Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
2017. nam je obezbedio proleće.

Sad ima lufta i da pogreši, nek napadači odrade posao.
Ovo je tvrdnja onog ciganskog pedera sa onom dziberskom brojanicom oko gronika, koja se ovde uzela kao aksiom, kao da smo mi busan kurac, nego smo imali srece sto nam je golman sve odbranio...
A mi sa svakom ekipom igrali ravnorpravno i bili bolji...
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.722
Reaction score
23.288
Локација
Академија
Читао сам шта пишу навијачи Манчестера на њиховом форуму (RedCafe.net | The Leading Manchester United Forum) о утакмици са нама. Генерално сматрају да Солскер има форе још октобар да се покаже и ако то не успе добиће ногу. Као једну од препрека спомињу и утакмицу против нас. Углавном кажу да смо тим који би они иначе лако добили "без да се озноје" али због сиутације у којој су тренутно не виде нас као плитак поток. Ево неких занимљивих коментара.


манчестер.jpg
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nisam mogao da dodjem sebi dva dana nakon poraza od Voždovca, ali iskreno, poučen iskustvom, kao i mojim shvatanjem fudbala (jer samo fudbal pomno pratim), rekao bih da smo bliži pobedi.

Očekujem sličnu utakmicu kao protiv AZ kući. U najgorem slučaju će biti nerešeno i to samo ukoliko Lingard i Rašford budu igrali i budu motivisani.

Moje neko skromno mišljenje je da dobijamo 2:0 ili 2:1.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
523
Reaction score
2.429
Локација
Srbija
Ma on ne daje nikakve izjave o takvim stvarima, plus je rekao da su ga iz oba kluba oterali kad je bio klinac, tako da ga sigurno zabole i za jedne i za druge. Skroz korektan dečko, samo Srbija i taj njegov lokalni klub ga zanimaju od domaćeg fudbala u smislu navijanja.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Obaveštenje

Obaveštavamo javnost da je do sada prodato 16.765 kompleta ulaznica za preostala dva meča LE koje FK Partizan igra u Beogradu kao domaćin. Sektor Zapad je rasprodat kao i bočni delovi Istoka do Juga, ostalih sektora ima i prodaju se očekivanim tempom i bez gužvi.
Po dinamici prodaje ali i iz iskustva koje imamo iz prethodnih godina očekujemo da se kompletan kapacitet puštenih kompleta ulaznica rasproda do prvog meča sa MUTD koji je zakazan za 24.10. u 18.55h a navedeni kapacitet za ove mečeve je 23.500 mesta, ne računajući sektore za gostujuće navijače.
Molimo navijače da na umu imaju i sledeće a to je da se putem društvenih mreža i u javnosti šire dezinformacije i nude ulaznice za pojedinačne mečeve kao i ulaznice koje su falsifikovane. Pojedinačnih ulaznica za mečeve nema a klub neće snositi bilo kakvu odgovornost za ulaznice koje nisu kupljene zvaničnim kanalima i licima koja poseduju takve karte neće biti omogućen ulazak na stadion.
Ovim putem apelujemo da ulaznice kupujete samo na zvaničnim prodajnim mestima:

• Putem sajta www.ticketline.rs ili na telefone: +381.11.20.30.570 i +381.11.20.30.190

• Blagajne stadion FK Partizan radnim danima od 10.00 do 18.00 i subotom od 10.00 do 16.00 časova

• Ticketline prodajno mesto na Novom Beogradu, adresa Bul. Milutina Milankovića 1 lokal 46, radno vreme, radnim danima: od 10.00 do 18.00 i subotom 10.00 do 16.00 časova.
Cene kompleta:
Jug/ Sever za dva meča 4.000 rsd,
Istok, bočni delovi tribina, dva meča 6.000 rsd
Istok, centralni delovi tribina oba meča 8.000 rsd
Mesto u ložama stadiona FK Partizan 40.000 rsd oba meča

Za sve zainteresovane navijače je omogućeno rezervisanje ulaznica uz plaćanje preko računa, uz mogućnost dostave kompleta ulaznica na željenu adresu i/ili organizovano preuzimanje na dan meča.
Sve dodatne informacije i upustva možete naći na internet portalu www.ticketline.rs ili pozivom na brojeve telefona +381.11.20.30.570 ili +381.11.20.30.190
Moguće je kupiti do četiri kompleta po kupcu uz lični dokument sa slikom ( lična karta, pasoš…), omogućeno je plaćanje platnim karticama.

Obavestenje sa zvanicnog fb profila.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Koliko god ovde teško bilo, preporučujem veliki oprez. Mančester je tim procenjen na oko 500 mil. EUR i to treba poštovati. Za Solskjera sam od njegovog postavljanja verovao da je prevara od trenera i bojim se da će vrlo brzo njegovo mesto biti upražnjeno. Pada mi na pamet jedan nepobedivi evropski trener iz našeg komšiluka, ali videćemo. Njegova cena neprestano raste...:D

Mislim da se slažemo da nam je negde, nakon Voždovca, prijalo 6 komada protiv simpatične ekipe Vodojaže, tako da ... maksimalna koncentracija i oprez!

Mančester je gigant i kada je u krizi!!!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.956
Reaction score
21.938
Džaba razmaci i odvajanje frakcija ako im se dozvoli da unesu keltski krst i baklje...
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Svi ulazi su pusteni u prodaju sem jednog na severu i jednog na jugu.. mozemo da gajimo nadu da ce preostali deo da se podeli sponzorima, prijateljima kluba, uefi itd itd jer nelogicno je da se kapacitet smanji za cetvrtinu stadiona.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Stvarno ne znam za koga Matic navija, niti me zanima. Cocek je jedna veeeeelika ljudina! Od pomoci malom Dukiju, do izmirivanja "crte" u lokalnim radnja celom komsiluku... O njemu nikad nisam cuo ruznu rec. Sve osim aplauza(ovacija) kad izadje na teren bice ravno ciganisanju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top