Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

revolution

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2019
Порука
28
Reaction score
58
Локација
beograd
Dobro mora se uzeti u obzir da je arena drugi univerzum. Nema više odlaska u wc gde ti treba kanu, nema više bojazni da ćeš dobiti triper ako sednes na stolicu. Naravno svi mi volimo pionir ali je normalno da se ide napred i brzo će svi i zaboraviti kako je nekad bilo. Sto i ima cenu, problem je samo u tim najjeftinijim kartama. Skuplji sektori nikad nisu bili jeftiniji, jbg za 200 e i loza i parking mesto pa gde to ima?
ne zaboravi da kurvi renoviraju pionir.....i da smo u arenu oterani jer su oteli glavne termine za treninge....
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.230
Reaction score
28.352
Локација
Ljubuški
Ne razumem zasto vredjas Jug, dok su ti drugi kao bolji..

Тзв. југ, тј. оно што је од њега остало, је најгори. То је опште место. Мислим да нема потребе сад то посебно објашњавати и елеборирати. Потрајало би. А свак бира себи друштво. СпорЦки поздрав.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.925
Reaction score
10.187
Iscitah na klupskom sajtu u potpunosti.

Debilan potez, neke kao saradnje, sa Intesa i Societe karticama da bi omogucili na rate. Ili moze na rate ili ne moze. Slepacki dogovori.

Ovo sa lozom + parkingom za 22000 je smesno nisko.

Mada, ne bih koristio pogodnosti parking prostora, dok nasi frakcionasi svracaju. Kada bude normalno, ako bude, onda da.

Parking nekoliko blokova dalje, pa pesice.

I zna li se gde su verni navijaci? Je l' to sigurno da su iza koseva istok-zapad?
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Prvo, nije istina da je 50 metara, niti nista slicno. Gornji prsten ima odlican pogled na teren, sve je odradjeno po NBA standardima da sa bilo kog mesta u dvorani mozes lepo videti igrace i dogadjanje na terenu.
Ja sam bio na gornjem prstenu arene, i sasvim se lepo sve vidi.

Naravno da je drugaciji ugodjaj nego u pioniru, naravno da je nesto dalje, ali ne vidim da je to razlog za kukanje.
Osvetljenje na prvom mestu je mnogo bolje nego u Pioniru, komfor je veci, sam objekat je cistiji, moderniji i prostraniji, da ne pominjem wc, parking uvek dostupan, guzve su mnogo manje.
Ja sam Partizan gledao iza betonskog stuba u Podgorici, sa livade u Golubovcima, iz raznih budzaka i rupa, i nikad mi nije bilo tesko. A nekima smeta sto ce biti desetak metara dalje nego sto su navikli...

Cena karte za bioskop vise nigde nema ispod 400 dinara, za pozoriste najjeftinije karte su 600 pa do 1000 i nesto.
Vi za 300 dinara prosecno dobijate mesto u modernoj dvorani, da gledate najveci klub na svetu celom, i opet vam ne valja.

Godisnja u Duletovo vreme je iznosila 80-100 evra, ali tada vam nije bilo mnogo jer smo igrali evroligu... ali cekajte, zar ne dolazimo svi zbog Partizana? Ko je imao tada novca imace i sad. Cak su ponudili opciju da placate u 6 mesecnih rata... to je 10 evra mesecno ako ste pojedinac.

I na kraju, slozio bih se da je propust marketinskog sektora, sto se nije nasla neka dodatna povoljnost, kao paket ili nesto slicno za
ljude koji dolaze sa klincima.
Imaju jos vremena to da isprave.

Naravno da nisam mislio bukvalno 50m, bio sam i ja u toj Areni, gle cuda... A i gde sam sve bio sa Partizanom nije tema...

Pazi sad ovo, ako krenes da radis to koliko me to dnevno kosta, mogu da ti napravim ludacku racunicu sa potrosnjom goriva posto zivim 30km od Arene, sto mu dodje 60km po utakmici, 1800km minimum u sezoni, a to mu onda dodje jos 150e goriva, dakle godisnja za mene i devojku izadje 390e posto hocemo da gledamo kao ljudi za one ulaznice od 120e, jbg razmazeni smo...

To koliko kosta karta i koliko ja kokica ili cokoladica treba da se odreknem zbog Partizana je budalastina posto se tako ne racuna...

Iii da, ne mogu da placam 6 meseci posto nisam u odgovarajucim bankama :(

Kupicu ja sezonsku, nije to problem, i nisam problem ja, problem su ljudi koji su prosle godine imali i po dvoje dece na utakmicama i ukupno su morali da plate 120e da gledaju lepo utakmicu sa A tribine... Sada ih to zadovoljstvo kosta 3 puta vise...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Ovo ce se odraziti na ljude koji dolaze van Bg...

Prodace se oko 2000 sezonskih, plus toliko podeliti ili prodati upola cene (gde neretko placenu polovinu u dzep trpaju nekakve vodje navijaca).. Na to dodati one koji kupuju kartu pred utakmicu I podeljene sponzorske.. I eto nas na nekih 5000 ljudi pp mecu u proseku u Aba ligi.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Добро, видим да је нова фора колико плаћамо интернет. Ништа ајде лепо да не плаћамо нет, мобилни, мислим, без тога се може, а све је то луксуз...

Проблем јесте у цени, али није само у цени. Најављено је да ћемо информације о сезонским картама сазнати током недеље, сазнали смо мање од 24 сата пре пуштања у продају. Зашто је то битно, зато што просечан човек треба да скупи те паре, а узима у обзир и однос цена-квалитет. У наредном периоду ће бити помама за картама из сектора 201 лево јер управо тих стотињак карата дају најбољи квалитет за најмању цену (на југу). Битно је и због тога што обичан навијач Партизана неће да буде ни са једном од фракција. Зар је било тешко да кажу: ,,сектори ти и ти биће намењени за ту и ту фракцију", па да лепо знамо шта да не узимамо и да сузимо избор.

Вратимо се на цену, 7.200 динара за карту иза коша је безобразно много. Просто. И ту су могли да испадну џекови па да направе посебне секторе иза кошева и да те карте продају за 4.000 нпр. Убеђен сам да су најјефтиније карте распоредили као у Пиониру, или као у Арени пре Грбовића и Остоје, тако да гро места буде иза и наспрам клупа (север и југ), да се људи не би бунили.

Овако, за нормална места треба издвојити 9.600-12.000, као у доба највећих успеха и највећег интересовања за ККП. Већина нас је била у Арени и знамо да је преглед терена из сектора 201-217 и 201-214 неупоредиво бољи са горњег нивоа. И долазимо у парадоксалну ситуацију да бисмо пре дали исте паре за исти угао у голубарнику него у доњем ,,бољем" нивоу.

Психолошки, боље звучи 50е него 7.200 динара, иако је потоње само десет евра више. За јебених десет евра поједоше говно, јер тврдим да је многима 50е неки лимит, бар у глави. Све време причам о цени са највећим попустом, када се узме у обзир редовна цена, то је тек посебна прича. Разлика између најскупљих и најјефтинијих карата је морала да буде већа, тј најјефтиније су морале да буду јефтиније.

Сума сумарум:
1. Не знамо где ће бити фракције највернијих и многи ће се од нас одлучити на куповину карата након што се то сазна. Ако се то не буде знало пре 15.08. управа ће опет појести говно.
2. Већина би била задовољна да је да комплетан горњи ред свих сектора пуштен по јединственој цени, а да се скупље карте формирају у крајње доњим нивоима свих сектора.

Сигурно је све могло много много боље да се одради.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Samo da mi neko objasni pošto imam lošu orjentaciju u prostoru.. Oni su pustili i gornji prsten (celu dvoranu?)... Ako je to tako, šta je sa pričom o "akustičnim zavesama" u slučaju da dvorana nije puna? Na koju foru će se ljudi grupisati u dvorani? Meni tu ništa nije jasno.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Smesno je reci da je sezonska karta skupa ako planiras da sledece sezone ides na svaku domacu utakmicu.

Znaci govorimo od 30 + utakmica, Aba liga, EC i KLS. Kada se uzme prosek, cena karte ce iznositi oko 250 dinara. Sto je jako povoljno i jeftino.
Mislim da ce najeftina pojedinacna karta biti 400 dinara, sto je u startu skuplje, verujem da ce za EC biti jos skuplja. Na sve to dodaj i celo cimanje oko kupovine te karte.

Nije sezonska karta namenjena da bi se besplatno odlazilo na utakmice, vec da osobe koji idu redovno na utakmice imali neke povoljnosti..

Da dodam jos nesto, najveci problem prestavlja cena proslogodisnjih karata. Kada se broj utakmica podeli sa cenom sezonske, dobije se da je cena pojedinacne karte 140 dinara. Hej 140 dinara.

To je cena jedne jeftine paklice cigara, cena jedne kafe u trznom centru, da ne nabrajem sta sve.. Pa vecu cenu sezonskih imaju ovi prosecni klubovi ovde u MK.
 
Последња измена:

Zlatko_M

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
9
Reaction score
21
Локација
Beograd
Samo da mi neko objasni pošto imam lošu orjentaciju u prostoru.. Oni su pustili i gornji prsten (celu dvoranu?)... Ako je to tako, šta je sa pričom o "akustičnim zavesama" u slučaju da dvorana nije puna? Na koju foru će se ljudi grupisati u dvorani? Meni tu ništa nije jasno.
Sezonske su pustene samo za donji nivo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.369
Reaction score
11.258
Локација
underground
.
Da dodam jos nesto, najveci problem prestavlja cena proslogodisnjih karata. Kada se broj utakmica podeli sa cenom sezonske, dobije se da je cena pojedinacne karte 140 dinara. Hej 140 dinara.

To je cena jedne jeftine paklice cigara, cena jedne kafe u trznom centru, da ne nabrajem sta sve.. Pa vecu cenu sezonskih imaju ovi prosecni klubovi ovde u MK.
Da dodam i ja nesto,cena godisnje karte je manja od dve dnevnice na gradilistu. Dok sam bio u BG,na studijama pre vise od 12 godina cena je bila oko 4-5 dnevnica na gradilistu,ali ja sam je imao svake godine,sve je stvar prioriteta i koliko zelis da je imas.Ok,bila je evroliga,ali je bio i pionir,a ne arena.Ne znam kolike su dnevnice na gradilistu u Malagi npr,ali sumnjam da oni za dve dnevnice mogu da kupe godisnju kartu za Unikahu.Znam,da veliki broj ljudi ne zivi u Bg ali mislim da nema kud jeftinije,ako hocemo da imamo konkurentan tim.Sport odavno nazalost nije vise zabava za mase ,nego biznis,a kad se zna i da je kosarka uglavnom neprofitabilna,onda jbg,mozemo i da ne igramo Evropu,da tavorimo u sredinii ili pri dnu ABA,samo sto bi tad malo ko dolazio,i da su karte besplatne.
 
  • Like
Reactions: Oki

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.116
Ma neka bude cena sezonskih kolika god, nije problem, ali nemojte sada ljude koji komentarisu cenu kao visoku prozivati kako kukaju. Kao da zaboravljate da zivimo u zemlji sa najnizim platama i standardom u evropi. I to ne po prvi put u istoriji.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Meni cijena nije problem. Ali kapiram da ovi ljudi sto idu sa djecom da je njima papreno skupo.

Nije mnogo 100 eura ako dajes samo za sebe.
Ali zamisli da vodis dvoje djece sa sobom. To onda nije vise 100 nego 300 eura.

Ja jedino ovima iz uprave zamijeram to sto djecu do 18 godina ne pustaju besplatno.
Ljudi arena prima 20k publike..da dodje 5k (sto je nemoguce) te djece mladje od 18 godina opet ama bas nista ne steti nikome. Stavise doprinosi da hala bude popunjenija i ljepsa.


....da oni za dve dnevnice mogu da kupe godisnju kartu za Unikahu...

Evo ja nasao cijenu karata za Unikahu od prosle godine.

Najjeftinije..
Cijena:
Odrasli: € 129
Mladi (do 30 godina starosti): € 90
Djeca (do 14 godina starosti): € 65

Povoljnosti:
-mladi do 30 godina dobijaju popust 30% na sve sezonske.
-porodicne karte od 125 eura

Izvor:
https://www.unicajabaloncesto.com/en/news/show/id/21932/title/season-tickets-on-sale.html

Znaci nemoj da pricas nesto sto ne znas. Itekako Spanci mogu za dvije dnevnice da kupe sezonsku. Ako mogu nasi za dvije dnevnice onda Spanci mogu isto. Ili tvrdis da su dnevnice vece kod nas?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.369
Reaction score
11.258
Локација
underground
Jasmina ja ne tvrdim da je nas standard veci nego u Španiji,reko sam ono sto sam rekao,kome je stalo da ima a zdrav je i sposoban,moze da je ima,onako kako sam je ja godinama imao,pa i nesto lakse od toga.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dnevnica u najmanju ruku dupla nego kod nas.
Nego nebitno je to.

Trebali su ovi nasi porodicne karte da stave. 100 eura i vodis dvoje djece do 18 godina besplatno.

Treba im apelovati na taj propust.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top