Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zlatko_M

    KK Partizan 2019/2020

    http://kkpartizan.rs/sr/vest/2665/ulaznice-za-derbi-u-prodaji-od-petka
  2. Zlatko_M

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Protiv Venecije Kimijevci nisu navijali (tj navijali su samo u par navrata) zbog Kice. Tako da je to bilo samo tad, nadam se da se onako losa atmosfera vise nece ponoviti... Ali da ima sve vise i vise "pozera" na tribinama ima. Izlaze ljudi 5 min pred kraj utakmice "da izbegnu guzvu".
  3. Zlatko_M

    KK Partizan 2019/2020

    Vazna utakmica da se vratimo na pravi put posle Venecije. Uvek nam je nezgodno tamo da igramo i jos bez Voldena, bice tesko. Samo energetski da budemo na nivou i defanzivno i verujem u pobedu. Ajmo crno beli!
  4. Zlatko_M

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Cvrsto u odbrani i skoncentrisano do kraja, pa da prakticno overimo to prvo mesto...
  5. Zlatko_M

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Odlican je defanzivac i ima solidne procente za 3. Da je neki vrsni napadac i nije bas
  6. Zlatko_M

    KK Partizan 2019/2020

    Dosta kritika na racun Voldena, a realno decko igra sasvim solidno. Napredovace sigurno kako vreme odmice, sto je neko vec napisao privikava se na drugaciju ulogu ove sezone. Pa veceras par puta sam i nije sutirao nego gleda da probije ili da asistira, ocigledno se to od njega i trazi. A kad se...
  7. Zlatko_M

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Sve ostalo je vec receno, ali jedan jako los utisak na mene (a i moje drustvo) je ostavio lik koji pusta muziku. Prvo himnu nije pustio na vreme nego je trazio 5 min i pustao pesme neke na po 10 sek, totalno pogubljen tako da je upropastio sam pocetak. Ali je zato posle istu tu himnu pustio 4...
  8. Zlatko_M

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Palermo je u finansijskim problemima, mislim da su ispali ili izbaceni iz lige cak i onda su se resavali igraca sa velikim ugovorima, tu spada i Rajkovic. Tako sam bar procitao negde na kraju sezone
  9. Zlatko_M

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sezonske su pustene samo za donji nivo.
Top