan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Dug je nekih 120.000 eura sa sve kamatama
Nije to dug koji se moze smatrati omcom oko vrata
Nije prijatno, ali je daleko kd toga da ce mi i to sjebati dan

Niko i ne ocekuje da tebi lose vesti o Partizanu sjebu dan.
Meni svaka losa vest i los rezultat Partizana totalno sjebe dan, cak i vise od tog jednog dana.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Na balkanu je manje vise svakome sjeban dan samim cinom budjenja, a navijacima Partizana i tokom sna... Elem ili ovi u KK stvarno zapinju da rade kako treba ili su toliko usavrsili prosipanje price i farbanje masa da je to fascinantno.
Niti jedan dug nije mali, pa sve i da je 1km ili 1 euro ali ako je tako kako ovaj iz Cacka tvrdi onda ce to biti rjeseno ...
Mene stvarno tjesi taj rad oko klinaca, borba za talente i trenere... Kada bi bilo kao sto se pise ili makar 50% od toga ima nade za KK.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Drew Gordon je u pitanju,cudi me da se on seca da je uopste kod nas igrao s obzirom koliko je godina proslo...
Daj nek plate to tim strancima da ih skinemo sa grbace,ionako osim Gista ovi ostali nista nisu ni uradili za Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Drew Gordon je u pitanju,cudi me da se on seca da je uopste kod nas igrao s obzirom koliko je godina proslo...
Daj nek plate to tim strancima da ih skinemo sa grbace,ionako osim Gista ovi ostali nista nisu ni uradili za Partizan
Kakve veze ima dal su uradili, potpisali su neki kurcev ugovor, totalna je komedija da se i Gistu duguje, pola foruma bilo maloletno kad je igrao za nas.
Čekam samo da nas sastave i ovi Dzikicevi pokušaji otvaranja rehab klinike...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Da me ne shvatite pogrešni ali...
Dovođenje mladih igrača (juniora i kadeta) uvek je vest za uzak krug ljudi, stručnjaka i dela navijače koji "prate" sve. Puštanje ovakvih vesti uz atribute u naslovu "najbolji", "najtalentovaniji" - samo su bacanje prašine u oči i ništa drugo.
Dalje, klub koji nema pare PROIZVODI IGRAČE ZA DRUGOG A NE ZA SEBE! Ako iko od tih klinaca bude barem dobar, mi ga u crno-belom gledati nećemo!
Sead Krdžalić plus MLADA prva ekipa meni govori sledeće: "nedostatak kvaliteta nadomestiti JAKIM TEMPOM i pritiskom na loptu" - bićemo ekipa koja "može svakog da dobije" na jednoj utakmici ali u SERIJI nema šanse. Ovo dalje znači da se borimo za 4. mesto i da je to projektovani cilj za ovu sezonu.
Priče "radi se dobro" kod mene ne piju vodu! Imamo mlad tim zato što nemamo para za NORMALAN takmičarski tim. Nema rada na duge staze niti ga može biti. Svako ko iole odskoči će otići - komunizam je davno srušen.Zato drugari, mislim da džabe tupimo tastaturu.Ako budemo imali sreću idemo na 4. mesto to je krajnji domet a ja to NEĆU DA GLEDAM! To nije Partizan za koji ja navijam i kako ga pmtim. Jebeš sezonu u kojoj i pre početka možeš skontati da se za TITULU BORITI NEĆEŠ! Onda će izaći na kraju sezone da nam kažu kako su bili uspešniji nego prošle i kako su SMANJILI DUG. Onda ćemo te juniore povući u prvi tim da i oni budu 4 (što je uspeh za mlad i neiskusan tim). I tako u krug ... Sve dok neko ne dođe sa koferom para u klub. Nema nama od košarke ništa dugooo!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@Nema1
Ma bolje je da dovedemo "islužene konje" od kojih samo tekućoj sezoni možemo da imamo korist, debelo ih platimo, iskopamo još veći kanal klubu i da se nadamo da ćemo uspeti da izborimo evroligu pored ogromnih ulaganja budućnosti, cedevite i fmpa.
Sezona se završi, ne odemo u evroligu, svi ti konji odu na kraju sezone, od njih nema nikakve zarade i onda da se lepo spojimo sa megom da ne bi ugasili klub.
Niko ne voli što prethodnih sezona nismo ostvarili bolje rezultate, ali to ne znači da ne treba da gledamo i pratimo klub. Ako navijaš i gledaš Partizan samo dok pobedjuje, ne bih znao šta da ti kažem, jer bilo je i biće teških sezona, ali dok smo mi uz klub i dok postojimo, uvek će se klub izdizati iznad tih problema. Mazohizam je povezan sa navijanjem za Partizan, trebalo je to da znaš.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da me ne shvatite pogrešni ali...
Dovođenje mladih igrača (juniora i kadeta) uvek je vest za uzak krug ljudi, stručnjaka i dela navijače koji "prate" sve. Puštanje ovakvih vesti uz atribute u naslovu "najbolji", "najtalentovaniji" - samo su bacanje prašine u oči i ništa drugo.
Dalje, klub koji nema pare PROIZVODI IGRAČE ZA DRUGOG A NE ZA SEBE! Ako iko od tih klinaca bude barem dobar, mi ga u crno-belom gledati nećemo!
Sead Krdžalić plus MLADA prva ekipa meni govori sledeće: "nedostatak kvaliteta nadomestiti JAKIM TEMPOM i pritiskom na loptu" - bićemo ekipa koja "može svakog da dobije" na jednoj utakmici ali u SERIJI nema šanse. Ovo dalje znači da se borimo za 4. mesto i da je to projektovani cilj za ovu sezonu.
Priče "radi se dobro" kod mene ne piju vodu! Imamo mlad tim zato što nemamo para za NORMALAN takmičarski tim. Nema rada na duge staze niti ga može biti. Svako ko iole odskoči će otići - komunizam je davno srušen.Zato drugari, mislim da džabe tupimo tastaturu.Ako budemo imali sreću idemo na 4. mesto to je krajnji domet a ja to NEĆU DA GLEDAM! To nije Partizan za koji ja navijam i kako ga pmtim. Jebeš sezonu u kojoj i pre početka možeš skontati da se za TITULU BORITI NEĆEŠ! Onda će izaći na kraju sezone da nam kažu kako su bili uspešniji nego prošle i kako su SMANJILI DUG. Onda ćemo te juniore povući u prvi tim da i oni budu 4 (što je uspeh za mlad i neiskusan tim). I tako u krug ... Sve dok neko ne dođe sa koferom para u klub. Nema nama od košarke ništa dugooo!
Vazi, pitacemo Dzikica za savet kako da napravimo takmicarski tim bez i jednog mladog igraca i sa iskusnim kvalitetnim strancima koji donose razliku.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Stavite opciju "ne svidja mi se"! Druže sta si ti napisao pa ovo nema smisla. Nekim ljudima treba zabraniti čitanje novina. Novinar u današnje vreme napiše svoje mišljenje ili mišljenje nekog drugo i time kreira javno manje.Ove godine Partizan je uradio predobre stvari, ja jedva čekam da počnu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Koliko se sjećam, kad god smo u fudbalu (dok smo se pripremali na Tari) gubili pripremne mečeve, bili smo dobri u prvenstvu.
Imam neki pozitivan osjećaj što se tiče ovog prvenstva. Nadam se samo da, ukoliko nas krene, Ostoja na naredbu vrhovnog božanstva Krcunije ne pritisne neko crveno dugme.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
@Nema1
a sto si na ovom forumu, kada ti ne pada na pamet da gledas Partizan, i kada "nama" od kosarke nema nista jos dugo?!
Sta kazu tvoji drugari sa severne tribine, ima li sanse da se fmpdivakurvaitd vrati u EL ove sezone ili cete i vi cekati jos dugo?

EDIT: Dzine, imas moj glas za moderatora godine! :D
Nisam ni gledao u temu "banane", a ti si ga vec liferovao! svaka cast!
UPS!! Pa to je Spejsi skartirao! Spejsi i Dzin, mrtva trka za moderatora godine!
Ostali moderatori, ukjljucite se u trku! :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top