Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Jbn. je teško... Sve u vezi FKP. Svi veliki, naši igrači ćute...živi, a po pitanju kluba, mrtvi, da mrtviji ne mogu biti. Teško je ovo rečima opisati... Igračima i treneru, ne zameram ništa. Sebi, da.
  2. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nama ništa od njih ne zavisi. Mi zavisimo od naših 15 prethodnih, i posebno od zadnje 16. pobede, ako je ostvarimo. A to što se poklopilo, da nam treba + poraz efesa, a oni igraju sa njima, pa nisam ja pravio raspored i crtao scenario za rasplet. Ja ne govorim o navijanju, čak i gledanju tog...
  3. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pažljivo sam čitao sve. Ključno je pitanje, zbog čega je K.P. imao ovako sraman tretman ove sez.? Da je imao, jeste. I to je počelo davno, još od graktanja monaca. Nastavilo se, i po meni je to ključan razlog našeg neuspeha. Nikakve statistike, umor pri prevodjenju lopte, itd., parametri, nisu...
  4. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Težak meč. Velika pobeda KKP. Rasterećena alba + puštena tuča koja više odgovara ekipi koja juri prednost. Batine na K.P. ništa novo. Traje, i neće prestati, ostaje tako do kraja sezone. Koliko je to u pobedama više, da je normalan tretman, nzm., ali sigurno bi bila neka više. Izuzetno je...
  5. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bravo Partizane! Bravo. Bravo. Bravo. Zack: nevidjeno, za mene lično. Legendo. K.P. : kapiten je majstor. Uh kako je Slatkoooooo... P.S. hvala za ovu pobedu.
  6. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ...evo igre, evo rezultata. Ovako i u četvrtak, protiv odvratnih. Bravo Partizane.
  7. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čestitke pre svega Aleksi, pa i Zacku. Odlazak Željka, da sedne na stolicu naše klupe, na skoro 3 minuta pre kraja, na: 88:72, sve govori. Dalje, K.P. včrs kritike, od mene, po 1.put. Ne zbog buncha promašaja, već zbog toga što je sigurno imao 3 puta priliku da zgrabi ničiju loptu, samo da se...
  8. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Otišao sam malo pre, kevi za novine. Bez obzira na sve, znamo ovde svi, dobar naslov u novostima: "Partizan pao, a SUDIJA GA UBIO" ...pa u podnaslovu: "gosti poveli...a sudija OSTAO NEM NA PENAL I ISKLJUČENJE GOLMANA gostiju" i tačka. Ejjj, v.novosti. Za mene nije bilo dileme uopšte oko toga. I...
  9. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Meč je izgubljen kradjom pri nedosudjivanju penala i 2.žutog za golmana. Posle toga bi ovi primili još 3. Sve ostalo je sviranje k. Ali, za to nisu krivi Duljaj i igrači, već to što nemamo klub. Nama može i madjija da sudi, mislim da bi to i prošlo.
  10. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Rošavi, nenad milovanović. Updated verzija milojka pantića, samo što je rošavog lica. milojka, iz najslavnijih dana...
  11. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    U ovakvoj zemlji, odnosno jazbini, sa ovakvim pacovom od sudije, koji je od početka sa kriterijumom dosudjivanja faulova, pokazao da je pacov, a doktorirao na 2. žutom za Severinu, pričati o tome, kako smo odučeni od fudbala ?!!?, ili da žalimo što nemamo bolje štopere, pa primamo oba iz...
  12. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ...kad znaš, al' 100% da ipak gubimo. ...ako je pot. igranje u ovoj kurčevoj iskompleksiranoj ligi, kakva je od kada je uleb(španski cigani) vode, na više godina, omča oko vrata klubu, da ćuti, i neoglašava se po pitanju kontinuirane pljačke svih sudija, koji nam sude, kao što je i včrs. bilo...
  13. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    KKP Partizan dobio. I to većom razlikom. Posle samo 3 dana od efesa. U pozorišnoj atmosferi. Ja zadovoljan. Srećno u Milanu.
  14. Mr Petrov

    KK Partizan - uprava i marketing

    Evo ovako. Moje vidjenje: Postoji klub...postoji business...i postoji stranka. Stranka patološki mrzi klub, ne statutarno, već u praksi, što je mnogo gora opcija, ali je business(kompanija) veći problem, jer pošto isti(ista) zavisi 99% od stranke, dolazimo do suštine...Njegov(predsednikov)...
  15. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    ...slažem se. Dany dmc, iako klinac, fenomenalan, već sada. Takodje, za klasu bolja partija Owusua danas, nego sve do sada. Bekovi su nam...msm. znamo, ali primetio bih da su u zadnje vreme, pored svega, čak još i nedisciplinovani, ali bez obzira na to, pohvale i njima. Sve u svemu, dobar...
  16. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    ... "sila Boga ne moli, al' Bog silu ne voli. " ...da li je razumela?
  17. Mr Petrov

    KK Partizan - uprava i marketing

    ...ništa bolje i tačnije o gosn.presedniku nisam pročitao, odavno. Pravo u centar, milimetarski precizno. Bravo.
  18. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Udri Partizaneeeee, udriiiiii
  19. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Težak meč. Bravo momci. Drago mi je zbog Sameda. 3 points. ...nosi nas neka nevidljiva energija. Neka traje.
  20. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Au, ao, pa nema ništa lepše od petarde za crvene dresove. Još ako su sateliti...Gaja - Goh za debut score Korejca ljubimca...ma prelepo ! Imalo je naravno i grešaka, ali posle petarde, i golova sva 3 debitanta, ja sam prezadovoljan. P.S. #1 Bravo za trenera P.S. #2 Bravo za ceo tim P.S. #3...
Top