Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PartizanaMogaVoljenog

    Renoviranje stadiona

    Crveno plavo belo, ali ne u duhu srpske zastave, vec...
  2. PartizanaMogaVoljenog

    FK Partizan 2019/20

    Ova ekipa kako povede 2:0 izbije sranje..podseticu na utakmicu sa Astanom tamo... Navijanje za Partizan nije stvar koja podleze logickoj analizi!
  3. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Jel postoji neka bas bitna utakmica koju je fk Partizan dobio u zadnih 8 godina ? Ljudi sto je mnogo, mnogo je. Niti dobijamo velikane, niti utakmice za prolaz, a mnogo puta smo bili na milimetar od toga. U zadnjih mesec i po dana smo ih imali 2, ovu i UTD... Ipak, samo treba jos vise voleti...
  4. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Molim Boga da ne primimo jedan, ne daj Boze dva gola u prvom poluvremenu, a da po obicaju, ne iskoristimo sanse. Kada bi na poluvreme otisli sa neresenim rezltatom, mislim da bi mogli da se nadamo pobedi.
  5. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Astana 1x, mi x2 ! Ogrejace, obasjace !
  6. PartizanaMogaVoljenog

    FK Partizan 2019/20

    Ovde niko ništa ne piše o Miletiću, ali meni se njegove partije uopste ne dopadaju.
  7. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Ima li neko tacan podatak koliko je bilo gledaoca, koliko sam ja trazio po netu brojka varira izmedju 23000 i 27000, mada je meni sve ispod 30000 nestvarno ?
  8. PartizanaMogaVoljenog

    FK Partizan 2019/20

    Mislim na frakcije i na navijace Partizana u celini. A to za upravu je tacno, ali kako za fudbal tako i za basket, od kad su nam unistili klub tamo 2015 te nikakve Ostoje i snsovci me ne zanimaju sa dovodjenjem petsto stranih igraca. Celo sportsko drustvo se zahvalilo jednom coveku koji nam ne...
  9. PartizanaMogaVoljenog

    FK Partizan 2019/20

    Sa onakvim stanjem na tribinama (ne mislim samo na frakcije vec i broj ljudi) a i sa ovakom drzavom, vlascu, ligom itd mi ni nemamo puno sta da trazimo u ping pongu tako da bih ja snagu preusmerio na Evropu dok se ovde nesto ne promeni. Ili dok ne promenimo mi sami nesto.
  10. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Opet je doslo do povecanja kapiciteta - otvoren je i cetvrti ulaz na jugu. Dakle jedino sto nije i pretpostavljam nece biti otvoreno je ta tampon zona izmedju nas i Engleza na severu. Ja vise ne znam kako da prekratim vreme do utakmice, svaki dan dan mi prolazi kao nedelja, majke mi. Mogu samo...
  11. PartizanaMogaVoljenog

    FK Partizan 2019/20

    Bice vrlo interesantno videti sastav ekipe protiv Mladosti, i to koliko je Savo spreman da se kocka.
  12. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Nije mi jasno odakle ta cifra od 17k prodatih. Ceo istok i zapad su planuli (za istok ostalo mozda 150 karata) jug vecinu i sever polovina ukupno pustenih. Mislim da ako se karte rasprodaju u naredna dva tri dana da ce otvoriti jos nesto. Često udjem da vidim kako ide dinamika prodaje iz...
  13. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Svi ulazi su pusteni u prodaju sem jednog na severu i jednog na jugu.. mozemo da gajimo nadu da ce preostali deo da se podeli sponzorima, prijateljima kluba, uefi itd itd jer nelogicno je da se kapacitet smanji za cetvrtinu stadiona.
  14. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Zapad je rasprodat Imam neki nenormalno jak osecaj da dajemo dva gola junajtedu uz eksploziju na krcatom Jna!
  15. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Samo ne znam da li to ima veze sa nacinom placanja, posto im ja uplacujem na ziro racun.
  16. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Meni se isto desilo i zbunilo me ali sam onda otisao na mejl koji sam uneo i tamo stoji tekst kako je porudzbina prihvacena i sve vezano za karte i broj porudzbine. Taj broj porudzbine treba iskoristiti kod placanja, ali ta uputstva imas na sajtu tiketlajna pa prouci. Nadam se da sam bio od...
  17. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Svako ko hoce na utakmice savetujem sto pre po karte, rezervisano ili kupljeno je vise od pola kapaciteta. Sever je dostupan samo jedan ulaz mada ja mislim da kad se proda da ce otvoriti jos jedan. I jug nisu pustili skroz 3 od 4 ulaza sad da li zbog bezbednosti ili cekaju da se ovo proda nemam...
  18. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Pa braco, od sutra krece slobodna prodaja, ajde sad da se pokazemo i do kraja napunimo jna, ali do kraja. Nadam se da uprava nece da se glupira sa nekim tampon zonama kao protiv Plzena i da cemo imati 31000 ljudi u hramu, ali bukvalno da prazan bude samo mali deo do Engleza a ostalo krcato...
  19. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Dobro remi. I posle toga bi usledile kalkulacije sta ako dobijemo, sta ako izgubimo, sa koliko golova da pobedimo, sto bi igracimo dodatno stvorilo pritisak. Svi se dobro secamo Augsburga, valjda je sto puta bolje da dobijemo i da ne cvikamo od nekog neuspeha u zadnja dva kola, koji bi nas...
  20. PartizanaMogaVoljenog

    Liga Evrope 2019/2020

    Astanu u gostima moramo dobiti. Ako to ne dobijemo, jebali smo ježa.
Top