Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Da je Trinkijeri trener,dobar deo ovih igraca ne bi igralo kod njega.Mozli i Pejdz su kod njega bili zveri.Kod Scepanovica su bili kao pogubljeni,a Zoc ih je oterao,jer Boze moj,Avramovic,Madar,Koprivica i Smajlagic su klasa.
  2. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Meni je najjace kad ljudi krenu da se loze nakon pobeda protiv nekog tamo Trenta,Zadra,Splita,Krke....gde ih natrpamo sa 40 razlike,a onda dodju ozbiljne ekipe i pokazu nam koliko smo mi zapravo smesni.Vise od 3 meseca je ekipa zajedno i za to vreme nema ama bas nikakvog pomaka u igri.Uporedite...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Idemo.Samo guraj crncuge,a nasu decu salji na pozajmice ili ih zakucaj za klupu.Nije ni cudo sto nas u kosarci biju velesile poput Svajcarske,Estonije,Austrije...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ostoja prica o nekom opterecenju budzeta.Ok.Pa zasto su onda aktivirali filijalu???Cemu ona sluzi,ako ne dovodis jednog jedinog igraca odatle???Pa samo slep covek ne vidi da nam je sportski sektor ravan nuli.Oterani Pusica,Miler,Angola.Miler i Angola razvaljuju u Izraelu,ok,jeste da je to drugi...
  5. KK Partizan 2020/2021

    I ko zna koji derbi po redu,fmp ubacuje i televizor...dokle smo mi dogurali,da nam kuridza,lazic i ostala boranija drze casove kosarke..
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Moze da dodje i Fil Dzekson da nas trenira,ne vredi.Dobrom delu igraca se treba zahvaliti,pocevsi od Zagorca,Mekintajera...do Stefana Jankovica koji je pomisljenju nekih ovde na forumu,najvise napredovao u Partizanu.. :D
  7. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Treba biti realan.Kriv je i Scepo,ali ruku na srce,treba reci da sa ovim kosarkasima ni Zoc ne bi nista uradio.Pa sta covek da radi sa Zagorcem,Dangubicem,Nikolom,Stefanom Jankovicem.....Mekintajer od prvog minuta kad je zaigrao,covek deli samo neke ''koske''.Bukvalno ''tonu'' lopti gubi na...
  8. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Ajde jos par puta procitaj sta sam napisao,pa mozda konacno shvatis sta sam hteo da kazem.
  9. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Ali neverovatno da mi skoro svake godine dovodimo teske promasaje od centara.Zasto nije doveden Skola???Zar sugavi Vareze ima vise kinte od nas???Skola koliko god da je u godinama,za nase centre je izmislio kosarku,a moze i bez problema da igra Evrokup.Sta rade igraci poput Dekera i Wiltjera u...
  10. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Ljudi ne shvataju jednu stvar,a to je da trener ima OGROMAN uticaj na ekipu.Scepanovic je dobio isti tim od prosle sezone koji je bio prvi u oba takmicenja,i da nije izbilo ovo sranje,siguran sam da bi igrali El.Isti taj tim ove sezone igra...ne mogu da nadjem adekvatnu rec da opisem.Covek je...
  11. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Kraj Evrolige i Evrokupa.
  12. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ahahahahahahahahahaa,a pazi ti ovo,zabranjena sva okupljanja u zatvorenom prostoru osim na stadionima,kakav cirkus od drzave.Masovno okupljanje je masovno okupljanje,nebitno da li je u zatvorenom ili na otvorenom prostoru.Generalno sto sr tice ovog virusa,mnogo sire paniku bez ikakve...
  13. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Samo da mi igramo sa publikom protiv Uniksa,pa ako prodjemo nek' zatvaraju Arenu.Mozemo i Tofas i one pacere iz Grcke da resimo pred praznim tribinama.
  14. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ja sam se dosta vise plasio Monaka.Uniks mi deluje kao Buducnost iz prosle sezone.Jaki na papiru,na terenu raspad sistema.+Trener Grk,a treneri iz Grcke imaju kosarkaski IQ kao Repesa.
  15. KK Partizan 2019/2020

    Hahahahahahahaa,srecno se provukose protiv Mege,ali ovakvo trpanje je najsladje.Blizi im se kraj.Jos malo i udaramo im poslednji ekser u sanduk.Vracaju se na djubriste gde im je i mesto.
  16. KK Partizan 2019/2020

    Od kakvih smo mi pacijenata izgubili u derbiju,ne mogu da verujem.Pogledajte sta radi taj cuveni beron,kad se na njemu igra jaka odbrana!Gde je???Nema ga nigde??I sinoc smo protiv Buducnosti u vise navrata igrali ocajnu odbranu,Nikolic i Sehovic kombinovano sutirali 12-17 za 3,a od tih 12,skoro...
  17. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ono sto je najbitnije je da mi obezbedimo prednost domaceg terena u 1/4 finalu,jer protiv koga god da igramo,imamo ogromne sanse da prodjemo dalje.Uniks,po imenima dosta jak,medjutim na terenu su kao raspustena banda.Jedina ekipa koje se plasim je Monako,mada oni i nemaju neku bog zna kakvu...
  18. KK Partizan 2019/2020

    Koliko su ovakve pobede slatke,toliko postoji i verovatnoca da sve to negde vrati nazalost na nasu stetu.Seti se samo kakvu smo cenu platili onom Kecmanovom trojkom..
Top