Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Nama je najveci problem ove sezone odbrana koju jos uvijek nismo nastimali kako treba. Da odbranu funkcionise i ovaj napad bi nam bio dovoljan. Problem je sto nam u reket ulazi svako kako hoce, jednostavno nemamo centra mesara koji bi drzao pod kontrolom reket. Koncetracija kod igraca nikad gora. Kao sto neko spomenu, samo da ne prodjemo dalje zahvaljujuci ciganima, bolje je ispasti. Ako Zeljko potpise, ova sezona nece biti tako losa.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Pažljivo sam čitao sve. Ključno je pitanje, zbog čega je K.P. imao ovako sraman tretman ove sez.? Da je imao, jeste. I to je počelo davno, još od graktanja monaca. Nastavilo se, i po meni je to ključan razlog našeg neuspeha. Nikakve statistike, umor pri prevodjenju lopte, itd., parametri, nisu toliko bitni, kao kad najboljeg strelca ekipe svesno biješ k'o vola, na svakom meču, i on će da to trpi, da se smeje, i da isporučuje 30pts i dalje...hoće, kad bude robocop. Po izrazu njegovog lica, u mnogim mečevima, bio je na ivici pucanja, kao protiv ljulja, a mislim da je to i bio krajnji plan sudija, da se izazove incident i da se suspenduje na duže. Oduzmite ili neka biju nekažnjeno Howarda Baska, ili Jamesa Monaco ili ... ...celu sezonu, pa da vidimo gde će na kraju ti timovi da završe. Za takav tretman, naravno, nije kriv Željko, već isključivo klub, kao institucija jelte, a kad su iste u pitanju, tu imamo stručnjaka na čelu, tako da...
Možda je klub ćutao, da netalasa, zbog ev.daljeg učešća u euroligi...ali kažem, to su institucije...
Dakle, moje lično mišljenje, da je isključivo prebijanje K.P. izbacilo naš klub iz prvih 10. To što nismo imali Exuma, Lessorta, pa i Madara, odnosno adv.zamene, ove sezone, odnosno da smo imali, "samo" bi poboljšali našu poziciju, možda i u prvih 4., ali svakako i bez toga, bez tretmana na K.P., bili bi u 10.
Ovakav tretman, na K.P. će se 100% + ... preslikati u aba playoffu. Pokušaće se već, u 1/2f protiv future. U tom svetlu i saopštenje hladne glave, istih. A u finalu, nismo favoriti protiv pokojnice. Zbog K.P. i zbog ev. G5 pred njima. Naša šansa je da se dobije 1 meč od prva 2, pa da ih onda dokusurimo pred našim navijačima.
Na kraju, moje lično mišljenje: sve što je u interesu KKP, ima prednost nad bilo čim. Neću gledati njihov meč, a kamoli navijati...to je smešno za svakog Partizanovca...ali, ako vidim da su nekim čudom dobili, silno ću se obradovati, jer bi to značilo, uz našu pobedu, i prolaz za moj klub KKP. A to što bi oni posle lajali? Pa oni to jedino i znaju. Baš ću da se potresem.
Izvinjavam se na dugačkom postu.
 

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
ctt.png
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Ljudi kako ne shvatate. To što će oni da laju ako pobede nikoga od nas ne treba da boli ona stvar. Ali navijati za njih pa to makar značilo da mi osvajamo EL zbog toga, po meni je protivprirodan blud. Ne postoji situacija zbog koje se mi trebamo radovati njihovoj pobedi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.778
Reaction score
29.683
Локација
Beograd
Izvini, a zašto bi i kako bi to oni pobedili?
Da su 100 puta jači i bolji od Efesa, namerno bi izgubili samo da mi ne prođemo dalje.

Uostalom ni u teoriji ne postoji bilo koja prilika da navijamo za njih pa šta god to značilo za nas.
Nek oni izgube svuda i uvek i od svakog.
Pa i da nam se klub u nekoj ludoj teoriji ugasi i nestane ako oni izgube, ja bih navijao da oni izgube.
Bolje da nestanemo nego da nam od njih nešto zavisi ili treba...

Daleko im lepa kuća.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Nama ništa od njih ne zavisi. Mi zavisimo od naših 15 prethodnih, i posebno od zadnje 16. pobede, ako je ostvarimo. A to što se poklopilo, da nam treba + poraz efesa, a oni igraju sa njima, pa nisam ja pravio raspored i crtao scenario za rasplet. Ja ne govorim o navijanju, čak i gledanju tog meča...pa to je zaista smešno! Gledam KKP, a ako se i desi čudo, ponavljam čudo, da efes izgubi, da, obradovaću se. Znači voleo bih da efes izgubi. Jel' može ovako?
A ako se to i desi, evo predložite vi koji više mrzite njih, nego što volite svoj klub, da istupimo i ne igramo play in. Ja mislim da je to po logici, ispravno rešenje...e, svašta.
P.S. ovo je samo moje lično, i ne želim polemiku, niti upirem prstom na nekoga ovde. Ako je forum, onda je forum, i ja sam izneo svoje mišljenje, a KKP-u srećno.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
110
Reaction score
340
Pažljivo sam čitao sve. Ključno je pitanje, zbog čega je K.P. imao ovako sraman tretman ove sez.? Da je imao, jeste. I to je počelo davno, još od graktanja monaca. Nastavilo se, i po meni je to ključan razlog našeg neuspeha. Nikakve statistike, umor pri prevodjenju lopte, itd., parametri, nisu toliko bitni, kao kad najboljeg strelca ekipe svesno biješ k'o vola, na svakom meču, i on će da to trpi, da se smeje, i da isporučuje 30pts i dalje...hoće, kad bude robocop. Po izrazu njegovog lica, u mnogim mečevima, bio je na ivici pucanja, kao protiv ljulja, a mislim da je to i bio krajnji plan sudija, da se izazove incident i da se suspenduje na duže. Oduzmite ili neka biju nekažnjeno Howarda Baska, ili Jamesa Monaco ili ... ...celu sezonu, pa da vidimo gde će na kraju ti timovi da završe. Za takav tretman, naravno, nije kriv Željko, već isključivo klub, kao institucija jelte, a kad su iste u pitanju, tu imamo stručnjaka na čelu, tako da...
Možda je klub ćutao, da netalasa, zbog ev.daljeg učešća u euroligi...ali kažem, to su institucije...
Dakle, moje lično mišljenje, da je isključivo prebijanje K.P. izbacilo naš klub iz prvih 10. To što nismo imali Exuma, Lessorta, pa i Madara, odnosno adv.zamene, ove sezone, odnosno da smo imali, "samo" bi poboljšali našu poziciju, možda i u prvih 4., ali svakako i bez toga, bez tretmana na K.P., bili bi u 10.
Ovakav tretman, na K.P. će se 100% + ... preslikati u aba playoffu. Pokušaće se već, u 1/2f protiv future. U tom svetlu i saopštenje hladne glave, istih. A u finalu, nismo favoriti protiv pokojnice. Zbog K.P. i zbog ev. G5 pred njima. Naša šansa je da se dobije 1 meč od prva 2, pa da ih onda dokusurimo pred našim navijačima.
Na kraju, moje lično mišljenje: sve što je u interesu KKP, ima prednost nad bilo čim. Neću gledati njihov meč, a kamoli navijati...to je smešno za svakog Partizanovca...ali, ako vidim da su nekim čudom dobili, silno ću se obradovati, jer bi to značilo, uz našu pobedu, i prolaz za moj klub KKP. A to što bi oni posle lajali? Pa oni to jedino i znaju. Baš ću da se potresem.
Izvinjavam se na dugačkom postu.
Postoji bitna razlika u nacinu igre. Pantera ove sezone cesto sami uvlacimo u "nekoseno" i kad ga udvajju lakse zatvaraju uglove dodavanja i svi znaju da je pop jedina opcija. Sa Lesorom je bilo drugacije, prvo napravi siri, snazniji i tehnicki odlican blok, ima dubinu iz rola pa je morala pomoc sa strane, drugo redja je bilo tog bloka Lesora Panter. Ove sezone Kaminski Panter je skoro pa osnova nasih napada. Malo iznudjeno zbog karakteristika Douzera a malo i zbog toga sto Zoc to trazi (zasto i kako, on zna) a misljenje vecine ovde je da preteruje u tome (al jbg ipak ne vidimo sve sto vidi on). Baskonija igra mnogo brze pa po cenu greske i Hauard redje ulazi u "nekoseno" i nema tog produženog intenziteta udvajanja koji mi vidimo kao faul.
Poenta je u dobrom spejsingu i da imas sekundarnu opciju sa koje ne smeju da udvajju i da to radis sa kecom koji vidi sve i koji ce to da iskaznjava. Dozer vidi al nema precizan pas i ne ide do kraja.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Mislim da FMP ne bi imao ništa protiv da pobijedi Efes. Tako bi Limenke mogle svaki put kad mi spomenemo top 10 da kažu da smo tamo ušli zbog njih. Niti bih imao nešto mnogo protiv da oni pobijede (ipak to nije Zvezda) na ovoj jednoj utakmici ako bi to nama koristilo, mada, naravno, navijam protiv njih uvijek.

No, znamo svi da je to nemoguće. Utakmica Efes - FMP je, jednostavno, utakmica dobrog i lošeg tima, s tim što dobar tim igra na svom terenu. Prema tome, sasvim je izvjesno ko će tu pobjediti. Ne zato što ovi loši ne bi voljeli da pobijede, nego jednostavno zato što su - loši.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
A šta ima veze ljudi kako će oni igrati. Glavno, što svi treba da znaju, je da se mi ne nadamo i ne očekujemo ništa od njih. Ako pobijede, oni su pobijedili, ako izgube, za sebe su izgubili. Ne treba mi nikome ništa da dokazujemo vezano za njih. Njihova stvar šta će i kako će. Meni je bitnija naša utakmica protiv Valensije jer je to šansa da gledamo još jednu EL utakmicu uživo. I na sreću, oni igraju u četvrtak, pa kad izgube onda će u petak doći u Arenu samo prava ekipa. Dosta za ovu sezonu. Ništa ovdje nije strašno, nekad smo bolji nekad lošiji, ali je najvažnije da razmišljamo o nekom dugoročnom pristupu. Što više EL sezona igramok, što duže Žoc bude tu, mi ćemo biti stabilniji. Ovo ostalo će nas pustiti za mjesec dana.

I da, Zadar ne smije da se propusti.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Bolje je izgubiti od Valensije pa da ne zavisimo od fmp smradova.
Kakav Fener i real, kakav play-in.. ovo je dosta ranije izgubljeno. Nismo konstanti ove sezone u oba takmicenja i to je to.
Poraz protiv Olimpijakosa je najtezi udarac sezone jer pored toga sto su toliko gadni, izgubili smo sansu da zavisimo samo od sebe. jbg.

Napred Partizan i podrska Zeljku i svi igracima.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Pa cigani igraju pre nas.
Obrnuto , treba se dostojanstveno oprostiti od sezone u evroligi pobedom pred punim tribinama, gde ce se igracima dati dodatni motiv za nastavak sezone, jer ce biti teze osvojiti aba nego se plasirati u plej in.
A kako se rezultati odvijaju, mi bi ispali i da smo dobili Olimpijakos , ako Virtus izgubi zadnju.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
61
Reaction score
171
Suvise je ozbiljno takmicenje evroliga da sebi mozes da dozvolis toliko ispustenih pobjeda.Nerealno smo ocekivali da sa 16 pobjeda mozemo nastaviti takmicenje.Cijelo vrijeme smo jurili formu,uigravanje,koncetraciju,sasvim suprotno prosloj godini,kada smo vremenom samo rasli.
Nama bi ove godine trebale 18.pobjeda za plej in,tako da nije samo poraz od Olimpijakosa taj koji nas je izbacio iz konfora da sami odlucujemo o sudbini.Nadam se da ce koncetracija i forma biti u uzlaznoj liniji i da mozemo da pobijedimo cigane,bez obzira na sve nepovoljne okolnosti.Na taj nacin bi ipak i u rezultatskom smislu sezonu ucinili pozitivnom.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Fali razigravač i centar da razgrće?
Ma ne fali plej nikako. To što imamo najmanje aistencija u ligi i što se pogubimo u prevodjenju lopte kad god protivnik odigra presing je zato sto Tristan otisao u NBA.

Pokušavam da shvatim,kak9 igrači koji igraju kao početnici izgube toliko utakmica tesnom razlikom??????
Sećam se nekad da su nas razvaljivali 20 razlike a igraći igrali ko lavovi ,imali pleja da prenese loptu. Evo cigani imaju Baba Jagu,bio Nejpir,Teo magija najbolji asistent u istoriji koßarke a rezultat ???
Čini mi se da ti naši današnji igrači i nisu toliko loši ali amnezija Grobarska je prilično jaka ali kako to i kome objasniti....
E da je nama igrac profila Teo bili bi lagano medju prvih šest. Jako prosto shvatiti. Zato smo i gubili tesnom razlikom dobijene utakmuce jer bas u tim utakmicama, kad je bilo gusto, nismo imali igrača da stane na loptu, sigurno je prevede, iznudi faul...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Treba sa pobedom da se oprostimo od evroligu, treba nas predednik KK Partizana da nam se izvini za neuspeh kluba jer po njegovim recima ove sezone je bio napad za plasman na final 4 drugi put da ne prica napred nego da razbije bravu na kasu i da tim nadgradi jos jaci i da produzi ugovor za Zeljko.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
290
Reaction score
1.327
Локација
Čačak
Ma ne fali plej nikako. To što imamo najmanje aistencija u ligi i što se pogubimo u prevodjenju lopte kad god protivnik odigra presing je zato sto Tristan otisao u NBA.


E da je nama igrac profila Teo bili bi lagano medju prvih šest. Jako prosto shvatiti. Zato smo i gubili tesnom razlikom dobijene utakmuce jer bas u tim utakmicama, kad je bilo gusto, nismo imali igrača da stane na loptu, sigurno je prevede, iznudi faul...
Zato gde god "Teo" igra ta ekipa blista u EL. Virtus prošle godine, pa sad fmp...

To što smo imali najmanje asistencija prošle sezone ti je bilo OK
 
Top