Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava i marketing

    ... Benito...
  2. Uprava i marketing

    "...čovek koji je bio član uprave od 1990. do 1999. godine..." Šta dalje reći...
  3. Uprava i marketing

    Mislite da je Dijana slučajno bila kod Marića?
  4. FK Partizan 2022/23.

    Ja se samo pitam šta je sa Stanojem bilo, kad ovaj čovek za dve nedelje pokaže kako se igra fudbal. Majke mi nije mi jasno.
  5. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ma fizika je više manje, ali mozak / kreativnost... Ne možeš naći
  6. Liga konferencija 2021/22.

  7. Liga konferencija 2021/22.

    Sada se vidi koliko nam onaj pravi Suma treba. On da se uozbilji i Stanoje da ga pogleda, da ga uvodi u ritam. Ostalo je već sve rečeno.
  8. Uprava i marketing

    Treba pogledati...
  9. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Komotno da stavimo Đumi'
  10. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ja se više Leha plašim nego akrobate
  11. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    A jel može malo podrške za Stanoja i momke? Malo makar
  12. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ama bravo
  13. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    biće to prva utakmica u kojoj će protivnik igrati fudbal ko zna ne mogu da budem pesimista u 3. kolu kvalifikacija za le Partizan jednostavno prolazi dalje Ovo je valjda jedini pozitivan post danas (juče) Sva podrška Stanojeviću. Nisu dobro završavali, ali nisu izgubili od lošijih, a to je...
  14. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ma kakvi Moldavci. Ne znam iskreno ni kako se zove klub. Ima da ih jebemo lose. Sa Belgijancima ce vec biti ono pravo. A i njih bijemo 1-2. (nije prelaz) :D E ovo je pravi grobarski pristup svakoj utakmici. Bravo brate!
  15. FK Partizan 2020/21.

    Ček, a što naši nisu branili izrečene stavove?
  16. FK Partizan 2020/21.

    Mnogo se mi odričemo Ostoje. Polako braćo, nije stari za bacanje, ume on još pokazati.
  17. FK Partizan 2020/21.

    A realno, koja totalna ofanziva po onom vremenu i terenu. Dobro je, prošlo je.
  18. FK Partizan 2020/21.

    Ispade da je Đumi, čitaj, mentor, mladom treneru SVE! Prof. Nikolić u basketu je sačekao mladog Obradovića tada. Ovo sa Čurčićem... ne znam, ne liči braćo
  19. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    [QUOTE="Oplenac, post: 1102812, member Nema potrebe za ovim. Izneo sam svoje mišljenje, koje je, izvinjavam se, različito od većine. Nikog nisam vređao. Moje mišljenje je da ova uprava ne prodaje igrače kao meso, na kilo, kao prethodna. Oseti se neki sistem. Dozvol'te pravo na različito...
  20. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Jel' ja jedini ovde pamtim kako je Đura-frizura prodao ceo tim u junu, ostavivši perspektivnog trenera i sportsku upravu da grca u nemoći? Pa jel' to tako danas? Da li se danas prodaje ceo prvi tim? (Onda bi jun mesec, a sad imamo uverenja da niko ne ide, makar dok se Evropa ne izbori; a i tada...
Top